Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. július 22.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

A Pronamel segítségével az ásványok mélyen behatolnak a fogzománc felszínén, hogy aktívan erősítsék és meszilárdítsák a meggyengült zománcot, erősebbé, egészségesebbé és védettebbé téve azt a mindennapi savas hatások ellen.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Swenja

2019. november 11.

A fogorvosom ajánlotta,túlzott gyomorsavtermelődés miatt,éjszaka amikor aludtam sérült 2 fogamon a fogzománc.Amióta használom nincs ilyen védi a fogakat és nincs szuperérzékenység sem már.Szezonálisan használom,ha érzem,sok a savam,előveszem ezt a csodafegyvert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

natasa

2019. május 24.

Valóban kicsit hígabb, mint más fogkrémek, de ez engem nem zavar. Nagyon jól tisztít, nem marja szét a számat. Fogérzékenységre hatékony, és remélem, hogy tényleg erősíti is a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 24.

geblkrisz

2019. március 6.

Nem ujravevos. Elso használaton vagyok túl , igy nem tudom mennyire hatásos.
Viszont buzaviraggal ertek egyet, az állaga hig, még a habja is... A tubus tetszik h állitható.
A sensodyne honlapjan fent van h minimalizalja a lenyelest.. Hat ez ijesztö. Én a szájvizétöl rosszul lettem. Minimálisat nyeltem le, merthát ugye szájviz, utána min. fél óráig kinzott a hasfájás. Szájvizét is utoljára vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Nem ujravevos. Elso használaton vagyok túl , igy nem tudom mennyire hatásos.

Rchenge

2018. december 28.

Imádom az ízét, szépen tisztít, jó az állaga, megjegyzem kicsit más néven de ugyanilyen külsővel lehet nagyobbat venni a müllerben ;)
Az ínyem nem vérzik kevésbé, de tény, hogy már alig erzékenyek a fogaim! Még nem találtam jobb fogkrémet (de nem is keresem inkább :) ).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

redrick

2018. június 3.

A Sensodyne-hatás hiányát akkor tapasztalja meg az ember, amikor abbahagyja a márka fogkrémjeinek használatát. Sokkal érzékenyebbek lettek a fogaim a hideg és meleg hőérzetre más fogkrémtől, akkor elégeltem meg a helyzetet, amikor már beszéd közben a hűvös széltől is tapasztaltam a problémát. Ez a fogkrém akadt a kezembe, pár nap alatt jelentősen csökkentette a tüneteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

buzavirag

2018. május 4.

A hatása kiváló, a lepedékkel tökéletesen megküzd, az íze tetszik (nekem a tictac-ra emlékeztet), kellően mentolos, friss leheletet biztosít, a kupakja praktikus, megáll a polcon, nem hagy fura, ragacsos réteget a fogakon.

Amiért nem tetszik, túl puha a tubus, így mikor csavarom le a kupakját, hajlamos megtekeredni a kezemben, az állaga nekem kicsit híg, így 2-2,5 borsoszem nagyságút kell nyomni belőle, hogy normalisan habozzon, azonban a hab is túl folyékony nekem. Ráadásul a szám körül iszonyatosan szárítja a bőrt!
Nem veszem újra, szerencsere a pingvin patikában is csak pontokért vettem meg, ennyi pénzt nem adnék ki érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Ncsk

2017. április 1.

Imadom! Az ize kellemes, a hatasa hosszan tarto. Minden fogmosas elmeny vele es valoban hatekony. Sajnos eleg draga, ezert akcioban erdemes venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1