Sebamed

Ár:   €5   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Ár:   €5
Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kifejezetten az intim területekre kifejlesztett higiéniás mosakodószer változókorú hölgyek számára

Megfelelően ápolja a csökkent hormontermelés következtében vékonyabbá váló nyálkahártyát
Rendszeres használata megfelelő intim higiéniát, egészséges baktériumflórát biztosít
Aktív hatóanyagaival természetesen és hatékonyan tisztít
Gyengéd ápolást biztosít. Hatékonyan véd a kórokozó baktériumok ellen is
Nem tartalmaz a bőr számára irritáló anyagokat, mint a formaldehid, nitrózaminok, dioxan, parabének (kőolajszármazékok, melyek rendkívül gyakori komponensei a hasonló termékeknek) Nem tartalmaz szappant, helyette természetes hatóanyagok, tensid származékok segítségével gyengéden ápolja a problémás bőrterületet
Természetes hatóanyagai gyengéden tisztítanak, ugyanakkor hatékonyan eltávolítják a szennyeződést
Aktív összetevői simává, ellenállóvá teszi az ápolt bőrterületet

Nashuaaa

2016. november 16.

Noha nem az én korosztályomnak szánták, mégis erre esett a választásom. Kellemes illatú, nem irritál, nem is túl drága és az egyik legjobb intim lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Zsanett1984

2016. június 19.

Bár még csak 32 éves vagyok, de akciósan mindösszesen 3 Euróért jutottam hozzá. Ajándékba tartalmazott egy aufbau krémet is amiről szintén csak jókat tudok mondani. Bár 50+os a termék , idősebb hölgyeknek ajánlott de ettől függetlenül ez eddig a legjobb intim lemosó amit valaha próbáltam ( pedig 12 éve rutinos vagyok) . Kortól függetlenül én mindenkinek tudom ajánlani, tiszta illatú, nem irritál, tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol