Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

wildrose

2020. március 15.

Kellemes ízű fogkrém, jól habzik és szépen tisztít, de fájdalmat okoz a fogmosás első pár másodpercében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

tenagi

2020. január 23.

Egy ideje csak Sensodynét használok (mindig másmilyet). Ez volt az egyik kedvenc a Pronamel után, meg a R&P Whitening.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

account001

2019. december 28.

Túl vagyunk több tuboson is,párom használja. Sosem volt problémája a fogával, de egyik pillanatról a másikra elkezdett vérezni és fájni az ínye.
Az akkori fogkrém tönkretette, azonnal megvettük ezt. Csodálatosan helyre tette mind az ínyet, mind a fogat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 28.

kl4ur4

2019. december 6.

Nagyon elégedett vagyok vele. Hosszas keresés, tapasztalgatás után próbáltam ki, azóta is csak ezt használom, nagyon bevált a fogérzékenységemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 6.

zsjudit

2019. október 19.

Hónapok óta hasznalom, nekem bevált. Csökkenti a fogak érzékenységét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Hónapok óta hasznalom, nekem bevált. Csökkenti a fogak érzékenységét.

hetesiedit

2019. július 10.

Eddig ez használt a legjobban súlyos, évekig tartó fognyaki érzékenységre. A PEG-származék miatt azonban lehet, hogy váltok, keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

AlexandraGaspar

2019. június 4.

Nekem bevállt. Pár éve már ezt használom és ha megpróbalkoztam más fogkrémmel visszatért a fogérzékenység. Plusz pont, hogy nem csípi szét a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

kismazzs

2019. május 14.

Szeretem :) Az elmexet váltottam le erre a fogkrémre, a fogorvosm csak Sensodyne-t javasolt, én ezt próbáltam ki először. Tényleg segít a fogérzékenységen, amikor az első tubus elfogyott gondoltam veszek egy olcsóbb, Sensodyne fogkrémet, hiba volt, éreztem, hogy visszatér az érzékenység. Másnap újra megvettem ezt és azóta sincs semmi bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

lillatt

2019. április 18.

Visszafordította a fogérzékenységemet, azóta csak ezt használom (3 éve), annak ellenére, hogy nem olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

mlexa

2019. március 21.

Jó pár éve ezt használom, mert brutál érzékenyek a fogaim. 2012-ben egy olyan foggal mentem a fogorvoshoz, hogy mindenre fájt, még a langyos víztől is, valamit kezdjen vele, mert megbolondulok. Ő ajánlotta ezt a fogkrémet, és pár használat után a probléma megszűnt. Pedig addigra már úgy voltam, hogy húzza ki, az sem érdekel. De ezzel meg lehetett menteni. :) Azóta jó pár év eltelt, több fogkrémet is kipróbáltam, hiszen ez nem valami olcsó, de ha mást próbálok hosszabb ideig, újra előjön az érzékenység. Szóval kb örök életemben ennél kell maradnom, de hát ez van. Ázsia Centerben jobb áron van, illetve akciókkor szoktam többet venni. Akinek hasonló problémái vannak a fogaival, azoknak jó szívvel ajánlom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak