Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: gabriella0726, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Rapid rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkópikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre. Ez megakadályozza, hogy a fájdalmat okozo inger elérje a fogideget. Napi kétszeri fogmosás hosszan tartó védelmet biztosít a fognyaki érzékenységgel szemben. Emellett tisztít, felfrissít és segít megerősíteni a fogzománcot.

Manocska04

2021. április 8.

Sokáig szenvedtem fogérzékenységgel, ez a fogkrém segített. Hálás vagyok érte, hogy már nem kell félve ennem a fagyit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Ilona77

2020. december 5.

A fogmosás elején 2sec- ig fájdalom érezhető- gondolom ekkor kezd beépülni a hatóanyag- utána elmúlik , nagyon hatékony fogkrém, elmúlt a fogérzékenységem a hideg ételektől .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

Marina89

2020. október 12.

Fogorvosom tanácsára kezdtem használni. Ez az első fogkrém, ami segít enyhíteni a fájdalmat, amit a fogam érzékenysége okoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Anasztazia20

2020. július 9.

Nekem nagyon érzékenyek voltak a fogaim, már régóta csak szobahőmérsékletű dolgokat fogyasztottam, mert hidegre és melegre is érzékeny volt, emellett cukros ételekre is. idővel odáig fajult a dolog, hogy akkor is fájt, ha a számon vettem levegőt, például beszéd közben. Próbáltam már másik fogérzékenységre való fogkrémet, de nem vált be. Amióta ezt használom (a Rapid bármelyik változatát) nincs fogérzékenységem, legfeljebb ha fagyihoz ér a fogam. Az ára húzós. Én Budapesten a Batthyány utca 2. szám alatti diszkontban veszem 999 Ft-ért. Ha valaki máshol hasonló áron vagy olcsóbban veszi, kérem írja meg! Osszuk meg a tapasztalatainkat! Nagyon szépen köszönöm. Úgy tudom ennél csak a zsámbéki piacon olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

AszusZ

2020. június 17.

A fogorvosom ajánlására vettem. Állítólag rapid...tehát gyorsan hat....én ezt egy hónap alatt nem vettem észre nálam semmit nem ér. Szerintem semmit nem ér. Ezzel az erővel vehettem volna a 350-400ft-os Colgate fogkrémet azzal is ugyan itt tartok és nem fizetek ki 1500ft-ot a semmire. Biztos hogy nem fogom venni még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 17.

AlizPeter

2020. május 5.

Szuper cucc! Nagyon szeretem. Mikor gyümölcsöt eszek vagy iszok valami savassabb italt rögtön érzékenyek lesznek a fogaim, szinte nem bírok elragni utánna semmit. Ez a fogkrem beváltja amit ígér fogmosas után nem sokra rá már hat. És nem fájnak a fogaim. Ujravevos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Sziszekmiszek

2020. március 22.

Sajnos Kislányom születése után nagyon erős fogínysorvadástól szenvedek, melyre Parodontax fogkrémet használtam már vagy 2 éve. Nem javult, de nem is romlott az állapota, illetve nem is volt érzékeny. Egy hete a reggeli kávé ivásnál azonban belenyilallt a két első metsző fogamba a fájdalom. Két napig sem enni, sem inni nem tudtam, mindenre érzékenyek voltak. Lelki szemeimmel láttam, amint 2 első metszőfogamat kihúzzák, iszonyú fájdalom közepette és 45 évesen műfogaim lesznek! Kedd délután vettem ezt a fogkrémet, s már az ELSŐ használat után jelentősen csökkent az érzékenység és a fájdalom. Reggel - este használom. Valóban fura érzés, ahogy a fogamhoz ér, de ez hamar elmúlik. A problémám megoldotta- remélem jó időre. A korona pedig várhat! Lehet, hogy egészséges fogra nem jó, de nekem a leírt problémára tökéletesen működik. Az ára pedig elenyésző a fogorvoshoz képest!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 22.

katalinmester13

2019. december 5.
Fogorvos ajánlására vettem a hidegre érzékeny fogú fiacskámnak. Szintén érzékeny fogú révén jómagam is használni kezdtem. Kellemetlen az íze. Sós mentol? A fogamhoz érintve, olyan mintha még érzékenyebbé tenné őket. De néhány sika után elmúlik ez az érzés. Egyébként működik, mert aztán mégsem lesznek érzékenyek a fogaim. Tisztító hatása teljesen jó. Maltofertől besárgult fogaimat szépen rendbetette. De egyszerűen nem szeretek vele fogat mosni. Ennek ellenére újravettem, mert a kedvenc érzékeny fogakra való pasztából nem volt a patikában. Viszont kellett valami. Maradt ez. 😞

2020. február 18.
Végre elfogyott. Véleményem nem változott. Nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 18.

2019. december 5.

2020. február 18.
Végre elfogyott. Véleményem nem változott. Nem szerettem meg.

pont

2019. november 25.

az mitől lehet, hogy az egyébként nem érzékeny fogaim fogmosás közben 'bezsibbadtak' tőle? nagyon furcsa, de látom, hogy más is tapasztalt ilyesmit.
egyébként átlagos fogkrém, de átlagos fogkrémet feleennyiért is lehet találni, szóval..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

hetesiedit

2019. július 10.

A fogorvosom javaslatára vettem meg fognyaki érzékenységre, de sajnos csak rosszabb lett tőle a helyzet. Konkrétan maga a fogmosás is fájt ezzel a fogkrémmel. Az sem tetszik, hogy van benne fluorid.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak