Secret

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. március 16.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló deo stift nőknek. A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvesség zavaró érzetétől. Ne használja sérült vagy irritált bőrre. Bőrkiütés jelentkezésekor függessze fel a termék használatát.

Sophie92

2014. április 15.

Nem vált be sajnos, a zöld active és a rózsaszín delicate társát is próbáltam, ez teljesített a legrosszabban. Izzadásgátló hatása nem nagyon van, de legalább nem rossz az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

valakiii

2014. február 4.

imadom mind a harom fajtat.mar regota hasznalom es egy ideig szerintem nem fogom levaltani.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

marianne20

2013. december 29.

A hatása nagyon jó, de a ruhán sajnos foltot hagy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

A hatása nagyon jó, de a ruhán sajnos foltot hagy.

rekababa1216

2013. szeptember 14.

Nagyon hatásos. Volt, hogy intenzíven egy órát végig tornáztam benne és hiába izzadtam, nem voltam izzadság szagú. Sajnos a hatása az alumíniumszármazékokban rejlik, enélkül nem igazán válna be. Az illata is jó. Bár tényleg foltot hagy, de ritka az olyan deo, amelyik nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

sziszoka

2013. szeptember 14.

Tiniként használtam először olyan 15 éve.Akkor is és most is nagyon elégedett vagyok vele.nagyon sok deot kipróbáltam már,de ez verhetetlen.Az illata semmit sem változott az évek alatt,ami jó,mert,ha ez használom néha újra az általános suliba képzelem magam. :-)Az összetevők nem a legszebbek,de mondjuk a Niveáknak se jobb,azok meg semmit se érnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

hedgehog

2013. január 27.

Semmit nem ér, nulla hatás. Az összes ruhámat összefogta, és büdös az összes illatvariációja. Darabosan kenhető csak. Az összetétele meg magáért beszél, ez egy méreggel is felér. Ajándékba kaptam belőle többet is egyszerre kár volt. Be kellene tiltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

tmelinda04

2012. július 15.

Visszatértem hozzá egy próba erejéig és a régi jól bevált dezodort fedeztem fel benne. Igen, tele van mindenféle káros cuccal, de nem tudok mit tenni- a természetes dezodoroktól rövid távon szagosodok. Könnyű krémes állaga van, kellemes illata, hatékony, biztos hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Adrienn0610

2012. május 28.

Nekem bevált,az illata is tetszik.Végzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

Nekem bevált,az illata is tetszik.Végzi a dolgát.

subria

2012. május 8.

Úgy van a hogy az előttem szóló teljesen leirta,iszonyat''''
!!!!!!!!!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Úgy van a hogy az előttem szóló teljesen leirta,iszonyat''''
!!!!!!!!!!!!!!!!

villa

2012. április 2.

Semmit sem ért! Büdös is, ráadásul foltot hagy a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Semmit sem ért! Büdös is, ráadásul foltot hagy a ruhán.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Geraniol, Citronellol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone