Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabriella0726, Módosítva: 2016. június 9.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Rapid rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkópikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre. Ez megakadályozza, hogy a fájdalmat okozo inger elérje a fogideget. Napi kétszeri fogmosás hosszan tartó védelmet biztosít a fognyaki érzékenységgel szemben. Emellett tisztít, felfrissít és segít megerősíteni a fogzománcot.

Zsanka91

2019. április 1.

Körülbelül egy fél éve jelentkezett nálam egyik fogamnál a fogérzékenység, ráadásul pont egy hétvégi kirándulás alkalmával, így ez a fogkrém akkor nekem a hétvége megmentője volt, azóta is rendszeren ezt használom, kiegészítve érzékeny fogakra szánt szájvízzel, és így teljesen megszüntette a tüneteket. Szerintem megfelelően tisztít, és nem is irritálja a nyálkahártyámat, így biztosan ennél a fogkrémnél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

senskin

2019. február 11.

A fogra érintve érzékenységet okoz, nem jó érzés vele fogat mosni, nem szeretem ezt a fogkrémet. Csak a Sensodyne okoz ilyesmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

dfruzsi

2019. február 4.

2 tubussal használtam el, szóval vagy fél évig használtam, semmit se javított a fogaim érzékenységén... Ez szomorú mert drága és agyon van ajnározva :(
Az elmex fogkrém 1 hét alatt beváltotta az ígért hatását, de többet majd oda írok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

wildrose

2018. november 15.

Kellemes ízű fogkrém, jól habzik, jól tisztít és egyértelműen segít az érzékenységen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Neniko

2018. október 26.

Fogkő eltávolítás után sajnos érzékennyé váltak a fogaim, akkor kezdtem el használni ezt a terméket. Nekem nagyon bevállt, azóta is ezt használom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

MargitSchwarz

2018. július 13.

Nekem nem hőhatásra érzékenyedett a fogam, hanem csak úgy. Nagyon rossz érzés volt. Gondoltam próba szerencse, hátha jó lesz rá. Három napja használom, jelentem elmúlt. Remélem így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

sdiablo

2018. április 12.

Hozza, amit ígér, de ahhoz min. napi 2-szer használni kell. A gyökérkezelt, ideiglenesen tömött fogaim iszonyúan tudnak fájni már egy korty forró teától is, ez a fogkrém jelentősen segít ezen. Elég erőteljesen mentolos, én is cserszömörcés szájvizet, vagy Hyperolos oldatot szoktam utána használni, egészen sokáig friss marad a lehelet tőle. Sajnos drága, de sok helyen lehet kapni és valahol mindig találok akciósan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Konszuelita

2018. április 6.

Fogorvosom ajánlotta érzékeny fogaimra. Azóta (már több, mint 10 éve) csak ezt használom. Mindig akciósan veszem meg 1090-1190 ért. Ha nagyobb a fájdalom, cserszömörcés szájvízzel öblögetek, tökéletes kombó :)
Az új lila változata nem jó egyáltalán, véletlenül sikerült egyszer azt vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Az új lila változata nem jó egyáltalán, véletlenül sikerült egyszer azt vennem.

Cosza

2018. március 21.

Régen használtam, és teljes mértékben elégedett voltam vele. Az ára kicsit húzós, szerintem ennyi pénzért jobb fogkrémeket is kapni, de emiatt nem vonok le. Az én fogaim nem csak a nagyon hidegre érzékenyek, erre bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Kattty93

2018. február 7.

Amíg nem kezdtem el használni nem tudtam elképzelni, hogy milyen az a fogígyérzékenység, fogígyvérzés és fájdalom. Néhány használat után ennek a terméknek köszönhetően megtapasztaltam életemben először. Két napig egy másik fogkrémmel mostam fogat, elmúlt a fájdalom, visszaváltottam erre, majd egy esti és reggeli fogmosás után ma délelőtt ott tartottam, hogy nem tudtam megenni egy almát, mert olyannyira fájt az ínyem, minden egyes harapásnál azt éreztem, hogy mindjárt kiesik a fogam. Fogselymezésnél soha nem vérzett a fogam, ahogy fogmosásnál sem, mióta ezt a fogkrémet használom egyre jobban vérzik, ellenben kiválóan tisztít - legalább is ezt a hatást kelti.
Kidobni nem fogom, mert ahogy olvastam másoknak bevált, odaadom valamelyik rokonomnak/barátomnak, hátha nekik beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.