Schwarzkopf

Ár:   979 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 11.

Kategória:   Hajformázók

Könnyed hajlakk a rugalmasan légies, hosszantartó tartásért.

auberginecat

2019. március 12.

Érzékelek itt némi képzavart, ugyanis van ez a nagy flakonos Casual Chic, illetve egy kisebb kiszerelésű. Nem teljesen világos, hogy ez a nagyobb valóban hajlakk-e, merthogy a kicsi nem az, hanem hajfény+hajparfüm. Viszont a csomagolásra ugyanaz van írva, illetve a kocsim rajta van, hogy bag size, szóval szerintem mégis ugyanaz lehet a kettő. Na de térjünk a lényegre. Én nem tudom, hogy létezik-e hajfényfília, de ha igen, akkor én abban szenvedek. Ez az a termék, ami tulajdonképpen nem is igazán jó semmire, de arra nagyon beválik. Imádom fujkálni, de nem tudom megmagyarázni, hogy miért. A hajam tapintása isteni lesz, és az illata is varázslatos, de vajon ennyi elegendő lenne ahhoz, hogy így rákattanjon az ember? És hogy két nap alatt a hajára fújjon egy egész flakonnal? Sajnos nem vagyok filozófus, így nem én fogom megfejteni az élet eme megkerülhetetlen kérdését, de az biztos, hogy nincs okom lepontozni ezt a valamit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate