Sensident

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cappuccino, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

allebag2

2015. augusztus 11.

Szerintem nagyon jó ez a fogkrém, sokszor vettem már ilyet. Aki unja a sima mentolos, csípős fogkrémeket, annak tetszeni fog a zselés állag, a citromos íz némi mentollal kombinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Irish

2014. augusztus 30.

Kegyetlen, mintha citromba harapna az ember :-) A mentol nem igazán érződik rajta és van némi savanykás utóíze is. Csak kísérletezőknek ajánlom, akik unják a hagyományos fogkrémeket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1