Sensident

Ár:   245 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensident brilliáns fehér fogkrém kíméletesen adja vissza a fogak természetes fehérségét. A kávé, a tea és a nikotin elszínezi a fogak felületét. A Sensident fogkrém fehérítő hatóanyag hozzáadása nélkül távolítja el ezeket az elszineződéseket és segít visszaadni a fogak természetes fehérségét. Mindennapos használatával aktívan véd a foszuvasodással és fogkő újraképződésével szemben.

0808

2015. december 31.

A Müllerben vásároltam, nekem is úgy ajánlották,-gyógyszerész barátnőm- hogy próbáljam ki mert jól teszi a dolgát. Emlékeim szerint 245ft volt.
Azt kell mondjam semmivel sem rosszabb mint egy hiper szuper drága, csillogó villogó csomagolásba rejtett fogkrém és ez a nem mindegy.Újra vevős ! Szeretjük!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

black_cico

2013. május 25.

már új csomagolása van, olcsó és jó, teszi a dolgát :) szépen tisztít, friss lehelletet ad, a fehérítés nem nagy szám, de annyit tud, mint a Sensodyne pronamel whitening.. csak az 1000 forint felett van, ez meg talán 300 sincs, khm :) nagyon jól habzik, aki ezt szereti annak ajánlom és nekem speckó nagyon tetszik, h kék gél állagú :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1