Secret Key

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sheol, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Alkoholmentes tonik tejfehérje kivonattal érzékeny, könnyen irritálódó bőrre. Segíti az elhalt hámsejtek eltávolítását, ezáltal ragyogóbbá teszi a bőrt. Helyreállítja a víz-olaj egyensúlyt. 15-féle növényi kivonatot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

p956

2021. november 18.

Korábban a márka aloés termékét használtam, így gondoltam, kipróbálom a többit is sorban. Nem bántam meg, szerintem ez is egy kiváló termék. Reggel-este használom 2 rétegben és teszi is a dolgát. Úgy vettem észre, hogy mióta ezt használom, nem csak hidratáltabb, de mintha kevésbé is zsírosodna az arcbőröm. Nagyon kellemes édeskés illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

fokid1

2021. április 21.

Szeretem, én az ilyen olcsóbb tonereker csak reggelente szoktam használni lemosó helyett, kis adagot vattapamacsra rakok és áttörlöm az arcomat. Szépen leszedi ha valami ráragadt volna az arcomra alvás közben valamint felfrissíti a börömet anélkül hogy felesleges lemosókkal irritálnám a bőröm, előkészíti a börömet a további arcápolási lépésekre. Már megvettem a márka egy másik tonerét is, azzal sem volt bajom, arra amire én használom tökéletes, direkt olcsó, de azért jó összetevőkkel rendelkező tonereket szoktam erre a célra venni, úgyhogy ez a termék erre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

sheol

2018. július 11.

Finom illata volt és felkenve valóban láthatóan felragyogott (már már tényleg kifehéredett) a bőr, de ez a hatás nagyon nagyon gyorsan elmúlt. Semmi olyat nem tudott, amit ne lehetne kihagyni. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

burgonya gumójának kivonata, más néven burgonyakeményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és -lágyító hatású összetevő. Paula Begoun szerint sűrítőanyagként használatos összetevő.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.