Sebamed

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Lábápoló krém extrém száraz, repedezett és érdes lábra 10% ureaval neurodermitiszben, cukorbetegségeben és pikkelysömörben szenvedő személyek is alkalmazhatják a láb ápolására.

Szilikonloaj-, színezék- , prabén- és paraffinmentes, valamint PEG-vegyületektől mentes.

Scheszter

2017. december 16.

Nagyon szeretem! A lábam elég száraz és bőrkeményedéses a sok magassarkú viseléstől, de ez a krém segített rajta. Kellemes illat,puha lágy textura, gyorsan beszívódik és a hatása egész nap érződik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

CBlue

2016. június 21.

Finom, "puha" kremes friss illatu, konnyen beszivodo krem. Nem tapad, szepen apol es nagyon puhava teszi a talpakat. Sokaig eleg. A talpaim apolasara is nagy figyelmet forditok, ezert nem tudom, hogy egy elhanyagolt vagy rossz allapotban levo problemas labbal mit csinalna, azt mennyire puhitana, taplalna. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

natasa

2016. április 16.

Nem gondoltam volna, hogy egy lábkrém valóban rendbe tudja tenni a száraz, érdes sarkaimat. Sajnos most tavaszra megint eléggé száraz lett a sarokrész. Eddig próbáltam mindenféle krémet, sarokcsiszolót, lábfürdőt stb., de nem igazán voltam elégedett az eredménnyel.
A Müllerben bukkantam rá erre a krémre, amikor a márka deoját vettem meg. Gondoltam, ránézek már a többi kozmetikumra is, mert a deo igen jónak tűnik.
Megvettem, és este szinte elvárás nélkül kentem be vele a lábaimat. Kellemes, erősen púderes, de friss illata van, nem émelyítő. Kifejezetten gyorsan beszívta a bőröm, nem maradt síkos vagy ragacsos utána, mint már oly sok hasonló krém után.
Na de a lényeg, a hatása: extra gyorsan, látványosan ápolja a bőrt, szépen puhítja, eltünteti az érdességet, nagyon elégedett vagyok vele. Tényleg ápolttá, puhává teszi a száraz sarok/talp bőrét. Jöhet a meleg, jöhet a szandál szezon! :-)
Az összetevői kifejezetten szépek, az ára sem magas (1500 Ft körül egy elég nagy tubus).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.