Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Cumpilla, az összetevőket feltöltötte: Joana, Módosítva: 2012. január 9.

Kategória:   Dezodorok

francais

2019. május 17.

Teljesen jól működik, az illata nem erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Teljesen jól működik, az illata nem erős.

ildi95

2019. április 24.

Számomra és anyukám számára is ez A DEZODOR. Ettől sosem leszünk büdik, sokáig jó, tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

hajnalkaeva

2018. augusztus 14.

A legmegbízhatóbb dezodor számomra. Kizárólag ezt használom bő 10 éve, sosem okozott még csalódást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Effi

2017. augusztus 17.

Az örök dezodorom. Néha elkalandozom, de mindig visszatérek hozzá. Nagyon erősen izzadok, ez mégis kordában tudja tartani. Az illata kellemes, a következő zuhanyozáskor is érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

TimiEger

2017. június 22.

Te jó ég, ilyet használt anyukám régen...már nem ezt használja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Te jó ég, ilyet használt anyukám régen...már nem ezt használja. :)

kati94

2016. június 30.

Nap végén is jó illatú, hatékony. Egyedüli hibája, hogy fehér foltot hagy, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

indibaby

2016. március 31.

A legmegbízhatóbb dezodor számomra. Kizárólagos vendég nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.

A legmegbízhatóbb dezodor számomra. Kizárólagos vendég nálam.

p.krisztikee

2014. július 15.

Dove-ról tértem át erre a deo-ra, és nem bántam meg, illataa kellemes egész nap, fehér foltot hagy, de a hatásával kárpótol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Mariann88

2014. július 6.

Ez a termék 0-s nálam. Olyan bőrkiütésem jött tőle, hogy az egész testemet elborította. És még az izzadás ellen sem védett hatásosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

erika81

2014. július 6.

Még iskolás koromban próbáltam. Ez volt az első olyan termék amitől szabályosan rosszul lettem. Lehet, hogy hatásos volt, de én sajnos nem tudtam elhasználni. Ez nem vesz el a termék hatásosságából, csak velem volt gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citronellol, Amyl Cinnamal, Hydroxycitronellal

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.