Best of Beauty 2019

Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

AlexandraGaspar

2019. június 4.

Nekem bevállt. Pár éve már ezt használom és ha megpróbalkoztam más fogkrémmel visszatért a fogérzékenység. Plusz pont, hogy nem csípi szét a szám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

kismazzs

2019. május 14.

Szeretem :) Az elmexet váltottam le erre a fogkrémre, a fogorvosm csak Sensodyne-t javasolt, én ezt próbáltam ki először. Tényleg segít a fogérzékenységen, amikor az első tubus elfogyott gondoltam veszek egy olcsóbb, Sensodyne fogkrémet, hiba volt, éreztem, hogy visszatér az érzékenység. Másnap újra megvettem ezt és azóta sincs semmi bajom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

lillatt

2019. április 18.

Visszafordította a fogérzékenységemet, azóta csak ezt használom (3 éve), annak ellenére, hogy nem olcsó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 18.

mlexa

2019. március 21.

Jó pár éve ezt használom, mert brutál érzékenyek a fogaim. 2012-ben egy olyan foggal mentem a fogorvoshoz, hogy mindenre fájt, még a langyos víztől is, valamit kezdjen vele, mert megbolondulok. Ő ajánlotta ezt a fogkrémet, és pár használat után a probléma megszűnt. Pedig addigra már úgy voltam, hogy húzza ki, az sem érdekel. De ezzel meg lehetett menteni. :) Azóta jó pár év eltelt, több fogkrémet is kipróbáltam, hiszen ez nem valami olcsó, de ha mást próbálok hosszabb ideig, újra előjön az érzékenység. Szóval kb örök életemben ennél kell maradnom, de hát ez van. Ázsia Centerben jobb áron van, illetve akciókkor szoktam többet venni. Akinek hasonló problémái vannak a fogaival, azoknak jó szívvel ajánlom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Pöti

2019. március 17.

Egy hónapja voltam fogorvosnál. Fogkő leszedés után sokaknak érzékeny a foga. Nekem semmi bajom nem volt utána, ugyanúgy mostam a jól bevált piros Elmex fogkrémmel. Aztán az elfogyott, és megmostam ezzel. Mondjuk úgy, hogy nem igazán értette senki se, hogy fogmosás közben és még utána is jó 10 percig miért vinnyogok, mint egy jó képességű sakál. Aztán következő alkalommal megint piros Elmex, semmi gond. Aztán megint ez és megint annyira fájt, hogy kapartam a falat. Nem tudom mitől lehet, de ha ez fogérzékenységre van, akkor tőlem 1 csillag... Nulla nincs?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Maja77

2019. március 5.

Ma reggel fehérítették a fogamat amitől nagyon fáj, érzékeny. Ezt a fogkrémet kaptam a fogorvosomtól, eddig kétszer használtam és már nagyon sokat enyhített az érzékenységen. Szerintem szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

senskin

2019. február 11.

Nem szeretem, érzékeny a fogam ha ez hozzáér, szóval nagyon nem! Más fogkrémektől nincsen ilyen gondom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Anett1224

2019. január 9.

A fogorvosom ajánlotta nekem az érzékeny fogaimra. Az első hónap letelte után már éreztem a különbséget. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

nekyra

2018. december 15.

Szuperül segít a fog érzékenységen, de nekem meglazította a fogínyemet (nem olyan feszes) és az egyik fogam elkezdett mozogni, visszaváltottam az előző fogkrémre és megszűnt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

pici24

2018. december 3.

A fogorvosom ajánlása alapján kezdtem el használni. Ez az eddigi legjobb fogkrém, amit valaha használtam. Jelentősen csökkenti a fogak érzékenységét, jól habzik, megfelelően frissíti a leheletet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak