Secret

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 29.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló krémdezodor.

davidkriszti

2019. október 8.

Nem szeretem a túl erős illatú dezodorokat, ezért nagyon megörültem ennek a deónak. Valóban teljesen szagtalan. Meleg és párás időben nagyon hatásosnak találtam, viszont télen nekem kicsit szárító a hatása, így a hideg időben inkább mást használok. Ami miatt csak négy csillagot kapott, és meggondolom, hogy újra vegyem-e, az az, hogy a ruháimmal szemben nem volt túl kíméletes, és a hónalj részen a ruháimat elszínezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

julianna98

2019. augusztus 13.

Az elmúlt hetekben próbáltam ki előszőr. Nekem sajnos nagyon elvette a kedvem, hogy kenés után iszonyítosan foltokat hagyott a ruháimon. ( Azt hittem én vagyok a béna, hogy bekentem, majd felvettem rá egy rövidujjast,de később mikor ujjatlan trikóban próbáltam sem változott a helyzett, fehér vastag foltok, csíkok lettek a ruháimon.
Az izzadásgátlás hatékonyságát nézve sem valami kiemelkedő számomra.
Még kipróbálom a nem krémes változatát is hátha...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Az izzadásgátlás hatékonyságát nézve sem valami kiemelkedő számomra.
Még kipróbálom a nem krémes változatát is hátha...

verka01

2019. június 24.

Miután a sok éve használt, jól bevált dezodor márkám eltűnt a drogériák polcairól, kénytelen voltam új deo után nézni. Nos, ez nem egyszerű feladat, főleg, hogy én nem szeretem az agyonillatosított kozmetikumokat. Végül erre esett a választásom. Tulajdonképpen tetszik. Pozitívumai, hogy illatmentes, nincs benne sok fölösleges összetevő, tartós és teszi a dolgát, nem leszek mellette büdi. Az egyetlen, ami zavar a használatakor, hogy főleg a sötét ruhákon foltot hagy.
Főleg emiatt mióta netről sikerült megrendelni a régi deomat, inkább ahhoz nyúlok. Ezt akkor használom, ha este tusolok, utána ha bekenem vele magam, reggelre már nem hagy foltot, nyugodtan öltözhetek, napközben viszont még így is véd.
Vacilláltam, hogy hány csillagot adjak rá, de megkapja az 5-öt, végül is a pozitívumai vannak még így is túlsúlyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Kitts

2019. március 20.

Dezodoros történelmem legjobb választása volt, még annó, több mint 15 évvel ezelőtt, édesanyám javaslatára. A mai napig gondolkodás nélkül Secret-et veszek (a dezodort mint fogalmat a családban csak "secret"-ként emlegetjük). Iszonyatosan tartós izzadásgátló, az illatmentessége nem zavar, mivel úgysem izzadok mellette. Tényleg óvatosan kell öltözködni utána, de az az egy-két fehér csík vizes kézzel orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

siss

2019. február 7.

Kb 20 éve Secretet használok,nekem ez a márka vált be. Ha kipróbáltam mást,a vége mindig az lett,hogy visszatértem hozzá. A Delicate illatot vettem mindig,legutóbb nem tudtam beszerezni és erre az új változatú Naturalra esett a választás. Illata igazából nincs,esetleg a tubusban olyan műanyag szaga van,de hónapjon abszolút nem érezni. Én nagyon izzadós vagyok,stresszhelyzetben,melegben ettől is izzadok,de a kellemetlen illatoktól azért véd. Ritka amikor bebüdösödök mellette,nyugisabb napokon az égvilágon semmi. Először furcsa volt,hogy illatmentes,de mára megszoktam. Majd váltogatom a kettőt,ha hiányzik az illat. Jó ez a minimál inci,alu nem zavar. Állagra picit sűrűbb mint a másik. Ha véletlen foltot hagy akkor mosással kijön. Nem sárgítja,nem zsírosítja a ruhát.Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Pentadecalactone