Secret Key

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kori, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A csiga kivonat hidratálja a száraz bőrt, az olajos bőrnek pedig friss érzetet biztosít.

balazskrisztii

2018. április 18.

Az illata kellemes, nem irritált, de tulajdonképp semmit nem csinált. Az Ordinarys termékeimmel használtam, azok mellett nem rúgott labdába.

Update
Az Ordinarys dolgok háttérbe szorultak, illetve már nem érzem extrának a hatásukat. A hátamra használtam el az első üveget, mert ott is száraz a bőröm, de a testápolótól kipattogott. Univerzális csodaszer, az arcomra ritkábban kenem, mert sokkal több alternatívám van, de nagyon megszerettem, biztos, hogy nyáron jó hasznát veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Update

Kori

2017. november 17.

Tulajdonképpen nem is tudom milyen... Tavasszal-nyáron használtam, melegebb időben. Nagyon könnyen felszívódik (én két pumpálásnyit szoktam használni arcra, nyakra), az állaga nagyon érdekes, nyálkás, a színe opálos. Egy kicsit ragacsos érzetet hagy a bőrön. Viszont, ugyebár a leírásból az jön le, hogy száraz és zsíros bőrre is való, és mindkettővel "jót csinál", de én ezt nem érzékeltem, egyik variációban sem. Szóval nem tudom, hogy igazából mit is kellene csinálni, de bármi is az, nálam nem csinálta.
Az biztos, hogy nagyon sokáig elég, a végén már rendesen szenvedtem vele, hogy elfogyjon. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

zsemii

2017. szeptember 9.

Bevált ez a termék, egy pluszt adott a bőrömnek, amire nagyon vágytam. Rengeteg ideig elég volt az állagából kifolyólag. És pont ezért egy jó adagot ki is kellett dobnom, mert megbuggyant a melegben :( Mindezek ellenére nem vásárolom újra, szívesen kipróbálnék másik esszenciát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Csucsi08

2017. április 22.

2017.04.22. Sajnos, ahogyan gondoltam a bőröm nem reagált jól a parfümtartalmára :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

tara95

2016. október 2.

Először sikerült vagy 3 nyomással telecsapatni a tenyerem, mondom segáz felkenem. Kenem-kenem-kenem, cupp, eltűnt. Nyakra is ment de pillanatok alatt benyelte a bőröm. A rétegezés híve vagyok, szerettem volna mindenképp egy csiganyálas essencet is ezért választottam ezt.
Up: nagyon megszerettem. Remekül kezeli a vízhiányt, 2 pumpányit használok. Az állaga miatt hihetetlen könnyen el lehet oszlatni. Már csak egy c vitaminos szérum hiányzik a rutinomból :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Oraculum

2016. június 17.

Igazán kivételes szérum, unoka nővéremnek csak ez vált be és lassan is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Igazán kivételes szérum, unoka nővéremnek csak ez vált be és lassan is fogy.

Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Human Oligopeptide-1, Acetyl Hexapeptide-8

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, amire szokás növényi hialuronként is hivatkozni, és hidratáló hatása is a hialuronsavhoz hasonló. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.