Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2013. december 26.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Alumíniummentes, hosszantartó frissességet biztosít és egyben gyengéd az érzékeny bőrhöz. A golyós deo balzsam férfi és női változata, valamint a 24 órás ápolás golyós deo és spray alkoholmentesek.

Kiszerelés: 50 ml

Adri994

2018. május 7.

Én a "lemongras" illatot próbáltam ebből a roll on-ból. Javíthatatlanul naivan próbálkoztam az alumínium-mentes termékekkel, hátha egyszer rátalálok a megfelelőre, sajnos ez sem ért semmit, egy óra sem tellik el, de már átüt a testszag :(
Korábban próbáltam a Bionsent és a Crystal deot, plusz a Müllerben találtam egy üveges, rózsaillatú Fa dezodort is, kitartóan próbálkoztam, 0 eredménnyel. Szerintem a Seba meddel zárom a sort...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Zill3

2017. november 28.

Nekem nagyon nem jött be, már egy fél nap után nincs semmi hatása.
Volt hasonlítási alapom, ez a dezodor nagyon alul teljesített. Árához képest, kb. kukába való, ha egy 1-2 órás alkalomra próbálja ki az ember, akkor TALÁN megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Nekem nagyon nem jött be, már egy fél nap után nincs semmi hatása.

orange01234

2013. december 19.

Sokféle aluminium mentes dezodort próbàltam már, de ez sem teljesített jól. A nagy nyári meleget nem bírja, amolyan téli deonak elmegy. Az illata kellemes, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin