Sensident

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

francais

2019. április 30.

Nagyon jól tisztít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Nagyon jól tisztít!

Yubiri

2017. január 4.

Nem érzem frissnek a lehelletem fogmosás után, másik Sensident fogkrém jobb volt.
Egyéb problémám nem volt vele, minden másban tökéletesen teljesített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Egyéb problémám nem volt vele, minden másban tökéletesen teljesített.

KuliKali

2016. május 2.

A 20 milis változatot használom,egy utazáshoz szereztem be.Meg kell hogy mondjam nagyon jó! Jól tisztít,jól habzik,friss érzetet nyújt,és az íze is jó. Mániám,hogy gyakran mossak fogat,mert az amúgy is sárgás fogszínemen meglátszik kb minden,ezért jó ez a pici,mindig kéznél van a neszeszeremben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

dorqaap

2016. április 3.

Sokadszorra veszem újra, pedig csak próbaképpen vettem, mert nevetséges áron kapható. Nagyon bejött, tisztít, jó az íze, és ettől nem hámlik belül a szám, ami nekem fontos szempont. Tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

bodni

2016. január 18.

Jó egy éve vettem a Müllerben mert megláttam rajta hogy Sehr gut minősítést kapott a Test magazintól Németországban.Ez egy nyomós ok volt és 300 Ft alatt volt az ára.Jó mentolos tette is a dolgát nem volt vele gond, de egy ideje 2-3 féle fogkrémet használok, ő valahogy kimaradt ebből.De lehet veszek megint belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 18.

Macilány

2013. május 16.

Ez egy méltatatlanul nem-felkapott márka szerintem! Eddig a dontodent dm-márkás fogkrémek elkötelezett híve voltam, mert olcsó, jó stb. amíg meg nem vettem ezt a Müllerben. Tökéletes. Egyszerűen olyan az érzésem fogmosás után, mint régen a drága blendamed, signal fogkrémek után. Apró kék szemcsék vannak benne, az íze nagyon kellemes, a fogaim szuper tiszták. Már alig várom, hogy a márka többi tagját is kipróbáljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol