Sebamed

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2014. március 3.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes, matt hatást biztosító arcápoló.

fitgreta

2019. október 21.

Hát ezzel meg mi történt? Megváltoztatták az összetevőlistát? 3 éve ez az alapkrémem, ugyan nem mattít, de nem is zsírosít és legalább szép összetevőkkel hidratál. Télen, nyáron, nappal és éjjelre, smink alá is, szóval mindig használom, de most megváltozott az állaga. Glamour napokon vettem és meglepetésemre furán feszül (!?) a bőrömön és kukacosodik, mintha valami pakolás lenne. Nem értem, annyira szerettem, nem is tudom mit vegyek helyette, mert ez volt A krémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

aquana

2019. július 21.

Hát... azért vettem meg ezt a krémet, mert zsíros a bőröm és mindentől csillogni-villogni szoktam, mint a karácsonyfa. Ez matt hatást ígért, amiből a világon semmi nem lett. Amúgy hidratálni jó, de amikor ezzel reklámoznak egy terméket, hogy mattít és nem teszi meg, akkor le fogom pontozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Pilence

2017. július 31.

Elegedett vagyok a kremmel szeen mattit ,mondjuk napvegere kifenyesedik a homlokom de ez minden,nem szaritja a borom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

quika

2016. július 15.

Eloszor is a mattito erejet nem kulonosebben tapasztaltam mas mezei kremekhez kepest. Emellett pedig mikor mar a tubus vege fele jartam, megvaltozott a krem allaga, ragasztosabb, ragacsosabb lett.
Egyszer, utazas miatt kis tegelybe attettem, nagyjabol elhasznaltam ami abban volt, de a vegen, amikor mar csak nagyon keves volt benne, nem tekertem ra a kupakot es beleszaradt. De annyira, hogy aztatassal, sehogy nem jott ki belole, konkretan belekotott, mint a pillanatragaszto.Ez nem tudom, hogy lehet, mindenesetre erdekes.

Kiuteseim nem lettek tole, a hidratalasat nem annyira ereztem, es nem volt olyan jo erzes hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

vador

2016. június 14.

Érdekes, nekem nagyon nem jött be. Pedig milyen kis helyes INCI! :(
Fő nyűgöm, hogy filmréteget hagy a bőrön, ami ráadásul kukacosan pereg le, ha bármit alá vagy fölé kennék. Azt még úgy fel tudom dolgozni, hogy alapozóval nem kompatibilis (olyat úgyse használok napi szinten), de hogy a szérummal meg a fényvédővel is összevész, azt kevésbé, pláne, hogy zsíros, ám vízhiányos pofám önmagában nem hidratálta megfelelően.
Ezen túl az, hogy nem mattít, már a kisebbik baj, azt is el tudom képzelni, hogy az én készülékemben van a probléma. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Érdekes, nekem nagyon nem jött be. Pedig milyen kis helyes INCI! :(

realet

2016. június 6.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, mert így nyáron hajlamos a homlokom, orrom diszkógömbként viselkedni. Csak nappalra használom, Estee Lauder BB krém alá és nagyon jól működik. Nem mattítja le bőröm sivatagira, hanem egész nap úgy nézek ki, mint aki frissen sminkelt, nem zsírosodik át sehol. Szuper cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 6.

galagonyanya

2016. március 10.

Ez a krém nagyon jó.

Épp fogyóban van a mattító Sebium Pore-om, és mivel mostanában picit nehezebb beszerezni valamiért, plusz egy vagyonba kerül, gondoltam, itt az idő, hogy kipróbáljam ezt. Itt vettem egy bontatlan tubussal Krémmánián, mert előrelátó voltam:) és milyen jól tettem! Szerintem kiváltja a méregdrága Bioderma mattító cuccot (jó, nem lesz épp full matt a képem, mint attól, de abszolút vállalható) és ami lényeges, HIDRATÁL!!! (Ellentétben megint csak a Sebium Pore refiner-rel, ami alá azért kell egy hidratáló...) Gyorsan beszívódik, az illata - bár ez nem szempont egy arckrémnél, de - szuper, és nem drága. (Egyébként a Sebium Pore Refiner-nek sem örökké tart a hatása. Sőt, amikor van kedve, mattít, amikor nincs, akkor... hát nem igazán.)

Ez a krém bizony öt csillag, nincs mese:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Ez a krém nagyon jó.

Ez a krém bizony öt csillag, nincs mese:)

almarek

2016. március 3.

Nekem eddig az összes termék bevált, amit ettől a márkától vettem. Ez a krém is csodásan hidratál, és meglepően jól mattít. Ha reggel ezt teszem a smink alá, délután sincs még okom panaszkodni, nem fénylik még akkor sem zavaróan az arcom. Gyorsan beszívódik, frissítő érzést nyújt. Az illatát is szeretem. Az első mattító arckrémem ami működik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

szgabi

2015. december 28.

Lassan betöltöm a negyedik x-et, de még mindig küszködöm a pattikkal....ez van. Mióta krémmániázom, nem használok alkoholos cuccokat és figyelem a komedogén indexet, sokkal jobb a helyzet. Így találtam rá erre a krémre, amiből most vettem a 3. tubust. Ezzel mindent elmondtam. Azért egy kicsit még részletezem :) A pumpás lemosó habjával együtt használom, azóta sokkal szebb a bőröm, a kozmetikusom is megjegyezte. (Gyakran ad krémmintákat jószándékúan, én otthon "megkrémmániázom" és általában megy a kukába, mert komedogén stb.) Éjszakára dr. Scheller jojobás szérumot használok alá, ill. Garnier micellás vízzel tisztítok még. Nem mondom, hogy nagyon mattítana, de nem is zsírosít és megfelelően hidratál. Alapozóval is jóban van. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

KlaudiaZs

2015. december 28.

Nagyon régóta kívánságlistás nálam, egy egyszerű hidratálót kerestem zsíros, pattanásos bőrre, vagyis ami nem olajos, nem nehéz, hanem könnyed érzetű és jó összetételű. Namármost ez mindezt abszolút beváltja, örülök, hogy volt egy darab még belőle a müllerben, mikor arra jártam. Kicsit sokalltam az árát, de tényleg szeretem és minden reggel használom, úgyhogy ez se zavar végül. Mattítani nem mondanám, hogy mattít, inkább csak nem fényes-krémes az ember arca utána mint más hidratálók után, beszívódik, és ennyi. Pattanást nem okozott, pár hete használom már, jól tudok rá sminkelni, a bőröm zsírosodásán talán egy picit javít a smink alatt, de nem csodaszer e téren, púdereznem ugyanúgy kell. Ebben a hidegben a hidratáló hatása, ha nem hámlasztok túl, teljesen megfelelő. Őszintén szólva ez eddig az egyetlen hidratáló krém amit bátran és előszeretettel használok, néha éjszakára is, úgyhogy akinek hasonló problémás a bőre, ajánlom, hogy próbálkozzon meg ezzel. Ritkán mondok ilyet krémekre, de ha elfogy, biztos, hogy újraveszem.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin