Schwarzkopf

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: didus, Módosítva: 2013. június 6.

Kategória:   Hajformázók

• Hosszantartó tartás ragadás nélkül - Ultra erős hajlakk
  • A folyékony keratint tartalmazó formula erősíti a hajat a hosszantartó tartó tartásért ragadás nélkül.
  • Hosszantartó ultra erős tartás, nam hagy nyomot és könnyen kifésülhető.
  • Segít védeni a hajat a kiszáradástól és nem nehezíti el a hajat.
  • Tökéletes tartás. A speciális Minden időben Taft formula védi haját a széltől, a nedvességtől és az UV sugaraktól.

sztike

2021. november 14.

Nekem állandó, de nem egyedüli darabom. Őt göndörítés után a hullámok rögzítésére, vasalás után a babahajak lesimítására használom és erre tökéletes. Tényleg nem adja azt a kemény, "ropogós" érzetet, amit az erősebb hajlakkok, épp ezért kontyok helyen tartására én bikásabb fajtát használok, de a fentebb vázolt művelethez ez a kedvencem. Sokkal rugalmasabb, élettel telibb így a begöndörített frizura, mintha keményre kötne rajta. Az illatát is szeretem. Sokadik csomagolásánál tart, de hatásra nem változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 14.

Erra

2021. augusztus 16.

Ultraerős a ****-t.. Ráfújom, akkor ott szépen összetapasztja a hajamat ahogy formázom, hogy álljon a helyére... Aztán egy óra múlva megint ott látom a hajamat ahol nem akarom... Mintha rá se fújtam volna, csak kicsit keményebb tapintású, de ugyanúgy elmászik a helyéről. Megvettem, de minek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

kispajkos

2021. augusztus 4.

Ez a kedvenc hajlakkom. Hétköznapokra használom pl ha összefogom a hajam, szóval nem elvárás, hogy extra erősen tartson. Nem ragad, nem szárítja nagyon a hajat és isteni illata van. A fújóka néha eldugul, de pici langyos víz megoldja a gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Dorjee

Korcsoport: >54
2019. február 22.

Ragacsos és nehéz kifésülni. A szórókája hamar eldugult, csak küzdök vele. Ki fogom dobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 22.

Ardanky

2018. február 26.

Ilyet használtam,ujbol szerettem volna venni,de a boltban ahol 500ért veszem. Sajnos pont nem volt,igy vettem egy másikat...Nagyon jo az illata. Nem ragad. Ez a legjobb a taftból,az én hajamra. Ált kontyhoz és gumizashoz szoktam használni. Oda kell a tartás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Narbeleth

2018. február 25.

Féláron volt, és ugyanazok az összetevői, mint az extra erősnek, úgyhogy megvettem.Az extra hatékonyabb, jobban tart, viszont nem tovább. Ennek jobban tetszik az illata, és kevésbé száraz a hajtöveimen, nem ragadnak össze annyira. Féláron jó, egyébként inkább az extra, ennél nem tapasztaltam jótékony hatást a hajtövekre, az extra meg nem ártott semmilyen téren a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

senskin

2018. február 20.

Már lemondtam a Taft-ról, és egy ideje nem használtam. Nem vagyok tőle nagyon elragadtatva, főleg az illata zavaró. Mindenbe illatot tesznek, tök feleslegesen. Annyira nem tart, meg nem is dúsít túlságosan. Az árát azért elkérik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

melangeM

2018. február 2.

Az én hajamból minden elég hamar kijön, valamennyit segít rajta a lakk, de nagyon durvává teszi és nehéz kifésülni utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

szandra0125

2017. január 27.

A hatása teljesen átlagos, valamennyit tart, de csodát nem kell várni tőle! Amit viszont kiemelnék, az az illata! Próbáltam már jó pár hajlakkot és összességében mind ugyanolyan büdös lesz egy idő után! Számomra annyira zavaró ez, hogy mindig parfümöztem a hajamat is, amivel legtöbbször nem lett jobb a helyzet, sőt! Pár hónapja aztán elhatároztam, hogy veszek egy olyan hajlakkot,a minek nagyon jó illata van, kerül amibe kerül! A fodrászkellékesben végül egy olyat ajánlottak, ami teljesen illatmentes...elvileg... több, mint 4000Ft volt, gondoltam csak jó lehet! Valóban nincs olyan kelletlen szaga, mint az átlagnak, de nem estem hanyatt tőle! Aztán egyik nap egy barátnőmnél voltam, akitől indulás előtt kértem egy kis hajlakkot, mert elég lapi volt a fejem. Ideadta nekem ezt a keratinos Taftot... hát majdnem elájultam, amikor megéreztem az illatát. Pont ilyet kerestem!!! Tartása nálam nem egész napos, de akkor is nagyon megéri annak, aki végre egy jó illatú lakkot szeretne! Nálam az illata miatt egyértelmű az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

oliviag

2017. január 4.

Nem igazán jött be ez a hajlakk, nekem se nem tartós, se nem jó az illata. Átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Isopropyl Myristate, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Citronellol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.