Secret Key

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Villango, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antibakteriális hatású enyhén hűsítő regeneráló gél, mely a csiganyálka jótékony hatásaival nyugtatja az irritált bőrt.

Nagyon könnyen beszívódik, könnyű eloszlatni.

Főbb összetevő:

• Csiga szekréció szűrlet - védi a bőrt a fertőzésektől, csökkenti a gyulladást, hatékony kezelést nyújt az akne ellen és segíti a hegesedést.
  • Humán Oilgo peptid-1 (EGF) - más néven a "szépség tényező" - kiküszöböli a hegek megmaradását és világosítja a foltokat. Stimulálja a sejtburjánzást, ránctalanító hatása vav, javítja a bőr textúráját, erős antioxidáns.
  • Varázsmogyoró kivonat - egy erős összehúzó és antioxidáns hatású természetes összetevő, antibakteriális és gyulladásgátló tulajdonságokkal, hatásos akne kezelésre is.
  • Aloe vera levél kivonat - hidratáló és anti-irritáló összetevő, régóta használt fiatalító, gyógyító és nyugtató tulajdonságai miatt.
  • Béta glükán - természetes vegyület, növényekből kivont, amely segít fenntartani a fiatalos megjelenésű bőrt.
  • Lemon kivonat - antioxidáns, gyulladáscsökkentő, irritáció csökkentő hatással bír

tara95

2019. szeptember 16.

Vízhiányos bőrre, még úgy is, hogy egyébként olajos, semmit nem ér. Pontosan olyan mint a hajzselé, ettől tömörebbre számítottam és el is szomorodtam amikor megérkezett. Nem vált be, mindenhogy kevés volt, egy felhasználást kivéve. Éjszakai maszk! Miért ne? Géles, tele van jósággal, a rutin legvégén kb 2 borsónyit viszek fel, beszívódik. Reggelre nagyon látványosan feltölti a bőrt, elősegíti a regenerációt és csökken a gyulladás/pirosság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Julus92

2019. augusztus 5.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a krémet. Eddigi kedvenc csigás trutyim. :) Főleg nyáron szeretem használni, könnyen felszívódik, rétegzős rutin tetejére pont elegendő hidratálást ad, és tényleg van egy nagyon kellemes hűsítő hatása. BB krém is teljesen rendben van rajta. Nekem nem érzékeny a bőröm az illatanyagokra, ennek ellenére én is inkább kerülöm őket, viszont ennek a cuccnak az illata is megvett kilóra. Enyhe, visszafogott, engem kicsit a mandulára emlékeztet. Ritkán veszek újra bármit, de ez egyértelműen ebbe a kategóriába esik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Bettiiyy

2019. április 15.

Nagyon szerettem ezt a kis gélt. Egy éjszaka alatt rendbe rakta az arcomat, és helyrehozta a pattanásokat. Könnyed kis gél, és hamar beszívódik, nem hagy ragacsos nyomot/érzetet. Nem tudom, azóta adnak-e hozzá bármit, amivel bele lehet nyúlkálni, mert így tégelyben nem túl higiénikus, de ezen kívül nem tudok semmi negatívumot mondani rá.
Újra is akartam vásárolni, de sajnos mellényúltam, és a krém verzióját vettem meg - ami nem ér a gél nyomába, de olyan rossz sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Sylvy

2018. október 13.

Az összetevői és az itteni vélemények hatására vettem meg. ÉS nem bántam meg. Nem okoz irritációt az ekcémás területeken sem, jól hidratál és némileg a gyulladásokat is csökkenti nálam. Azt a kis leheletnyi illatát is imádom. Újra vevős nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

uaim

2017. január 24.

Enyhe illat, kellemes felvitel, nagyon jó hidratálás, selymes szép bőrkép. Nagyon nagyon jó rá sminkelni cc krémet használok és teljesen már érzet ezután kenni mint más krémek után szépen elteríthető és olyan a bőröm estére is mint a selyem. Ez egy szuper termék egyenlőre ha változik bármi akkor majd írok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 24.

Villango

2016. május 1.

Nem gondoltam volna hogy így megszeretem ezt a kis gélt, főleg mert tégelyes, és KM belém verte hogy belenyúlkálni krémbe az nem valami jó hosszabb távon. :) :)
Viszont ennyi pénzért ez egy szuper termék, be kell látni.
Eszméletlen könnyű felvinni, nagyon könnyen beszívódik, kicsit hűsítő hatása is van a legelején. A bőr már egyből a beszívódás után nagyon puha érzetű.
Van benne sajnos illatanyag, ami tudom sokatoknak nagy mumus, de én rosszul vagyok a gondolattól hogy csiganyálkát kenek magamra :-)))) így a kis virágillat nekem épp jól jön.
Sok sok jó dolgot kenek magamra a napi rutinom során, így nem tudom megmondani hogy konkrétan ennek milyen hatása van, de jó érzés a napi rutinomban tudni, mert érezhetően puhább, finomabb a bőröm a használata után, és hosszú távon igenis kifizetődő lesz. :)
Ebay-en vettem, és most vettem észre hogy fényvédője is van. Hát tuti veszek egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Viszont ennyi pénzért ez egy szuper termék, be kell látni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Rh-Oligopeptide-2, Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>