Schwarzkopf

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: szilvia921, az összetevőket feltöltötte: BNicol, Módosítva: 2013. április 15.

Kategória:   Hajformázók

Szilikon- és parfümmentes, maradandó nyomok nélkül.

Zerneboch

2017. december 2.

Nekem nagyon bevált. Én hajmosás után törölközőnedves hajra kenem, általában a választékomat és a szemembe lógó tincseket fésülöm formára vele. Nagyon válogatós vagyok hajhab terén, mert mindegyik nagyon ragadós, de ez kifejezetten bevált. Nincs kellemetlen illata, kezdetben ragad, de ha a kezeden is marad fél perc után "elpárolog" és már nem is érzi az ember a kezén. Nagyon vonzó volt nekem ez a semlegessége, a szlikonmentessége. A hajamat nem roncsolja, 5 hónapja használom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

Adrika

2016. november 25.

Kísérletezgetős vagyok a hajravaló termékek terén, így ez nincs másképp a hajhabokkal sem. Bár sokfélét kipróbáltam már, a tafthoz mindig visszatértem. Valahogy nekem ezek a legjobbak a göndör hajamra. Ezért gondoltam kipróbálom ezt a kis kékséget is, mivel láttam, hogy elég jó az átlaga, amit nehézz szívvel, de le kell, hogy rontsak. Ugyanis ez az első hajhab ettőla márkától, amivel egyáltalán nem vagyok megelégedve. A fürtjeimet egyáltalán nem tapasztja össze kellőképpen, és száll a hajam minden irányba, pedig elegendő mennyiséget használok belőle. Ráadásul mintha szárítana is, a kellemes összetevőlista ellenére. Nem tudom mi lehet a baj, de az én hajammal sajnos nem sikerült összebarátkoznia, pedig én reménykedtem.

Up.: Egy idő után furcsa ecetszagúvá vált, nem tudom mi történt vele, de ezek után a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Luppuss

2015. április 14.

Ma vettem, kipróbáltam száraz hajra gyorsan, eddig tetszik. :) Még meglátom, milyen lesz közvetlen hajmosás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

Heloise

2015. április 7.

Nem gondoltam volna, hogy beválhat, de eddig ezt a hajhabot szeretem a legjobban. Elég vaskos (féltenyérnyi) mennyiséget teszek a hajamra vizesen, és aztán tárcsával szárítom. Elérem vele a kívánt hullámos hatást, és nem lesz betonkemény a hajam tőle. Persze a hajhabokhoz hűen ez is szárítja a hajvégeket, ezért igyekszem oda óvatosan adagolni. Nincs benne illatanyag, szilikon, sem parabén...stb. :) Aki hasonlóan egy hatékony, ámde tisztább összetételű hajhabot keres tegyen vele egy próbát, szerintem nem fog csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 7.

vizsi

2014. április 26.

Mivel göndör a hajam sok hajhabbal kísérleteztem eddig de ez nagyon jónak bizonyult, hiszen sok ismerősöm dicsérte a fürtjeim tartását, valamint sokkal fényesebbé is tette a hajam. Plusz pont, hogy szilikonmentes.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 26.

Villango

2013. december 25.

Hétvége előtt szereztem be, amikor megjelent nagyon megörültem a szilikonmentességének.
Balatonon kellett teljesítenie, és szuper vette az akadályokat. :) Göndör rövid hajam van, nagyon szépe csigákat csinált, fénye is volt a hajamnak (bár az lehet nem ennek köszönhető). Nem szárított, szóval teljesen rendben van.
Régebben volt 4500.- os TIGI göndörítő krémem, azzal simán felveszi a versenyt a maga 850.- -os árával. Jó és kész. :)

UPDATE: nem, sajnos a TIGI-vel nem veszi fel a versenyt. :-D DE kategóriájában nagyon jó, na. ;)

Up 2.: nem tértem vissza a TIGI-hez mert 100%-ban szilikonmentes életet élek már ami a hajat illeti. :)
Jó ez, sőőőőt, mást nem is ismerek a piacon ami ilyen naturabb cucc lenne, szóval használom töretlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 25.

timeej

2013. október 2.

Annyira nem jött be ez a hajhab: az állaga jó, de van egy fura szaga, és a hajammal sem csinált semmit, sőt mintha egy picit zsírosítana. Kipróbáltam, hátha beválik a szilikonmentes hajhab, de ez nem annyira jött be. Nem dobom el, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

hempike1

2013. október 1.

Jó, jó, de azért picit zsírosít. Természetes tartást biztosít, tehát nem annyira látványos az eredmény. Hétköznapokra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Gwendoline

2013. október 1.

Eddig olyannak tűnik, mint minden más hajhab; ragacsos, szárítás után keményít a hajamon. Remélem ad egy kis tartást, picit megemelhetné a hajamat. Könnyebben meg tudtam fésülni a hajam, miután megszáradt, nem tépte fésüléskor a fésű a hab miatt a hajamat. Szóval egész jónak tűnik, majd később még írok, hogy hogy alakulnak vele a dolgok :D ... Egyenlőre 4 csillag.

UP: Tartás: minimális, de keményebb a hajam. A fejbőröm viszont 3. napra viszket picit tőle, ez mindig is így volt minden hajhabnál. Marad a 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol