Secret Key

Ár:   $5   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _zsulu_, Módosítva: 2017. január 5.

Ár:   $5
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A piros tubusos Secret Key Starting Treatment Eye Cream megújult változata.

Fermentált élesztő kivonattal.

Feltölti, vitalizálja és bőségesen hidratálja a szemkörnyék érzékeny bőrét, nedvességmegtartó összetevőinek köszönhetően tartóan hidratálja a szem körüli bőrt.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Aluminum Starch Octenylsuccinate Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0Niacinamide v C12-15 Alkyl Benzoate eo Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Distearate Cyclopentasiloxane eo I szil Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Galactomyces Ferment FiltrateSodium Polyacrylate eo Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Glyceryl Polyacrylate Stearic Acid eo I eu 2 0Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Adenosine gy Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Boswellia Serrata Resin ExtractHamamelis Virginiana (Witch Hazel) Extract Oryza Sativa (Rice) Extract Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Panax Ginseng (Ginseng) Root Extract eo Acanthopanax Senticosus (Eleuthero Ginseng) Root Extract Human Oligopeptide-1 pep Lecithin eo I eu Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Astrocaryum Murumuru Seed Butter Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Ceramide 3 Tocopheryl Acetate a I v 0 0Caprylhydroxamic AcidCaprylyl Glycol eo I h 1,2-Hexanediol ta Triethanolamine ti I eu 2 0Disodium EDTA Parfum / Fragrance i

Julus92

2019. augusztus 5.

Én is azoknak a táborát erősítem, akiknek olyan semmilyen volt a krém. Nem igazán láttam hasznát. Elhasználgattam, de nem érzékeltem különösebb hatását. Nekem nem tűnt nehéznek az állaga, egy részét be is szívta a bőröm, de ha túl sokat kentem belőle, hajlamos volt kukacosodni, mikor sminkeltem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

oti78

2018. december 16.

Az elsők között volt a koreai rendeléseimnek. Kicsit masszívabb krém, de nagyon könnyen eloszlatható és egyből beszívódik. Szerencsére nincs sok szem körüli ráncom, de szerintem az a párat is kordában tartja, ami van. Olyan szebb tőle az összkép. Imádom☺ Kísérletezgetős típus vagyok, de őt nem cserélem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

dio14

2018. december 2.

Szuper áron lehet hozzájutni ehhez a nagy kiszereléshez, sokáig tart. Nagyon szép, letisztult a csomagolása. Maga a krém sűrű, viasszerű, mégis könnyen eloszlatható, és gyorsan beszívódik. Jól hidratál, szerintem más csodát nem is kell tőle várni. Ez egy szuper szemkörnyék hidratáló, nagyon jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Luna1024

2018. október 2.

Nekem Ő amolyan "használom, de minek" termék. Ha felkenem, nagyon kellemes érzés, végülis egy rossz szavam nem lehet rá, mégsem érzem azt, hogy létszükséglet volna. Kizárólag azoknak ajánlom, akik semmi komolyabb szemkörnyéki bőrproblémával nem küzdenek, de még nagyon-nagyon halvány mimikai ráncokkal se. Ezekkel semmit nem csinál, a ráncokkal meg végképp nem - mondjuk utóbbiról még nem tudok nyilatkozni, de tekintve, hogy a mimikai ráncokat se halványítja, biztos, hogy a mélyebb ráncokat se fogja. Megelőzésnek talán jó lehet, illetve - és igazából emiatt nem szeretném lepontozni - elképesztően jól hidratál! Sűrű, fehér, vajszerű állaga van, elég nehezen szívódik be, de reggelre babapopsi puhaságű lesz tőle a bőr, és ez szerencsére másnap estig kitartó, nemcsak felületes hidratálás. Ha nem volnék türelmetlen, talán még reggel is használhatnám, kb. 10-15 perc kell neki a beszívódáshoz. Az alapozó, BB krém is szebb a szemem alatt, ha előző este felkenem, bár korrektorra azért szükség van.
Az összetevőlista - a parfümtől eltekintve - nagyon szép. Kicsit féltem, hogy irritálni fog, de szerencsére szó sincs ilyesmiről, minimálisan se bántotta a bőrömet, nem könnyezek tőle. Felkenve kellemes, hűsítő érzést ad, pedig nem hűtőben tartom. A csomagolás szuperigényes, letisztult, a kiszerelés - szemkrémhez képest - óriási, sokáig elég lehet, ráadásul az ára is baráti, a tubusos kiszerelés pedig higiénikus. Én megadom neki a 4 pontot, mert legalább nem ígérte le a csillagokat az égről, hidratálást kínál, és azt tökéletesen teljesíti, szuper áron, viszont nem is 5 pont, mert nem "csodaszer" kategória. Első szemkrémnek ajánlom, illetve azoknak, akiknek csak hidratálásra kell szemkörnyékápoló, érettebb bőrre nem hiszem, hogy elegendő a hatása. Kinéztem az Alverde szemkrémét, így szerintem ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 2.

ssyakaky

2018. július 6.

nekem ő olyan semmilyen. nem vettem észre semmi különösebb hatást, valamennyit hidratál, de ennyi. estére használom, sminkelni nem tudok rá, kukacosodik rajta. karikáimmal semmit nem csinált. az pozitív, hogy kedvező áron viszonylag nagy mennyiséget kapunk. elkenegetem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

cation

2018. április 25.

Ez nekem olyan meh. Nem látok semmi változást tőle, nyilván nem a genetikailag mélyen ülő szemeim miatti sötét karikák eltüntetését várom, de nem hidratál egyáltalán. Nem is szárít, nem is irritál, úgyhogy még hébe-hóba elkenegetem, de szükségem az nincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

cintialaura

2018. április 22.

Nagyon jó kis krém ez, szeretem használni,a fáradt szememnek igazi felüdülés. Olyan mintha segítene a karikáimon is.:) nagy mennyiség, sűrű krém, mégis azonnal beszívódik és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Moszatka

2018. március 4.

Imádom! A szemkörnyéket fantasztikusan hidratálja, feltölti, a karikáim sem látszanak annyira mióta ezt használom, és a tekintetem sem tűnik olyan fáradtnak. Biztosan újra fogom venni ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

rtteszvesz

2017. november 25.

Legújabb koreai szerzeményem. Hatalmas kiszerelés, elégedett vagyok vele. Sűrű, vajszerű állagú, de felkenve mégsem zsíros érzetű, gyorsan beszívódik, estére használom. Nekem elég száraz a szemkörnyéki bőr, ez a krém tényleg jól hidratálja. Illata nincs, irritàciót nem okoz, jó összetevők vannak benne, az àra is szuper!

2017.11.25.
Update:
Sajnos könnyezik tőle a szemem... :( valószínűleg a parfüm miatt. Így sajnos felejtős, pedig jó lenne.... Így levonok egy csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

2017.11.25.
Update:

Maddie

2017. november 12.

Először is, azzal kezdeném, hogy nekem nincsenek sötét karikák a szemem alatt, illetve, ha már itt tartunk, bemásolnám ide, amit egy másik krémnél már leírtam, vagyis, hogy hogyan kell felvinni a szemkörnyékápolót: "körkörös mozdulatokkal, úgy, hogy a felső szemhéjon kifelé, az alsón befelé haladunk. Sosem kenjük addig, amíg már teljesen beszívódott a krém, nem nyúzzuk fölöslegesen a bőrt szárazon... a maradék krémecskét gyűrűsujjaink ujjbegyével beütögetjük. Ez élénkíti a vérkeringést is, ami azért kell, mert a sötét foltokat a szemek alatt az erekben pangó vér okozza."
És akkor maga a krém. Jolse-ról rendeltem még szeptemberben, 7,35 dollárt fizettem a 30 g-os krémért. Szemkörnyékápoló viszonylatban hatalmas adag, rengeteg ideig elég lesz.
Esténként használom (jó, igyekszem következetesebb lenni bőrápolás terén, szóval mondjuk úgy, hogy egy héten 4 este biztosan használom :)). Nagyon sűrű, ahogy az előttem szólók is írták, vajszerű állagú krém, nekem egy kicsit szilikonos érzetűnek tűnik (párszor már eljátszottam a gondolattal, hogy kíváncsiságból rásminkelek). Csodálatosan puhává, "teltté" varázsolja a bőrömet, nagyon jól hidratál. A szemeim rettentő érzékenyek, de semmilyen irritációt nem okozott. Az összetevőire öröm ránézni, remélem, hogy hosszú távon a megelőzésben is jeleskedni fog (bár 20 év múlva nyilván nem fogom tudni megmondani, hogy minek köszönhetően kevesebb a szemkörnyéki ráncom :D). Nagyon jó vásár volt, bátran ajánlom mindenkinek. "Újravevős", bár gyanítom, arra jó soká kerül majd sor. :)
Mindent összevetve, és figyelembe véve, hogy mennyi termék nem vált már be az én szemkörnyékemre, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Caprylyl Glycol
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.