Best of Beauty 2019

Sebamed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml vagy 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 4.

Kiszerelés:   50 ml vagy 200 ml
Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Klinikák és bőrgyógyászok által kiválónak minősített a pH 3.8 kémhatása a női intim területen még biztosabb védelmet nyújt a fertőzésekkel és a baktériumokkal szemben.

significado

Korcsoport: >54
2019. április 24.

Egészen jó, többször használtam már, és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 24.

Egészen jó, többször használtam már, és nem irritál.

K1Ani

2019. január 23.

3,8asat használom fiatalabb nők számára valót. Én sem hazsnálom mindennap, úgy gondolom nem is jó. 1200-1300 Ft körül vettem, lehetne olcsóbb. Irritációt nem tapasztaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Csilluska

2017. augusztus 31.

Mivel elég ellentmondásos véleményeket lehet arról hallani, hogy jót tesz-e intim lemosókat használni vagy sem, én inkább nem szoktam használni. Viszont kb. 2 hónapja kicsit kellemetlen, enyhén viszketö érzést tapasztaltam (nem gomba!), és azt gondoltam, itt az ideje kipróbálni egy intim lemosót. De persze nem akármilyet. Megnéztem az összetevöket, és a Nivea és társai közül ez volt a legszimpatikusabb, valamint árban is nagyon jó volt. Pár használat után pedig teljesen megszüntette a problémámat! Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem továbbra is fogom használni, fogok még ilyet venni. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

juditkaa70

2015. december 31.

Nagyon jó kis intim mosó,kellemes az illata,semmilyen irritációt nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

Nagyon jó kis intim mosó,kellemes az illata,semmilyen irritációt nem okoz.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Bisabolol
Hidratálók: Sodium Lactate