Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2021. január 7.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

dbeata

2021. február 28.

De imádtam ezt a stiftet! Az elsőt még az USA-ban szereztem be, '90-ben. Sokáig nem lehetett itthon kapni. A púder illatú volt a kedvencem. Már régóta nem veszem, az Alumíniumsók miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

Kremcica

2020. augusztus 22.

Nálam egész jól bizonyított. Este fürdés után kentem fel, reggel pedig ráerősítettem. Mivel nyári időszakban használtam és többnyire ujjatlan pólókat hordok ilyenkor, nem vettem észre hogy befogta volna bármelyiket is. Az illata kellemes, nem irritált, jól tartotta magát még nagy melegben is. Max nem érzeztem az illatát a nap végére, de büdös nem lettem mellette. Ami kissé zavar az hogy bár keveset kentem de mégis krémes lett a hónaljam, elég lassan szívódott be. Sokszor türelmetlen voltam és papírzsepivel leitattam negyed óra elteltével. Még egy kevés van benne utána nem hiszem hogy újraveszem, de nem rossz dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

iamfruzsi

2020. július 14.

Itteni vélemények alapján mertem megvenni. Sok reményt fűztem hozzá, de sajnos nekem nem jött be. Miután felkentem csomós maradt és a ruhaimat is megfogta. A bőrömet is nagyon kiszarította. És az izzadásgátló hatása estig se bírta ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

Gica81

2020. június 6.

Régebben ez volt a kedvenc stiftem.
Most újra vettem. Igazából nem változott sem az illata, sem a formulája semmit az évek alatt. A púderes illat maradt. Viszont nekem az izzadásgátló hatása nem elég és estére eléggé becsomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Régebben ez volt a kedvenc stiftem.

glitter20

2020. május 26.

Itteni értékelések alapján vettem meg. Az első dobozzal már el is használtam és valószínűleg újra fogom venni még. A hatása kielégítő, egyedül két kisebb problémám van vele: fehér foltot hagy nem csak a ruhán, de bőrömön is (ujjatlan felső esetén látszódhat meddig kentem) és az illata nekem nem elég. Jobban tetszene egy picit markánsabb illat, amit napközben is érzek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

GlamiKitty

2019. október 21.

Évek óta csak ezt használom! Próbálkoztam a natúr dezodorokkal, de mindegyiktől büdös voltam már a nap közepén, amit ennél még este sem tapasztalok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Micike68

2019. július 17.

Szerintem az egyik legjobb és leghatásosabb izzadásgátló, amit kapni lehet és nem kerül egy vagyonba. Megjegyzem egy-egy zavartabb pillanatomban vásároltam már több ezer forintba kerülő deo-t, és rá kellett jönnöm, hogy attól, hogy drágább semmivel sem jobb, legfeljebb kevésbé károsak az összetevői.
Ez szerintem a legnagyobb melegben, fizikai terhelés mellett is maximálisan megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

zellerke

2019. július 2.

Tökéletes, még a 40 fokban is teszi a dolgát. Újra és újra ezt választom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

Tökéletes, még a 40 fokban is teszi a dolgát. Újra és újra ezt választom.

pirospipacsocska

2019. június 14.

Anyukámnak ő az etalon!Évek óta csak ezt használja.Tökéletesen krémes,és ha izzad is az ember,valóban meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását.Egyszóval anyukámnak tökéletes 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

k0alaa

2019. június 1.

Best! Nagyon régóta ezt használom már, néha vettem csak mást és mindig rájöttem ez mennyivel jobb. Szeretem az illatát, télen-nyáron hatásos, és nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol