Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál

Hosszantartó, ultra erős tartás-hajrögzítőhab

• Hosszantartó, ultra erős tartás még a bonyolult frizurákhoz is
  • Hosszantartó hatás, nem ragad, nem hagy nyomot és könnyen kifésülhető
  • Nem nehezíti el a hajat, óvja azt a kiszáradástól
  • Hidratáló összetevőt tartalmazó teljes körű hővédő formula védi a haját a hajszárító melegétől.

BLili

2020. május 15.

Összeragasztja a hajat, kb. hajat kellene mosnom a használata után. Plusz, elég fura, de erős férfi illatosítású. Meg kellett néznem, hogy rosszat hoztam-e el, de nem írja, hogy férfiaknak lenne való... Borzasztó az egész, abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

D3tti

2019. november 20.

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy nem olvastam el az itteni véleményeket róla. Őrületesen ragad, ez az első, amin megrökönyödtem. Minden szösz, meg akármi éppen, ahol járok bele ragad a hajamba. Ideig-óráig ad valamicske tartást neki, de ennyi, ezért adok két csillagot, mert valamire azért használható. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

francais

2019. április 2.

Van a taftnak jobb hajhabja is, bár én ezt is el tudom használni, annyira vékonyszálú a hajam, nagyjából mindegy milyen hajhabot kenek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

bettina28

2018. szeptember 27.

Nálunk sokáig állandó vendége volt a fürdőszobának, mert nem fogyott el nagyon sokáig.. Én ugyan nem nyúltam hozzá szinte soha, végül nagy nehezen csak elfogyott a polcról. Nem venném újra. Egyébként se vennék hajhabot már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

sugarcane

2014. augusztus 27.

Én sem szeretek semmit kidobni, de ennek azt hiszem az lesz a sorsa...
A véleményemmel csatlakoznék az előttem szólókhoz: botrányosan rossz!
Tartást nem ad, ellenben ápolatlanná, zsírossá teszi a hajat és undorító módon ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 27.

Én sem szeretek semmit kidobni, de ennek azt hiszem az lesz a sorsa...
A véleményemmel csatlakoznék az előttem szólókhoz: botrányosan rossz!

kékvelúrcipő

2014. február 11.

Mindent leírtak már elöttem, életem első hajhabja, de valahogy így is éreztem, hogy valami nem oké vele.
Nagyon ragad, tartást alig ad, a hajam fénytelen és sprőd lesz tőle, ezenkívül fura szaga van.
Mivel nem szeretek kidobni semmit amit megvettem, elhasználtam (az utolsó negyede beledöglött a flakonba, a hajtógáz úgylátszik nem bírta), de soha többet nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Biomogyi

2013. június 14.

Tény és való, hogy elég nagyot csalódtam ebben a hajhabban. Első ként csak úgy mellékesen meg szeretném jegyezni, hogy az van ráírva, hogy "Ultra Strong" illetve hogy 4-es fokozatú. és be kell, hogy valljam tényleg elég erősnek mondható ez a hab, hiszen a hajammal együtt a kezem is összeragad. Borzalom! Pedig annak reményében raktam fel a hajamra, hogy majd ez a hab megtartja a hajamban lévő göndör fürtöket, amelyeket nagy nehezen sikerült odavarázsolnom. De a végeredmény katasztrófa volt. nem elég, hogy a hullámos tincseimnek lőttek, ráadásként a hajam csak úgy csillogott ettől a vacaktól, mintha körül-belül 2 hete nem mostam volna hajat, ja és természetesen össze is volt ragadva az egész. Vártam is, hogy végre hazaérjek és leszedjem magamról ezt a rettenetet. Már azon sem lepődtem volna meg, ha hazafele úton "berasztásodik" a hajam. Csak azért kap 1 csillagot, mert nevéhez híven tényleg "ultra erős" volt, csak éppen a rosszabbik értelemben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 14.

SmartMouse

2013. június 8.

Semmire se jó, pénzkidobás. Inkább már sprayt használok, mint ezt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Semmire se jó, pénzkidobás. Inkább már sprayt használok, mint ezt.

Masnislány

2013. május 30.

Soha ne vegyetek ilyen hajhabot.
Az egész, amit hirdet, egy nagy kamu.
Nekem úgy összeragad tőle a hajam, hogy az ujjammal nem tudom kifésüli, nem hogy fésűvel. Meg kell mosni a hajamat, hogy valahogy meg tudjak fésülködni.
Egyáltalán nem tart semmit, bármilyen frizurát csinálok .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Soha ne vegyetek ilyen hajhabot.
Az egész, amit hirdet, egy nagy kamu.
Egyáltalán nem tart semmit, bármilyen frizurát csinálok .

Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Lactic Acid, Butylene Glycol, Glucose, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.