Best of Beauty 2019

Seacret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Stand plázákban   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kate.black888, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2014. november 26.

Lelőhely:   Stand plázákban
Kategória:   Szappanok

Holt-tengeri iszappal dúsított, így tisztítja bőrt és visszaállítja annak egészséges fényét.

Ár: 1500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
galivali

2019. április 18.

Jól tisztítható, nem szárít, lassan fogy, bár én csak arcra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Jól tisztítható, nem szárít, lassan fogy, bár én csak arcra használom.

mujerconfused

2019. március 10.

Én is Pixis minit próbáltam, nem használok szappan csak kézmosásra, és ez igazából már a kezem bőrét is nagyon szárította szóval arcra ki se mertem próbálni. Egyébként jól tisztít de ez minden pozitívum amit mondani tudok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Detti90

2018. november 5.

Egy mini kiszerelést kaptam belőle a Pixibox-ból. Reggeli arcmosáshoz használom arctisztító készülékkel, és nagyon jól habzik. Friss és üde lesz tőle az arcbőröm, és más szappanokkal ellentétben egyáltalán nem szárítja az arcbőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

e.m.e.s.e

2015. március 10.

Itt vettem a KM piactéren, nagyon örültem, hogy nem kell bemennem a boltba ahhoz, hogy hozzájussak. Az üzletpolitikájuk ugyanis elrettent.
A termék az internetes képtalálatok, blogbejegyzések alapján ígéretesnek tűnt. A fogamzásgátló abbahagyása után jelentkező acne eltüntetésében sokat segít, viszont annak ellenére, hogy ekcémára is javasolják, arra nekem egyáltalán nem vált be. Az egyik kézfejemen van egy vissza-visszatérő ekcémás folt, amellyel érintkezik a szappan az arcmosás folyamán, de sajnos nem javít rajta, sőt! A szappan szárító hatása kedvez az ekcémám fennmaradásának.
Közel 4 hónappal ezelőtt vásároltam, de ránézésre még a harmada sem fogyott el. Nagyon tömör, szilárd állagú, száradásával sincs gond, nem mállik.
Az én arcbőrömet nagyon szárítja, úgyhogy hidratálni erősen ajánlott a használata után.
Összességében, ugyan az arcomon nem tökéletes az eredmény, mégsem bántam meg, hogy megvettem, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

msgiselle

2014. október 10.

Gyönyörűen tisztít, ragyog a bőröm a használata után. Hidratáló krémet használok utána, de csak egy kicsit. Szóval eddig 5/5. Remélem később is hasonlóan fogok nyilatkozni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

ZsapírPepi

2013. december 10.

Máig nem is értem, hogy hagytam magam beszippantani az üzletükbe, de megérte.:)) Hónapok óta csak ezt használom arctisztításra, kidobtam minden mást. Nekem nagyon bevált! Az ára kicsit necces ugyan, de teljesen megérte megvenni. 4 hónap után még meg van a fele, de ha elfogy, biztosan utánpótolom. Szappan létére nem szárít nagyon - én azért m.esetre használok utána arckrémet. Nagyon jól tisztít, és gyulladás-csökkentő. Csak ajánlani tudom! 5/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

kate.black888

2013. március 31.

Én csak arcra használom, a húzós ára miatt. Így nagyon sokáig elég. Szépen tisztít, nagy ritkán (ha zsírosabb ételt eszek) előjön egy két pattanás, de azt is hamar eltünteti. Semmi mást nem használok az arcomra és így is nagyon puha a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.