Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne® Complete Protection® védőréteget képez a fogak érzékeny területein, ezzel biztosítja a hosszan tartó fogérzékenység elleni védelmet - egyben mindazokat a szájápolási előnyöket nyújtja, amelyekre szükség van egy fogérzékenységre kifejlesztett fogkrémben. Naponta kétszeri fogmosással a Sensodyne® Complete Protection® erősíti és újra keményíti a fogzománcot, véd a lepedéktől, megőrzi az egészséges fogínyt és segít visszaállítani a fogak természetes fehérségét.

0,454% (1100 Ppm) Stannous fluoridot, ón-fluoridot tartalmaz.

12 éves vagy fiatalabb gyermekek nem használhatják, kivéve ha fogorvosuk vagy egészségügyi szakember ajánlja.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

HmM

2021. október 13.

Emiatt a fogkrém miatt rettegek kísérletezni, ha lehetne, 0 csillagot kapna. Iszonyatosan begyulladt tőle az ínyem, egy hét használat után pedig szépen be is dagadt tőle a szám - igaz utólag észrevettem, hogy rá is van írva egy figyelmeztetés, hogy ilyen előfordulhat, de más fogkrém esetén még nem is láttam ilyet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

ZANNAH

2020. október 31.

Kb 2 hét után megszűnt a fogínyvérzésem,jól habzó fogkrém ,szép fehérek a fogaim és kellemes a leheletem is .Nekem jó a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 31.

Kitsyke

2020. szeptember 1.

Nálam a fogérzékenységet megszüntette. Nagyon jól habzik, elég nagyon pici belőle;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

senskin

2019. február 11.

Olyan érdekes, de a sensodyne fogrémeket ha hozzáérintem a fogaimhoz, szinte belesajdulnak. De csak ezektől, utána jó a hatása, de zavaró, hogy maga a fogkrém ilyen tünetet okoz. !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Franciacsaj

2018. március 27.

Elkezdett egy kicsit fájni a fogam és érzékenyebbé vált, ekkor próbáltam ki ezt a fogkrémet. Nekem nagyon bejött, a hatása hihetetlen, tényleg elmúlt a fogérzékenység már az első használat után is. Azért kapott 4 csillagot, mert a megszokott hűs erősen mentolos érzés és íz kissé hiányzott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.