Sensodyne

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugeyes, Módosítva: 2018. július 23.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Speciális formulával készült fogkrém érzékeny fogakra, extra fehérítő hatással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Andrea1985

2021. március 30.

Nekem bejön, tisztának és fehérebbnek érzem a fogaim a használata után.
Finom az íze is.
Az ára miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 30.

Nekem bejön, tisztának és fehérebbnek érzem a fogaim a használata után.
Finom az íze is.
Az ára miatt vonok le egy csillagot.

Fehereszti

2021. január 23.

Imádom ezt a fogkrémet, talán ez a legkedvencebb fogkrémem a világon. A tipikus Sensodyne hatást ez is abszolút hozza (nem csak a drágább repair&protect család) és én tényleg érzem hogy fehérebbek a fogaim fogmosás után. Nem azt mondom hogy wow hatás vagy világít vagy ilyesmi, de én látom hogy fehérebb. Plusz ugye amikor rendszeresen használom, egyáltalán nem érzékeny a fogam, nem sajog sehol, annyira rendbepakol minden érzékenységet. Imádom, abszolút megéri az árát ez a termékük is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

TheAlex

2020. október 26.

Nem dohányzom, nem fogyasztok olyan ételeket, amik nagyon színeznék a fogaimat. De tény is való, sokáig hanyagoltam a rendszeres szájhigéniát. Ez megváltozott idővel, és kerestem olyan fogkrémet, ami szépen fehérítené a teljesen sárga fogaimat. Aztán, fogorvos ajánlására, megvettem. Reggel, délben, este 5 percig hagytam hatni. Négy nap után, mondhatom azt, hogy kb. fogorvosi fogfehérítéssel felér ez a fogkrém! 5/5! Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Scorpions

2020. augusztus 27.

Azt hittem, hogy ő a tökéletes fogkrém, de az ára miatt nem rendszeresen használtam. A tél folyamán egy hármas pakkban nagyon akciós áron sikerült vennem. Annyira örültem, használtam nagy lelkesen. Nekem volt fehérítő hatása. Amikor elfogyott, elkezdett begyógyulni a szám is, ami azt hittem, hogy a hideg és a szál miatt fáj és sebes. Nagyon sokat szenvedtem miatta. Naponta több rétegben jött le a bőr, vérzett, fájt. A szám sarkánál folyamatosan kirepedt a bőr. Mindent kipróbáltam, ami létezik ajakápolásra. Semmi nem hatott. Korábban is volt ilyen, de akkor nem kötöttem össze a fogkrémmel. Viszont amint elfogyott és másik fogkrémet használtam, két nap alatt begyógyult a szám és azóta sincs semmi baja. Viszont a párom is ezt használta, neki semmi bajt nem okozott, úgyhogy bár sokat szenvedtem miatta, mégis megérdemel min. 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Diamondbaby

2018. november 11.

A fogorvosom ajánlotta, hogy vegyek Sensodyne fogkrémet, mert hogy érzékeny a fogam és a fogínyem.
Kipróbáltam a zöld fluoridos sensodayne fogkrémet, mint érzékeny fogam volt. Jó tett a fogamnak.
Aztán kipróbáltam a Sensodyne Whiteninget Penny Marketben lehetett kapni 2db ot 3 áráért.
3000ft helyett volt 2000ft.
Kipróbáltlam. Fehérítő hatása megvolt. Jó mentolos ízű fogkrém volt.
Szétmarta a fogínyemet a fogkrém vagyis kipirosodott az ínyem tőle. Úgyhogy félre raktam.
Aztán kipróbáltam a Weleda fogkrémmel nem mertem vele kísérletezniez volt a legjobb, Szép rózsaszín színű lett tőle a fogínyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

3000ft helyett volt 2000ft.
Kipróbáltlam. Fehérítő hatása megvolt. Jó mentolos ízű fogkrém volt.

bugeyes

2018. július 24.

Mivel nem olyan rég elfogyott egy másik Sensodyne fogkrémem, gondoltam kipróbálom ezt a fajtát is. Alapvetően jó az állaga, nem túl erősen mentolos, ugyan csak minimális fehérítő hatást tapasztaltam, illetve a tubusa nagyon nem praktikus. Össze-vissza nyeklik-nyaklik, még a kupak letekerése is kihívás emiatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1