Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: gabriella0726, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Rapid rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkópikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre. Ez megakadályozza, hogy a fájdalmat okozo inger elérje a fogideget. Napi kétszeri fogmosás hosszan tartó védelmet biztosít a fognyaki érzékenységgel szemben. Emellett tisztít, felfrissít és segít megerősíteni a fogzománcot.

Sziszekmiszek

2020. március 22.

Sajnos Kislányom születése után nagyon erős fogínysorvadástól szenvedek, melyre Parodontax fogkrémet használtam már vagy 2 éve. Nem javult, de nem is romlott az állapota, illetve nem is volt érzékeny. Egy hete a reggeli kávé ivásnál azonban belenyilallt a két első metsző fogamba a fájdalom. Két napig sem enni, sem inni nem tudtam, mindenre érzékenyek voltak. Lelki szemeimmel láttam, amint 2 első metszőfogamat kihúzzák, iszonyú fájdalom közepette és 45 évesen műfogaim lesznek! Kedd délután vettem ezt a fogkrémet, s már az ELSŐ használat után jelentősen csökkent az érzékenység és a fájdalom. Reggel - este használom. Valóban fura érzés, ahogy a fogamhoz ér, de ez hamar elmúlik. A problémám megoldotta- remélem jó időre. A korona pedig várhat! Lehet, hogy egészséges fogra nem jó, de nekem a leírt problémára tökéletesen működik. Az ára pedig elenyésző a fogorvoshoz képest!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 22.

katalinmester13

2019. december 5.
Fogorvos ajánlására vettem a hidegre érzékeny fogú fiacskámnak. Szintén érzékeny fogú révén jómagam is használni kezdtem. Kellemetlen az íze. Sós mentol? A fogamhoz érintve, olyan mintha még érzékenyebbé tenné őket. De néhány sika után elmúlik ez az érzés. Egyébként működik, mert aztán mégsem lesznek érzékenyek a fogaim. Tisztító hatása teljesen jó. Maltofertől besárgult fogaimat szépen rendbetette. De egyszerűen nem szeretek vele fogat mosni. Ennek ellenére újravettem, mert a kedvenc érzékeny fogakra való pasztából nem volt a patikában. Viszont kellett valami. Maradt ez. 😞

2020. február 18.
Végre elfogyott. Véleményem nem változott. Nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

2020. február 18.
Végre elfogyott. Véleményem nem változott. Nem szerettem meg.

AszusZ

2019. december 5.

A fogorvosom ajánlására vettem. Állítólag rapid...tehát gyorsan hat....én ezt egy hónapja nem vettem észre nálam semmit ne ér. Szerintem semmit nem ér. Ezzel az erővel vehettem volna a 350-400ft-os Colgate fogkrémet azzal is ugyan itt tartok és nem fizetek ki 1500ft-ot a semmire. Biztos hogy nem fogom venni még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

pont

2019. november 25.

az mitől lehet, hogy az egyébként nem érzékeny fogaim fogmosás közben 'bezsibbadtak' tőle? nagyon furcsa, de látom, hogy más is tapasztalt ilyesmit.
egyébként átlagos fogkrém, de átlagos fogkrémet feleennyiért is lehet találni, szóval..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

hetesiedit

2019. július 10.

A fogorvosom javaslatára vettem meg fognyaki érzékenységre, de sajnos csak rosszabb lett tőle a helyzet. Konkrétan maga a fogmosás is fájt ezzel a fogkrémmel. Az sem tetszik, hogy van benne fluorid.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

GMeli85

2019. július 6.

Fognyaki érzékenység miatt használom. Nekem bevált. Időnként érzékenyebb az egyik fogam, olyakor kb két hétig fogmosás után még egy vékony réteget kenek belőle a fognyakra, és úgy fekszek le aludni. 3-4 hónapig nincs vele gond utána. Fogászati asszisztens vagyok, másoknak is így szoktuk ajánlani, és a visszajelzések alapján beválik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Gina19

2019. június 26.

A Himalaya ajurvédikus fogkrém nekem jobban bevált a fogérzékenység csökkentésére, ez a fogkrém egyáltalán nem nyugtatja a gyakran gyulladt ínyem. Az íze jobb, mint a Himalayáé, dehát nem ezért vettem.. :) a Himalaya ráadásul olcsóbb is. Szóval ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Zsanka91

2019. április 1.

Körülbelül egy fél éve jelentkezett nálam egyik fogamnál a fogérzékenység, ráadásul pont egy hétvégi kirándulás alkalmával, így ez a fogkrém akkor nekem a hétvége megmentője volt, azóta is rendszeren ezt használom, kiegészítve érzékeny fogakra szánt szájvízzel, és így teljesen megszüntette a tüneteket. Szerintem megfelelően tisztít, és nem is irritálja a nyálkahártyámat, így biztosan ennél a fogkrémnél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

senskin

2019. február 11.

A fogra érintve érzékenységet okoz, nem jó érzés vele fogat mosni, nem szeretem ezt a fogkrémet. Csak a Sensodyne okoz ilyesmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

dfruzsi

2019. február 4.

2 tubussal használtam el, szóval vagy fél évig használtam, semmit se javított a fogaim érzékenységén... Ez szomorú mert drága és agyon van ajnározva :(
Az elmex fogkrém 1 hét alatt beváltotta az ígért hatását, de többet majd oda írok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak