Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

plinda

2020. november 20.

A legjobb fogkrém amit valaha használtam az érzékeny fogaimra. Egy nagyon durva fogfájást szűntetett meg 2 nap alatt, azóta is csak ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Fodnoria

2020. október 25.

Nem fehérített, sőt, a fogaim is érzékenyebbek lettek, ahogy elkezdtem használni :D Ár-érték aránya egyáltalán nem reális szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Dicci

2020. szeptember 21.

Nem fehérít (sajnos), de alapvetően tetszik az íze és könnyen is habzik. Remélem segít a fogérzékenység leküzdésében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Mona1984

2020. szeptember 7.

Egy barátnőmtől kaptam belőle egy hètvègèn rámtörő fogfájáskor! Rögtön enyhített a fájdalmon. Azóta is használom, nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

BLili

2020. július 25.

Szétmarta a számat, nagyon-nagyon rossz ez a termék (nekem). A Maybelline stay matte rúzst csak a micellás víz és ez viszi le. Milyen cucc lehet ez akkor?...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Jelizz

2020. július 23.

En 1x hasznaltam de ennyi eleg is volt, jol habzik es nagyon gyenge mentolos ize van. Nem tisztitott jol, es semmit sem feherit. Nem erzem azt hogy ez egy jo fogkrem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

sarahun

2020. július 14.

Enyhén kellemetlen, zsibbasztó hatást hagy a szájban, legalábbis nekem. A fogaim nem érzékenyek utána, de ez a "mellékhatás" sokat levesz a termék minőségéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Evi0924

2020. május 26.

Mielőtt megvettem, nem voltak érzékenyek a fogaim, de miután elkezdtem használni, extrém módon érzékenyek lettek. Enni is alig tudtam. Az állaga nagyon érdekes, nyúlós. Az ára magas és nekem nem vált be, szóval csalódott vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Hecate

2020. április 16.

Nekem a SENSODYNE termékek segítenek fogfájáskor, fogérzékenységkor. :) Ebben a verzióban sem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 16.

wildrose

2020. március 15.

Kellemes ízű fogkrém, jól habzik és szépen tisztít, de fájdalmat okoz a fogmosás első pár másodpercében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 15.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak