Secret

Ár:   766 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: vacska, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Dezodorok

A Secret Platinum krémdeo a női dezodorok új generácója. Teljesen krémes, így azonnal beszívódik a bőrbe, mint a legfinomabb testápoló. Ennek köszönhetően egyszerre szabadulhat meg az izzadtságszagtól és a nedvességtől.

Gica81

2020. június 6.

Régebben ez volt a kedvenc stiftem.
Most újra vettem. Igazából nem változott sem az illata, sem a formulája semmit az évek alatt. A púderes illat maradt. Viszont nekem az izzadásgátló hatása nem elég és estére eléggé becsomósodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

Régebben ez volt a kedvenc stiftem.

glitter20

2020. május 26.

Itteni értékelések alapján vettem meg. Az első dobozzal már el is használtam és valószínűleg újra fogom venni még. A hatása kielégítő, egyedül két kisebb problémám van vele: fehér foltot hagy nem csak a ruhán, de bőrömön is (ujjatlan felső esetén látszódhat meddig kentem) és az illata nekem nem elég. Jobban tetszene egy picit markánsabb illat, amit napközben is érzek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

GlamiKitty

2019. október 21.

Évek óta csak ezt használom! Próbálkoztam a natúr dezodorokkal, de mindegyiktől büdös voltam már a nap közepén, amit ennél még este sem tapasztalok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Micike68

2019. július 17.

Szerintem az egyik legjobb és leghatásosabb izzadásgátló, amit kapni lehet és nem kerül egy vagyonba. Megjegyzem egy-egy zavartabb pillanatomban vásároltam már több ezer forintba kerülő deo-t, és rá kellett jönnöm, hogy attól, hogy drágább semmivel sem jobb, legfeljebb kevésbé károsak az összetevői.
Ez szerintem a legnagyobb melegben, fizikai terhelés mellett is maximálisan megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

zellerke

2019. július 2.

Tökéletes, még a 40 fokban is teszi a dolgát. Újra és újra ezt választom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Tökéletes, még a 40 fokban is teszi a dolgát. Újra és újra ezt választom.

pirospipacsocska

2019. június 14.

Anyukámnak ő az etalon!Évek óta csak ezt használja.Tökéletesen krémes,és ha izzad is az ember,valóban meggátolja a kellemetlen szagok kialakulását.Egyszóval anyukámnak tökéletes 😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

k0alaa

2019. június 1.

Best! Nagyon régóta ezt használom már, néha vettem csak mást és mindig rájöttem ez mennyivel jobb. Szeretem az illatát, télen-nyáron hatásos, és nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Megany

2019. március 19.

Nosztalgikus élmény ez a dezodor nekem,talán a legelső,amit használtam,hm,de fiatal is voltam....
Létezik még?Esküszöm beszerzek egyet,csak úgy,poénból.
Arra emlékszem,hogy a púdereset,a rózsaszínt használtam amno és tetszett is,
Most ránézve ismét: kissé nagyméretű a kiszerelése,olyan kockás,retrós.Szebb lenne lekerekítve,karcsúsítva,sokkal mdernebb lenne.
Oh,a régi,ősrégi SECRET,sosem felejtem el!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Létezik még?Esküszöm beszerzek egyet,csak úgy,poénból.
Arra emlékszem,hogy a púdereset,a rózsaszínt használtam amno és tetszett is,
Oh,a régi,ősrégi SECRET,sosem felejtem el!

persephone

2019. március 4.

Valahogy mindig ehhez térek vissza, mert szerintem a leghatásosabb izzadásgátló. Néha kicsit kiszárítja a bőrömet, ilyenkor váltok másra. Nekem nem fogja meg a fehér ruháimat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Aphrozin

2018. december 19.

Kb 10 éve használom, nekem nagyon bevált. Nem izzadok tőle, az illatát is nagyon szeretem. Amúgy mindegy milyen illat, a secret platinum a lényeg. A fehéreket sárgítja, és vigyázni kell a ruha felvevéssel, de a legjobb izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Emolliensek: Dimethicone, Tribehenin, C18-36 Acid Triglyceride
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol