Schwarzkopf

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nyuszko93, Módosítva: 2012. december 2.

Kategória:   Hajformázók

Biztos tartást  és fényt ad a hajnak ragadásmentesen.

Edina9

2021. június 14.

Nem nehezíti el, de mégis ad egy erős tartást és dúsabbnak is hat a hajam. Eddig 2 alkalommal használtam törülközőszáraz hajra szárítás előtt, nagyon szép fényt adott mire befejeztem a szárítást. Pont ezt kerestem a hajamra, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

dalma448

2020. október 30.

Több mindent is kipróbáltam ez a hajhab vált be a legjobban. A göndör hajamnak tartást ad, a kesze-kusza tincseimet rendezi. Ajánlani tudom!
Az egyetlen negatívuma, ha többet rakok rá, kissé ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

Az egyetlen negatívuma, ha többet rakok rá, kissé ragad.

Csutak

2020. április 28.

Többszöri használat után azt kell mondjam, hogy nekem tetszik. Finom illata van és valóban dúsabb hatást varázsol, még ha az első két napra is. Azt, hogy fényesebb lesz-e a hajam, nem is igazán figyelem a karantén miatt. :) Hajlakkját is megvásároltam mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

francais

2019. október 24.

Összeragad tőle a haj, ráadásul nekem még hullik is tőle. Tiszta ragacs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Összeragad tőle a haj, ráadásul nekem még hullik is tőle. Tiszta ragacs.

senskin

2019. szeptember 26.

Legjobb taft amit eddig használtam, nagyon jól dúsít, jobb, mint bármelyik dúsító habom. Nem ragad. A fényes, selymesen lágy tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

fruzsina9893

2017. december 6.

Azt vettem észre hogyha nem használom az egész hajam összevissza áll és lehetetlen kifésülni.
Fényesebb szerintem nem lesz tőle a hajam, de sokkal könnyebb kezelni és egészségesebb kinézetű.
Negatívum, hogy néha sajnos túl sokat teszek belőle és ragacsos lesz a hajam, de lehet, hogy ezt csak én rontom el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

kaninchen

2016. június 11.

Egyszerűen imádom! Sűrű, vékonyszálú, hosszú, egyenes hajam van, amivel a lelapulás miatt sokáig nem tudtam mit kezdeni. Azután kezdtem kipróbálni a hajhabokat, míg megtaláltam ezt. Amióta használom, nem lapul le a hajam, hanem van tartása; nem zsírosodik annyira, mint azelőtt. mostanában elfogyott, és gondoltam, kipróbálom, hogy milyen lenne nélküle.. Borzalmas.. Úgyhogy megint beszereztem egyet, és a különbség szemmel látható.Nekem ez az egyik kedvenc termékem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

love_cinderella

2014. március 25.

Régóta ezt használom a göndör hajamra, azt hittem mindegy milyet használok, ugyanazt tudja mind. Kipróbáltam a szekrény mélyén lapuló Wella habomat, és elszörnyülködtem...egyáltalán nem tartotta meg a fürtjeimet. Maradok a Taft haboknál, eddig ez vált be a legjobban! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

Janu

2014. január 2.

Nagyon szeretem, jól formázható lesz tőle a hajam, nem ragad és szép fényes tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 2.

Madi

2013. december 31.

Hála égnek nem én költöttem erre, csak kipróbáltam, ráadásul kétszer is, hátha csak elsőre nem tudtam hogy kell használni, de mindkét alkalommal ragadt tőle a hajam és semmivel több tartása nem volt, sőt, a nap végére le is lapult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.