Sensodyne

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: gabriella0726, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Sensodyne Rapid rövid idő alatt a dentin felszínén és a dentinben található mikroszkópikus csatornákban egy ásványianyag-szerű védőréteget hoz létre. Ez megakadályozza, hogy a fájdalmat okozo inger elérje a fogideget. Napi kétszeri fogmosás hosszan tartó védelmet biztosít a fognyaki érzékenységgel szemben. Emellett tisztít, felfrissít és segít megerősíteni a fogzománcot.

dreammiyss

2022. január 16.

Nem nyújt számomra többet, mint pl. egy colgate fogkrém, viszont tette a dolgát. Tetszett az íze, nem csípett, ezt értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 16.

Pedibe

2021. november 13.

A fogorvosom javaslatára kezdtem el használni, nekem nagyon bevált. Mióta használom sokkal ritkábban jön elő a fogérzékenységem, én az ízét is kedvelem. Évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

Jelizz

2021. október 15.

Hiaba rapid, nem tobb egy masik fogkremnel, nem ereztem utana olyan nagyon tisztanak a fogaimat. Maradok az Elmex es a Colgate fogkremeknel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

csiges

2021. június 25.

2021.06.10.
A fogorvosomtól kaptam 4 db 15 ml-es mintát. Kellemesen felmelegszik a használat elején.

2021.06.25.
Nagyon szeretem. Nem vérzik a szám/fogaim a fogmosás során, és a dörzsöléstől sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

2021.06.10.

2021.06.25.

Manocska04

2021. április 8.

Sokáig szenvedtem fogérzékenységgel, ez a fogkrém segített. Hálás vagyok érte, hogy már nem kell félve ennem a fagyit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Ilona77

2020. december 5.

A fogmosás elején 2sec- ig fájdalom érezhető- gondolom ekkor kezd beépülni a hatóanyag- utána elmúlik , nagyon hatékony fogkrém, elmúlt a fogérzékenységem a hideg ételektől .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 5.

Marina89

2020. október 12.

Fogorvosom tanácsára kezdtem használni. Ez az első fogkrém, ami segít enyhíteni a fájdalmat, amit a fogam érzékenysége okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Anasztazia20

2020. július 9.

Nekem nagyon érzékenyek voltak a fogaim, már régóta csak szobahőmérsékletű dolgokat fogyasztottam, mert hidegre és melegre is érzékeny volt, emellett cukros ételekre is. idővel odáig fajult a dolog, hogy akkor is fájt, ha a számon vettem levegőt, például beszéd közben. Próbáltam már másik fogérzékenységre való fogkrémet, de nem vált be. Amióta ezt használom (a Rapid bármelyik változatát) nincs fogérzékenységem, legfeljebb ha fagyihoz ér a fogam. Az ára húzós. Én Budapesten a Batthyány utca 2. szám alatti diszkontban veszem 999 Ft-ért. Ha valaki máshol hasonló áron vagy olcsóbban veszi, kérem írja meg! Osszuk meg a tapasztalatainkat! Nagyon szépen köszönöm. Úgy tudom ennél csak a zsámbéki piacon olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

AszusZ

2020. június 17.

A fogorvosom ajánlására vettem. Állítólag rapid...tehát gyorsan hat....én ezt egy hónap alatt nem vettem észre nálam semmit nem ér. Szerintem semmit nem ér. Ezzel az erővel vehettem volna a 350-400ft-os Colgate fogkrémet azzal is ugyan itt tartok és nem fizetek ki 1500ft-ot a semmire. Biztos hogy nem fogom venni még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 17.

AlizPeter

2020. május 5.

Szuper cucc! Nagyon szeretem. Mikor gyümölcsöt eszek vagy iszok valami savassabb italt rögtön érzékenyek lesznek a fogaim, szinte nem bírok elragni utánna semmit. Ez a fogkrem beváltja amit ígér fogmosas után nem sokra rá már hat. És nem fájnak a fogaim. Ujravevos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.