Sensodyne

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. május 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A NOVAMIN-t tartalmazó új Sensodyne Repair&Protect Extra Fresh eltér más fogkrémektől. Egyedülálló, klinikailag igazolt koncentrált kálcium összetételű, amely a sérülékeny területeket a fog természetes építőelemei segítségével javítja ki, miközben íze tiszta, friss érzést ad a szájnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Agnes91P

2020. szeptember 29.

Nagyon érzékenyek a fogaim a hideg ételekre, italokra, régóta kerestem megoldást. Évekig Elmexet használtam, azzal kb elégedett voltam, aztán tavaly kipróbáltam a Sensodynét, csak mert valami újat szerettem volna kipróbálni. Mostanra ott vagyok, hogy érezhetően javult az érzékenység, idén végre óvatosan, de bele merek harapni egy pálcikás jégkrémbe :) Ilyen még soha nem volt. Háromféle fogkrémüket szoktam egyébként váltogatni, de ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Siculus

2020. szeptember 17.

Nekem nem vált be. Jól habzik és mentolosabb, mint társai, de nekem mindig olyan érzésem volt, mintha nem tisztítana rendesen, mindegy mennyire és hogy mostam a fogaim, mindig érdes maradt a felületük és a szám tele volt apró szemcsékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Mea90

2018. augusztus 26.

Nekem bevált :) elmúlt tőle az ínygyulladásom, amit részben a jóval reklámozottabb Rapidnak köszönhettem... Jól tisztít, és tényleg frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

PetraRéka

2018. február 18.

Kellemes leheletet biztosít a ,,sima" repair-rel szemben.Nekem az is jól habzik bár elektromos fogkefét használok és minimális kell.Igen nem olcsó de szerintem megéri én már több éve használom a sensodyne repairt és teljesen megszüntette a fogérzékenységet.Én újra venném;ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Kremcica

2017. augusztus 25.

Egy ideje átáltam az olcsóbb fogkrémekről a Sensodyne-re. Akkora a különbség hogy nem szívesen váltanék vissza. Árban drága de akciósan vagy kuponnal még elmegy. Inkább ez mint később a fogorvos. Egyedül az volt a sima Rapiddal és Repair&Protect-el a problémám hogy nem elég frissítő. Nem kell hogy szétmarja a szám, de kell utána a szájvíz ha frissességre vágyom. Ez pont azért jó, mert végre frissít is habzik is. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Brielle1999

(!)
2017. március 29.

Talán ez a fogrém ettől a márkától, aminek az íze elfogadható és rendesen habzik. Egy kiemelkedő pozitívuma a többi fogkrémhez képest, hogy tényleg megakadályozza a foglepedék gyors képződését. Ez nekem nayon fontos. Ár-érték arány nem reális, így akkor veszem, ha akciózzák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 29.

helcsicsakegyvan

2016. július 16.

Mar lassan végig próbáltam az összes Sensodyne fogkrémet, de eddig ez az, ami a legjobban habzik, mar-mar megfullad tole az ember, annyira. Valóban friss, hűsítő érzést hagy maga után. Azonban a túlzott habzasa miatt nem ezt fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

szaboka79

2014. április 3.

A Rossmannban akciós volt, 1899 Ft két dobozért, hát megvettem. Nem csalódtam, a szokásos Sensodyne szerintem, csak kicsit erősebb a mentol. Jól tisztít, használ a fogérzékenységre. Szeretjük. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

gyovai890

2013. október 16.

A legjobb fogkrém érzékeny fogakra! Kár hogy csak addig használ ameddig használod a fogkrémet! Utána visszatér a kellemetlen fájó érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

Bogyóka

2013. augusztus 25.

Ma vettem a müllerbe akciósan 1190-ért, nyaralás alatt észrevettem h a jéghideg üdítő megtette hatását, még nem volt sosem fogérzékenységem. Az alap repair fogkrémnek a véleményei alapján többen írták h nincs frissen mosott fog érzés, ezért esett a választásom erre a extra fresh-re, érezhető a mentol elég rendesen, kicsit folyékonyabb állagú fogkrém habzik rendesen, fogmosás után húsítő érzés az ínyemnél is.
Ma kezdtem el használni majd jövök update-tel.

3nap telt el teljesen meg vagyok elégedve, nem érzékeny a fogam. El sem hiszem, remélem továbbra is jól műkszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Ma kezdtem el használni majd jövök update-tel.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak