Schwarzkopf

Ár:   1323 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 24.

Kategória:   Hajformázók

Erős tartás & erős haj. Védi a hajat a nedvességtől, széltől és az UV sugaraktól.

Kicsike1981

2019. augusztus 14.

Vékony szálú, viszont sűrű hajam van. Nagyon erősen tart, emiatt kedvelem. Sajnos nagyon szárít, mint minden hajlakk, illata nem mérvadó, mivel napközben nem lehet érezni. Többször vettem újra már, szerintem nagyon jó választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

evelin389

2018. december 6.

Vékony szálú hajamnak egy picit túl erős volt, de ha erre van szükség egy frizurához, akkor rendben van. Viszont nekem ragacsos volt. Kifésülni nem lehet, csak a hajmosás segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

marysidehouse95

2018. november 12.

Eleinte utáltam mivel férfias illata van, de rájöttem idővel, hogy ezt bőven kompenzálja a tény, hogy ez a legerősabb hajlakk, amit valaha használtam.

Amúgy alapvetően ritkán használok hajlakkot, de akkor 99%ban ragasztóra van szükségem, nem hajfényre, és ez bizony betont csinál, főleg ha közelebbről fújja az ember.

Szóval akinek nem a betont a célja, az ne ezt a terméket válassza.

Tuti újra vásárolnám, mivel a pasi illatot el tudom nyomni parfümmel.

Az illata miatt csak 4-es, de amúgy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Szóval akinek nem a betont a célja, az ne ezt a terméket válassza.

Tuti újra vásárolnám, mivel a pasi illatot el tudom nyomni parfümmel.

Az illata miatt csak 4-es, de amúgy jó termék.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Nagyon erősen tarja a göndör hajam, de száraz és kicsit fénytelen lesz tőle. Az illata nagyon pasis szerintem, és tartós is sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

zsuh

2018. június 7.

Már legalább egy éve, ha nem több, hogy csak ezt használom. Nagyon-nagyon vékony szálú a hajam, szóval hajlakk nélkül nem tudok létezni. Gyengébb verzió sem jöhet szóba, ezt viszont pont azért szeretem, mert szinte egész nap tart, de nem lesz ragacsos tőle az egyébként pedig vékony szálú hajam. Enélkül nem indulok el sehová. Az illata lehetne jobb, de végülis egy hajlakkról beszélünk, ne várjunk illatáradatot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

Kinguska09

2018. május 9.

Sajnos nekem nem vallt be
Az “illata” nagyon eros ami meg nem lenne erdemleges viszont ragacsossa teszi elneheziti a hajam es reggel ha befujom vele a hajam estere elkezd viszketni es olyan mint ha korpas lenne a fejborom pedig korpas sosem voltam .. sajnalom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Sajnos nekem nem vallt be

Boglaros

2018. február 16.

Én imádom az illatát, évek óta ezt és a fekete kasmíros változatot használom, mivel ezek nagyon tartanak. Nekem fehér cuccok nem maradnak a hajamban, igaz, dús, hátközépig érő hajam van, és én csak némi tupírozás után szoktam enyhén átfújni. Ha néhanapján feltűzöm, ez a lakk nálam elengedhetetlen, atombiztos tartást ad!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

xfxff349

2017. november 24.

fixálni fixál, de bármennyire messziről is fújok rá, akkor is nagyon durván összeragasztja a hajat. Mosás után pedig fehér darabok maradnak a hajamban utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Jól fixál, tartós, de az illata borzalmas valamint kissé ragacsos érzetet is hagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

TimyeK

2017. szeptember 28.

Borzalmas férfiparfüm szaga van és a hajamon egy idő után ilyen fehér réteget képez a hajtöveknél, mintha valami trutyival lenne összekenve a hajam, undorító! Ragad, mint az istennyila, nem is teszi a dolgát rendesen, borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Vitaminok: Panthenol