Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2011. március 3.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Dezodorok

Sebamed Balzsam deo roll-on

Parfümmentes, alkoholmentes összetétel. Alumíniumsó és tartósítószer használata nélkül készült.  A háromszoros hatású trisoft hatóanyagrendszer megköti a szaganyagokat, gátolja a szagképző baktériumok szaporodását, és ápolja a bőrt. A Balzsem deo alkoholmentes, így különösen bőrbarát még a hónaljborotválást követően is használható.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2018. január 21.

Szeretem az illatát, a hatása megfelelő, de nem estem tőle hanyatt, így nem fogom újra megvenni. Engem nem irritál, ami nagy szó, ezért 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 21.

isetev

2013. április 6.

Régebben használtam,és fogalmam sincs melyik összetevőjétől,de nekem begyulladt, viszketett tőle a hónaljam.Férjem használta el,neki nem okozott problémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Kiara

2013. április 6.

Nagyon jó kis deo!
A hatása is elég hosszú, ahhoz képest, hogy nincs benne alu.

Megj. Én még a szülőszobát is megjártam vele... bár nem vajudtam hosszasan, bírta a gyűrődést. Pedig ha valahol, ott megizzad az ember rendesen.

Nagyon jó kis deo!
A hatása is elég hosszú, ahhoz képest, hogy nincs benne alu.

motyor

2012. december 23.

Sajnos csak a sensitive verzióját tudtam megvenni, ami annyiban különbözik, hogy van benne parfüm.
Hát vegyes érzelmeim vannak iránta.... Az igaz, hogy nem irritált és akár borotválás után is fel lehetett kenni, viszont minden felkenésnél kicsit égetett (persze pár perc alatt elmúlt az érzés, de mégis zavaró volt). A szagokat valamennyire megelőzte (kb. 5-6 órán át), viszont baromi nehezen száradt meg reggelente. Alumínium és alkohol nincs benne, viszont embertelenül drága.
Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, azonban az aki alu mentes deót keres, kipróbálhatja, mert összességében nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Soyala

2012. október 5.

Szuper deo!
A legjobb illatmentes amit eddig próbáltam!!!
Se alu.,se parfüm,nehéz ilyet találni,főleg ami rohanós napokon is jól teljesít!

UPDATE: Sajnos már nem kapok belőle sehol,csak a sima sensitive változata áll hegyekben mindenhol,a gyártó honlapjáról is eltűnt!:( dühítő,hogy mindent ami már bevált megszüntetnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 5.

Szuper deo!
A legjobb illatmentes amit eddig próbáltam!!!

etke55

Korcsoport: >54
2012. augusztus 27.

Ezt a deot hasznalom 2-eve, es nagyon szeretem. Igaz hogy naponta ketszer kell hasznalnom,de arban es minosegben is elfogadhato.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

felicitas

2012. augusztus 22.

Sajnos elég izzadós vagyok, így alumíniumossal kombinálva használom. Este alus, reggel ez. Tökéletesen megelőzi a kellemetlen szagokat nálam. E nélkül vagy beszagosodtam estére, vagy többször kellett kennem az alumíniumos dezodort. Meglepően jó, megérte az árát. Eddig bármilyen alu-mentest próbáltam, nulla hatása volt.

Update: a Rexona golyósa mellé már nem kell, igaz, hogy az is alus, de csak egyszer kell kennem magam vele. Egymagában viszont ennek is nulla a hatása nálam. Ráadásul ahhoz képest, hogy sensitive, az epilálás másnapján oly módon égette a bőröm, mintha chilivel borogattam volna. Ha egyszer egy hétre eljövök szabadságra, és ki se mozdulok hosszabb időre, betesztelem, hogy mit bír, legyen ideje a szervezetemnek kitisztulni. De addig esélye sincs, mivel a görényekkel vetekszem az alus deo nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

miraclereka

2012. június 7.

Remek termék, enyhe púderes illattal. Az egyetlen "hibája", hogy többször kell használni egy nap mint egy alus deot, így hamarabb el is fogy. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

egifeny

2012. június 6.

Nekem nagyon bejott! :) Igaz h azzal kezdtem h levendula, mert alapbol olyan semmilyen illata van, szodabikarbona megszokasbol, egy kis alkohol, h fel is oldodjon benne, mert eleg suru... Atlagos napon priman mukodik, amikor melegebb van, mar izzadok kicsit, de semmi szagom nincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

Amarillisz

2011. június 19.

Nagyon kellemes deo, a szuper érzékeny bőrt sem irritálja. Árban is az elérhetőek közé tartozik. Nap végére azonban éreztem a kellemetlen izzadságszagot a fehérneműn... Semmi sem tökéletes.Nekem még mindig ez a legjobb, sok mindenre allergiás vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 19.

Antioxidánsok: Squalene
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Malate

Nátrium-malát, mely almasav nátrummal alkotott vegyülete. Az élelmiszer iparban E350 néven savanyúságot szabályozó anyagként és ételízesítőként használják. A kozmetikumokban hidratáló és bőrkondícionáló anyag.