Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   500 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glabi, Módosítva: 2013. április 26.

Kiszerelés:   500 ml és 750 ml
Kategória:   Hajformázók

Szupererős tartást adó hajlakk. Szupererős tartást és természetes fényt biztosít a hajnak. Mikrofinomságú réteggel vonja be a hajszálakat a hosszantartó hatás elérésére. Nem nehezíti el a hajat. Gyorsan szárad, nem ragad, könnyen kifésülhető.

Tothxheni

2018. november 30.

Ajándékba kaptam egy 200ml-s pumpás kiszerelést. Konkrétan egyedül ezzel marad meg a hajamban bármilyen formázás. Most, hogy már alig van az alján alig merem használni, mert még nem néztem utána, hogy hol és milyen árban tudom pótolni. Használtam közben több hajlakkot, de nyomába sem értek tartósság szinten. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

mujerconfused

2018. június 27.

Osztottam-szoroztam és rendeltem egy nagy palackot a notinoról, mert már nem győztem az elnett lakkokat venni a müllerben. Nagyon elégedett vagyok, nekem egy invisible változat van ami abszolút nem ragacsos, minden nap használom és egyáltalán nem tapasztja össze a hajam. A fodrászom is ezt használja évek óta, nem is értem h miért nem szereztem be hamarabb :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Emli70

2018. január 22.

A létező legjobb hajlakk, amig ezt nem használtam, csak küszködés volt a reggeli készülődés. Vékony szálú, egyenes, kis semmi tartású hajam van, na ettől minden reggel pont úgy marad, ahogy szeretném. Naponta használom, könnyű kifésülni, semmi nem marad belőle a hajamban. Tényleg örülök, hogy 2 éve rátaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

Esther

2017. október 21.

Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, a legjobb hajlakk. Szuper erős tartás, emellett nem ragad, nem zsírosítja a hajat és nap végén könnyen kifésülhető. Drogériás termékek között nem sikerült még olyan hajlakkot találnom, ami felvenné vele a versenyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Grumpi

2017. március 17.

A régi kifogyott és az eladó ezt ajánlotta,igaza volt,a legjobb amit valaha használtam.Én semmilyen illatot nem érzek,nem ragad,nem látod,hogy bármi a hajadra került volna.A tartása szuper erős,rugalmas és tartós.Este viszon egy szőrös hajkefével finoman ki tudom fésülni,semmilyen maradékot vagy fehér foltot nem hagy vissza.Minden pénzt megér,többet nem veszek mást!Ne sajnáljátok
rá a pénzt mert nagyon sokáig kitart és 10x többet ér mint az összes drogériás hajlakk együttvéve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 17.

Dodi91

2017. március 3.

Nagyon örülök, hogy beruháztam rá! nem olcsó mulatság, de megéri. Tavaly októberben vettem most március eleje van és még mindig van benne egy kicsi, pedig minden nap használom. És nem csak egy fújásra, hanem az egész hajamat beszoktam fújni, mert szeretem, hogyha úgy áll egész nap a hajam ahogy én reggel beállítottam :D nem ragad, nem csillog. Nagyon kellemes illata van. Erősen tart. És hiába hogy minden nap fújok rá, még a harmadik napon hajmosás előtt is kifésülhető. eddigi hajlakkok mellett 2 nap után már alig bírtam kifésülni a hajam annyira összeragadt tőle, kellemetlen érzés volt. Tehát szó mi szó örülök hogy rátaláltam, és mindenkinek csak ajánlani tudom. Meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 3.

klaere

2016. december 25.

Nem ragad, nem keményít, és talán az első lakk amitől nem képződik fehéres "lerakodás" a sötét hajamon. Nagyon finoman permetez majd lehetetlen hogy a frizura egy részére túl sok kerüljön. Egyébként nagyon erősen tart, de nincs meg az a parókaérzet az embernek. =) A tartóssága is kiemelkedő kibír egy egész munkanapot, de alkalmakra is ajánlom. Szuper cucc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Dodo100

2016. november 13.

HOL LEHET ILYEN HAJLAKKOT KAPNI? MELYIK BOLTBA? PLS

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

HOL LEHET ILYEN HAJLAKKOT KAPNI? MELYIK BOLTBA? PLS

vivi54

2016. június 11.

Sziasztok! :)

Ez a termék és a Goldwell a legjobb, legerősebb hajalakk! Mindenkinek ajánlom aki 100% tartást, könnyű kifésülhetőséget és nem irritáló szagú hajlakkot keres! Örülök, hogy rájuk találtam, teljes a boldogságom! A frufrumat oldal slégan hordom és ha az nem áll fixen, keményen, akkor meghalok..ez talán az egyetlen mániám. Ezzel fixen áll! :)
Régebben Taftot használtam az 5-öset, de a fekete hajamon fehéredett ha több ment rá és szárította is nagyon, sokáig az ára miatt vettem meg, de ha kiszámolom, ez sem jön ki drágábban mint a sok rossz Taft.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Sziasztok! :)

duracellnyuszi

2015. december 23.

Ez a világ LEGJOBB HAJLAKKJA!!! Az én hajamnak lényegében önálló véleménye van, általában már az is áldás, ha egy fél napot rendesen kibír belakkozva. TV-nél dolgozom, egyszer - mivel mire az otthonomtól a stúdióba értem, ki is rúgta magát a hajam - berontottam a sminkszobába, hogy had fújjak rá még egy kis akármit, befújtam, és másnap reggel ugyanúgy ébredtem, mint amikor befújtam! El sem akartam hinni, hogy ilyen van. A fodrászom, amikor kértem, hogy rendeljen nekem ilyet azt mondta, beton hatása van, de én semmi ilyet nem tapasztaltam, sőt, pont azért szerettem bele, mert nem ragad, nem keményít, tényleg csak szuperlatívokban tudok róla nyilatkozni!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol