Sensident

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naturmeo, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensident gyógynövény kivonatokat tartalmazó szájvíz koncentrátum a klinikailag tesztelt kerbamid hatóanyag segítségével ápolja és erősíti a fogínyt. A mindennapos fogápolás optimális kiegészítése, mivel a nehezen hozzáférhető fogközöket is eléri. Ápoló gyógynövények kivonata gondoskodik arról, hogy a fogíny megőrizze védő és fogmegtartó funkcióját. Nyugtatja, ápolja és védi az igénybevett fogínyt.

Naturmeo

2016. április 19.

A Müllerben vettem ezt a szájvizet. Nagyon koncentrált, így tényleg elég pár csepp egy pohár vízbe! Kellemes mentás-gyógynövényes, jól frissíti a szájat, ínyproblémáim sem voltak. Habár hónapokkal ezelőtt vettem és napi használatban van, még mindig elég sok van az üvegben (pedig csak 125 ml-es kiszerelésű). Az ára is nagyon baráti, mindössze párszáz forint volt. Apukám is használja, ő is nagyon pozitívan nyilatkozott róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

-Juti-

2014. augusztus 16.

Egy másik márkájú szájvízkoncentrátumot használtam korábban, de azt nem tudtam beszerezni, így esett a választásom erre. Az összetevők listája jó minőséget ígért, és bár az üveg csomagolás kissé aggasztott - mi van, ha beleejtem a mosdóba ? - mégis megvettem.

Jó döntésnek bizonyult, mert csak pár csepp kell egy kupaknyi vízbe máris hatékonyan frissít, csökkent gyulladást, ad friss leheletet. Párom is szereti, intenzív használat mellett is sokáig kitart, és az ára is korrekt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Urea

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.