Selfie Project

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VAniko, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Micellás folyadék fiatal problémás bőrre

Cink PCA Panthenol együttesen hatnak a tökéletlenségekkel szemben. A cink és PCA csökkenti a sebum termelődését és fékezi a pattanásokért felelős baktériumok szaporodását. A panthenol hidratál és nyugtatja az irritációt. Aloe Juice, természetes aloe kivonat, gyulladásgátló hatású, csillapítja a bőrirritációt.

aniko_farago

2020. május 31.

Már többször is újra vettem akciósan.Nagyon szeretem mert szépen tisztít és mintha javítana a bőröm állapotán úgy vettem észre.Nem hagy ragacsos érzetet.Nem annyira sminkelek de még a szempillaspirált is leszedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

VAniko

2017. július 30.

A Rossmannban találtam ez a lemosót, amely cinket, panthenolt és aloe vera kivonatot is tartalmaz. Még sose hallottam a Selfie Project márkáról, de a leírás ígéretesen hangzott, így jött velem haza. Egyelőre elégedett vagyok vele: szépen tisztít, leszedi a sminket is, az illata pedig nagyon kellemes. Nem marad zsíros utána a bőr, de nem is húzódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Hidratálók: Zinc PCA, Xylitylglucoside
Vitaminok: Panthenol

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.