Sensident

Ár:   295 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. július 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Limitált kiadás

Feketeribiszke- és friss mentaízzel. Véd a fogkő- és fogszuvasodás ellen.

biabari

2016. október 12.

Megvettük mert imádom a bogyós gyümölcsöket, hát számomra gusztustalan íze van, annyira hányingerkeltő volt, hogy nem bírtam használni, párom használta el bár neki sem ízlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

liljaa

2016. február 29.

Tényleg nagyon jól eltalálták az ízét, megfelelően tisztít, öröm használni. :) Hiánypótló darab, alaposan betárazok majd belőle, amíg lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Loona

2016. január 29.

Én nagyon megszerettem! Erős holtversenyben áll a mostani nagy kedvenc Dontodent Pink Grapefruit fogkrémmel, sőt, lassan kiütni látszik azt a kedvenc pozícióból!
Először Németországban láttam, onnan hoztam haza, de szerencsére már itthon is kapható - és bár limitált, nagyon remélem, hogy még sokáig a polcokon marad.

Először kicsit félve vettem meg, mert a tubus szerint mentaíze is van - valójában viszont tényleg egyáltalán nincs neki (hála a jó égnek :) Miért kell mindig limitálni az ilyen fogkrémeket, most komolyan?), semmi csípés vagy hűs érzés, szerintem egész jól sikerült eltalálni a feketeribiszke savanykás édességét. Állagra szinte teljesen olyan, mint a fent említett Dontodent fogkrém, csak ez rózsaszín helyett lila áttetsző, csillámos gél. Szerencsére tőle sem jelentkezik semmi allergiás reakcióm, nincs gőzerővel beindult nyáltermelés, fuldoklás, hasfájás, ami nálam sajnos mind-mind előfordul az átlag mentolos fogkrém használata során - ezzel viszont nemhogy nem, de még kellemes is vele a fogmosás. Egy borsónyi adag ebből is bőven elég, könnyű eloszlatni, kellően tisztít, tiszta érzetet és kellemes enyhe (egyáltalán nem mentolos) ízt hagy maga után. Tuti be fogok belőle tárazni <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

allebag2

2016. január 28.

Tök jó ötlet a Müller részéről, hogy mindig van 1-2 ízesített fogkrém is a "sajátmárkás" palettán. Ennek konkrétan semmi mentol íze nincs, ami nagy megkönnyebbülés. Édes feketeribizlire emlékeztető íze van. Szerintem jó kis fogkrém, újra is vettem már párszor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1