Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: gabriella0726, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Rapid rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkópikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre. Ez megakadályozza, hogy a fájdalmat okozo inger elérje a fogideget. Napi kétszeri fogmosás hosszan tartó védelmet biztosít a fognyaki érzékenységgel szemben. Emellett tisztít, felfrissít és segít megerősíteni a fogzománcot.

hetesiedit

2019. július 10.

A fogorvosom javaslatára vettem meg fognyaki érzékenységre, de sajnos csak rosszabb lett tőle a helyzet. Konkrétan maga a fogmosás is fájt ezzel a fogkrémmel. Az sem tetszik, hogy van benne fluorid.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

GMeli85

2019. július 6.

Fognyaki érzékenység miatt használom. Nekem bevált. Időnként érzékenyebb az egyik fogam, olyakor kb két hétig fogmosás után még egy vékony réteget kenek belőle a fognyakra, és úgy fekszek le aludni. 3-4 hónapig nincs vele gond utána. Fogászati asszisztens vagyok, másoknak is így szoktuk ajánlani, és a visszajelzések alapján beválik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Gina19

2019. június 26.

A Himalaya ajurvédikus fogkrém nekem jobban bevált a fogérzékenység csökkentésére, ez a fogkrém egyáltalán nem nyugtatja a gyakran gyulladt ínyem. Az íze jobb, mint a Himalayáé, dehát nem ezért vettem.. :) a Himalaya ráadásul olcsóbb is. Szóval ezt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Zsanka91

2019. április 1.

Körülbelül egy fél éve jelentkezett nálam egyik fogamnál a fogérzékenység, ráadásul pont egy hétvégi kirándulás alkalmával, így ez a fogkrém akkor nekem a hétvége megmentője volt, azóta is rendszeren ezt használom, kiegészítve érzékeny fogakra szánt szájvízzel, és így teljesen megszüntette a tüneteket. Szerintem megfelelően tisztít, és nem is irritálja a nyálkahártyámat, így biztosan ennél a fogkrémnél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

senskin

2019. február 11.

A fogra érintve érzékenységet okoz, nem jó érzés vele fogat mosni, nem szeretem ezt a fogkrémet. Csak a Sensodyne okoz ilyesmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

dfruzsi

2019. február 4.

2 tubussal használtam el, szóval vagy fél évig használtam, semmit se javított a fogaim érzékenységén... Ez szomorú mert drága és agyon van ajnározva :(
Az elmex fogkrém 1 hét alatt beváltotta az ígért hatását, de többet majd oda írok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

wildrose

2018. november 15.

Kellemes ízű fogkrém, jól habzik, jól tisztít és egyértelműen segít az érzékenységen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Neniko

2018. október 26.

Fogkő eltávolítás után sajnos érzékennyé váltak a fogaim, akkor kezdtem el használni ezt a terméket. Nekem nagyon bevállt, azóta is ezt használom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

MargitSchwarz

2018. július 13.

Nekem nem hőhatásra érzékenyedett a fogam, hanem csak úgy. Nagyon rossz érzés volt. Gondoltam próba szerencse, hátha jó lesz rá. Három napja használom, jelentem elmúlt. Remélem így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

sdiablo

2018. április 12.

Hozza, amit ígér, de ahhoz min. napi 2-szer használni kell. A gyökérkezelt, ideiglenesen tömött fogaim iszonyúan tudnak fájni már egy korty forró teától is, ez a fogkrém jelentősen segít ezen. Elég erőteljesen mentolos, én is cserszömörcés szájvizet, vagy Hyperolos oldatot szoktam utána használni, egészen sokáig friss marad a lehelet tőle. Sajnos drága, de sok helyen lehet kapni és valahol mindig találok akciósan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak