Selective Professional

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Megszünteti a haj elektrosztatikus feltöltődését és maximális csillogást, valamint selymességet kölcsönöz a hajnak. Védi a hajat az UV sugarak káros hatásától.

Dorina257

2019. június 29.

most jutottam hozzà itt krèmmàniàn :) nagyon szuper termèk puha ès selymes lett tôle a hajam, isteni az illata is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Zara79

2018. január 13.

Főleg tartós hajegyenesítést követően ajánlom a terméket! Hajmosást követően elég belőle egy borsónyi mennyiség amit egyenletesen eloszlatva a hajon, vasalás nélkül hosszú ideig megőrzi a haj egyenességét , hidratáltságát!Megszünteti a haj elektrosztatikus feltöltődését, miközben maximális csillogást és selymességet kölcsönöz neki. Rendezetté válik tőle a haj, helyreállítja a töredezettséget és párataszító hatással bír. Védi a hajat az UV-sugarak káros hatásától. Tökéletesen szárítja és nem zsírosítja a hajat.Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

zsaki.detti

2015. május 12.

Fodrászom ajánlotta beszerzési áron volt 5500ft ami horror ár érte,de esküdöztek hogy szuper cucc,a hajam tényleg hidratálja de a hajkisimító hatása egyenlő a nullával.többet tuti nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Beusss

2014. október 30.

Nagyon lágy, fényes és ápolt lesz a hajam. a többi hasonló termékkel szemben nem lesz csatakos és nem nehezíti el. Száraz és vizes hajra is lehet kenni. Kevés kell belőle. Azért 4 csillag, mert a hajsimító hatását nem igazán tapasztaltam.
Up: Használom már jó ideje, és egyre jobban szeretek ki belőle. Mintha nem lenne már az igazi. Kár. Örültem, hogy az én borzasztó sörényemre is hat valami. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

kismadár

2013. október 3.

Én is csak 4 csillagot adok neki, a magas áráért és azért, mert nem tapasztaltam én sem semmilyen simító hatást. Ennél jóval olcsóbb hajolajak is tudják azt, amit ő, hanem többet... Ezt leszámítva meg voltam vele elégedve, mert szépen hidratálta a hajamat, kevés is elég volt belőle és finom az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Hidratálók: Dimethiconol