Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

SzilSzimi

2021. október 26.

Nagyon szeretjük bezt a fogkrémet, nálunk az egész család használja. Nem mindig rendszeresen, mert ha nincs semmi baj akkor egy olcsóbb fogkrémet szoktunk használni, de egyébként, ha már vérzik az ínyem, vagy fáj a fogam mert mondjuk huzatot kaptam, vagy belement valami akkor csak ezzel és kicsit tényleg olyan mint akit ketté vágtak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Kismajom74

2021. október 13.

Nekem nagyon bejött. Reflux miatt nagyon érzékenyek a fogaim, de amitóta ezt használom, nincs semmi gondom a fogaimmal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 13.

Szofi28

2021. szeptember 19.

Egyszerűen imádom, először próbáltam, de nem utoljára, meleg érzésű amikor mosom a fogaim, nagyon jó ízt hagy a szájban, más fogkrémmel nehezen hasonlítható össze, mert ezután mindegyik fura lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Lityko22

2021. április 8.

Jópár érzékeny fogadra ajánlott fogkrémet kipróbáltam már, de ez vált be a legjobban. A hideg-meleg érzékenységem szinte teljes elmúlt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

AngelHeart80s

2021. január 25.

Maradok a Lacalutnál, ez nem jött be, volt ínyvérzésem is használat közben. A Lacalutnál nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Vavika02

2021. január 24.

Legjobb fogkrém érzékeny fogakra... :-)
Csak ezt használjuk...
Kamasz lányom is szívesen használja, mert nem extra erősen mentolos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 24.

Legjobb fogkrém érzékeny fogakra... :-)
Csak ezt használjuk...
Kamasz lányom is szívesen használja, mert nem extra erősen mentolos

plinda

2020. november 20.

A legjobb fogkrém amit valaha használtam az érzékeny fogaimra. Egy nagyon durva fogfájást szűntetett meg 2 nap alatt, azóta is csak ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Fodnoria

2020. október 25.

Nem fehérített, sőt, a fogaim is érzékenyebbek lettek, ahogy elkezdtem használni :D Ár-érték aránya egyáltalán nem reális szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 25.

Dicci

2020. szeptember 21.

Nem fehérít (sajnos), de alapvetően tetszik az íze és könnyen is habzik. Remélem segít a fogérzékenység leküzdésében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Mona1984

2020. szeptember 7.

Egy barátnőmtől kaptam belőle egy hètvègèn rámtörő fogfájáskor! Rögtön enyhített a fájdalmon. Azóta is használom, nagyon szeretjük!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak