Seche

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: Bridgeee, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozó lakk, mely megelőzi a körömlakk sárgulását és segíti a lakk tapadását a természetes körmökhöz.

CzFru

2017. január 20.

Eleinte nagyon szerettem, mert gyorsan szárad és tartósabb tőle a lakkozás, de a sárgulástól nem védett meg, és hamar elkezdett romlani a minősége. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Madi

2016. február 27.

Egy kicsit többet vártam tőle, de nem rossz. Gyorsan szárad, szeretem, hogy ilyen híg és ki is fog tartani egy darabig, de én sem ezt fogom újravenni valószínűleg. Szépen terül rajta a lakk, ám valóban felszedi, ha 3nál többször akarjuk áthúzni az ecsetet. Én sem használok brutálpigmentált lakkokat (CG, PP), így az elszíneződéssel nincs gondom, remélem később sem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Ocynala

2015. január 29.

Lényegében nekem a színes lakkoktól megvédi a körmöm, de igaz hogy nem is nagyon fognak a színes lakkjaim. Viszont ha nem kellő vastagságban viszem rá a színes lakkot, akkor foltos lesz, mintha felszedné egy kicsit...pedig a PPvel eddig nem volt ilyen gondom más alaplaknál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Szaszmancs

2014. február 10.

Megmondom őszintén, hogy bambaságból vettem meg, igazából a fedőlakkra pályáztam, de a nagy kapkodásban ezt sikerült levenni a polcról és csak itthon vettem észre a dolgot. Akkor azért megpróbáltam fedőlakknak használni, mert nem volt más és végül is nem volt rossz, de miután beszereztem erre a célra a Seche Vitet, rendeltetésszerűen kezdtem használni ezt is. Nem nyújtott semmi kiemelkedőt, nem vettem észre, hogy jobban tapadnának a lakkok vagy ilyesmi, inkább a tudat volt jó, hogy védem a körmeimet. Aztán gondoltam egyet és bevetettem az egyik olyan lakkomat, amiről tudom, hogy csúnyán befogja a körmöm, hogy lássam, valójában mit tud ez a kicsike. Hát, semmit. A csúnya, gonosz lakk ugyanúgy lemoshatatlan kék beütést hagyott a körmömön, amit csak polírozóval és szódabikarbónával sikerült lecsutakolni. Úgyhogy elbukott nálam ez az alaplakk és ha az árát is figyelembe vesszük, akkor beszélhetnénk pénzkidobásról is, de valamiért mégsem így gondolom. Gyorsan szárad, kellően folyós, szépen terülnek rakta a lakkok és rendkívül lassan fogy, ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy el fogom használni, mert normális esetben nincsen gond vele, úgyhogy megpróbálom elfelejteni ezt a kékes incidenst, újravenni azonban nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol