Schwarzkopf

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszko93, Módosítva: 2012. december 2.

Kategória:   Hajformázók

Biztos tartást  és fényt ad a hajnak ragadásmentesen.

Ár: 599 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
francais

2019. október 24.

Összeragad tőle a haj, ráadásul nekem még hullik is tőle. Tiszta ragacs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Összeragad tőle a haj, ráadásul nekem még hullik is tőle. Tiszta ragacs.

senskin

2019. szeptember 26.

Legjobb taft amit eddig használtam, nagyon jól dúsít, jobb, mint bármelyik dúsító habom. Nem ragad. A fényes, selymesen lágy tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

fruzsina9893

2017. december 6.

Azt vettem észre hogyha nem használom az egész hajam összevissza áll és lehetetlen kifésülni.
Fényesebb szerintem nem lesz tőle a hajam, de sokkal könnyebb kezelni és egészségesebb kinézetű.
Negatívum, hogy néha sajnos túl sokat teszek belőle és ragacsos lesz a hajam, de lehet, hogy ezt csak én rontom el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

kaninchen

2016. június 11.

Egyszerűen imádom! Sűrű, vékonyszálú, hosszú, egyenes hajam van, amivel a lelapulás miatt sokáig nem tudtam mit kezdeni. Azután kezdtem kipróbálni a hajhabokat, míg megtaláltam ezt. Amióta használom, nem lapul le a hajam, hanem van tartása; nem zsírosodik annyira, mint azelőtt. mostanában elfogyott, és gondoltam, kipróbálom, hogy milyen lenne nélküle.. Borzalmas.. Úgyhogy megint beszereztem egyet, és a különbség szemmel látható.Nekem ez az egyik kedvenc termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

love_cinderella

2014. március 25.

Régóta ezt használom a göndör hajamra, azt hittem mindegy milyet használok, ugyanazt tudja mind. Kipróbáltam a szekrény mélyén lapuló Wella habomat, és elszörnyülködtem...egyáltalán nem tartotta meg a fürtjeimet. Maradok a Taft haboknál, eddig ez vált be a legjobban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Janu

2014. január 2.

Nagyon szeretem, jól formázható lesz tőle a hajam, nem ragad és szép fényes tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 2.

Madi

2013. december 31.

Hála égnek nem én költöttem erre, csak kipróbáltam, ráadásul kétszer is, hátha csak elsőre nem tudtam hogy kell használni, de mindkét alkalommal ragadt tőle a hajam és semmivel több tartása nem volt, sőt, a nap végére le is lapult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

orsolyavarga

2013. november 22.

Nekem ez a hajhab nagyon bevált, és csak ez vált be a hajhabok közül. Szép fényt ad a hajamnak, nem lesz tőle ragacsos, és jó a tartása is. A hajam hajlamos a lelapulásra, de ezzel nagyon szép tartása van, mintha beszárítottam volna előtte. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 22.

quinnie0715

2013. április 8.

Göndör hajamra használom már évek óta, elégedett vagyok vele. Szép fényt ad, jó tartást, kellemes az illata, és a hatása is tartós (a 2-3 nap már jónak számít az én esetemben). Szép tincseket csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

KataaBabaa

2013. április 2.

Évekkel ezelőtt megpróbáltam, tény hogy szép fényt ad a hajnak, de összeragad! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Vitaminok: Panthenol