Sensident

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. szeptember 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogváltást megelőző időszak fogápolására. Fogorvosok által javasolt fluorid tartalommal. Extra gyümölcsös málnaíz, hogy a fogmosás valódi mókává váljon.

summerrain

2019. október 26.

Magamnak vettem az utazó kiszerelést, mivel nem rajongók a mentolért. Az íze jó, SLS mentes, szónikus fogkefével kompatibilis (nem habzik túl). Egyetlen "bánatom", hogy nekem fehér réteget hagy a nyelvemen :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

francais

2019. április 30.

Ogyanolyan hatékony, mint a felnőtteknek szánt mentolosa, csak ez édes ízű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Ogyanolyan hatékony, mint a felnőtteknek szánt mentolosa, csak ez édes ízű.

Mona29

2018. szeptember 25.

Ajándékba kaptuk, de úgy néztem, hogy nagyon olcsó. Jól tisztított, leszedte a lepedéket. Az íze kellemes gyümölcsös, egyáltalán nem csíp, nem mentolos. Kislányom szerette. Sajnos azonban a családunkban jellemzően rosszak a fogak, így maradunk az Elmexnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

magyarry

2012. szeptember 17.

Mivel gyermekfogkrémről van szó, természetesen nem használom, de mielőtt a lányomnak adtam, azért kipróbáltam. Ízre gyermekkoromból a Gabi fogkrémre emlékeztet, színe fehér. Úgy érzem jól tisztít, jók az összetevők és az árral is elégedett vagyok (245 Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1