Sebamed

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2014. július 11.

Lelőhely:   Rossmann, DM
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

• enyhíti a nagyon száraz fejbőr viszketését
  • segít helyreállítani a a bőr és a haj természetes nedvesség egyensúlyát
  • segít elkerülni hajmosás történő kiszáradást

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Esseni78

2017. május 21.

Nagyon szuper sampon elöször gubancosnak tünik a haj kezelhetetlennek,dirett nem raktam rá balzsamot,kiváncsiságbol,hogy hogy reagál, a hajszáritás elkezdésénél selymes puhává alakul a haj szerkezete dús könnyű haj tiszta fejbőr nem csak érzetre hanem valojában szép tiszta lett töle Én specc ujra veszem nekem bevált.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Fény

2017. május 5.

Nekem nem használt semmit.Ugyan úgy hámlott a fejbőröm amikor ezt használtam. Sőt még jobban kiszárította mint más sampon. És ehhez az ára is túlzás! Biztos nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

karli

Korcsoport: < 18
2017. február 11.

Nekem nagyon érzékeny a fejbőröm, sajnos a festék csak ront ezen, nagyon kiszárítja, és viszket is. Ez a sampon teljesen megszünteti ezt, nagyon örülök, mert néha az őrületbe kerget a viszketés. A hajamnak is jót tesz, selymes puha lesz, egyébkén elég kóc-móc. Viszont szerintem pont az ápoló hatás miatt zsírosít. Ördögi kör ez, azért talán még mindig inkább gyakrabban mosok hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 11.

Makk Zsuzsó

2017. január 6.

Igencsak megszerettem ezt a sampont. Télen nagyon el tud romlani a bőröm (ekcéma, túlérzékenység, szárazság), és a fejbőröm is eléggé ki tud száradni. A többi sampontól már viszketett is, és bekorpásodott. Most ezt használom felváltva a korpa ellenivel, meg vagyok elégedve. Elmúlt a viszketés, kezd visszaszorulni a korpa is. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Nory08

2016. június 1.

Kivételesen most nagyon-nagyon kijött az atópiám a fejbőrömön, ami nagyon-nagyon viszketett már nem tudtam mihez is kezdjek. Nem volt a korpa elleni változata az itt olvasott jó vélemények alapján akartam azt megvenni, de így megvettem ezt kétszer mostam vele hajat már a második hajmosásnál csökkent a viszketés, aztán utána hoztak a Müller-be a korpásodás elleni változatát, és vettem azt is. Egy pár nap alatt csökkent minden tünet (viszketés, szárazság, kiütés). Mivel kicsit borsos az ára más samponokat is fogok használni, de mindig lesz itthon egy-egy flakon mind a két változatból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

timilla

2016. január 13.

Vicces, én is a férjemnek vettem a viszkető fejbőrére, és neki sem volt hatásos, végül a Bioderma Nodé segített rajta. Én használgatom, és egész jó kis sampon, egyáltalán nem bántja a fejbőrömet, könnyen kimosható. Talán picit túl puhává teszi a hajam, de lehet, hogy csak képzelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

felicitas

2014. július 2.

Páromnak vettem viszkető, hámló fejbőrre, mert már sok mindent próbált nem hatott. Ez sem.
Én viszont szeretem. Nem szárít, nem lapítja le a vékonyszálú hajamat, nem száll. Elég pasis illata van, de ezt elviselem olyan jól tisztít. Arra amire kitalálták, nem tudom jó-e. Az én igényeimnek ilyen összetétellel, olcsóbban is találok sampont. Ettől függetlenül 5 pont, mert nem tudok kifogásolni semmit rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Hidratálók: Urea, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.