Sensodyne

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. június 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Klinikailag igazoltan csökkenti az érzékeny fogak fájdalomérzetét.

Fabi95

2017. május 8.

Fognyakérzékenységre ajánlották, áttértem a whitening fajtájára. Ugyan azt tapasztaltam mint a másiknál: az elején nagyon jó volt de sztem hozzászoktak a fogaim, ha van ilyen...vagy nem tudom, de már nem tudom vele azt a hatást elérni mint az elején. Jelenleg nem találtam jobb fogkrémet, ezért ezeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Magnolieae

2017. április 7.

Drága, de sokszor elérhető akciós áron és megéri azoknak, akiknek érzékeny a foga, mert valóban használ! Fogínyvérzésre nálam sajnos nem vált be, ettől függetlenül amit ígér, azt tartja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

alexandraporcelain

2017. április 7.

Csak ezt, soha semmi mást! Nekem nagyon érzékeny fogaim vannak, ráadásul a bölcsességfogaim is nőnek. Nagyon-nagyon helyre rakta a fogaimat, kevésbé érzékeny, tompult a fájdalom. Nincs mentolos íze, és nem is habzik, de nekem pont ez tetszik benne. Mentolos ízre ott van utána a szájvíz, így én nem hiányolom, hogy fogmosás közben is csípjen a mentol.

Már ezerszer újravettem, és még ezerszer újra is fogom. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Már ezerszer újravettem, és még ezerszer újra is fogom. Imádom <3

Kremcica

2017. április 7.

Sikerült félrenyúlni egy korábbi vásárlásnál és a Rapid helyett ez került a kosaramba. Nekem ez is van olyan jó mint az, sőt. A Rapid nem mentolos ebben legalább van némi mentolos íz bár lehetne erősebb. Pronamelt is próbáltam de annak tavaly megújították a receptúráját és más lett az íze amit nem szeretek. A három közül nekem ez a legjobb, nincs fogérzékenységem sem fogínyvérzésem a használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

buzavirag

2016. december 12.

A mentolos íz, valamint a habzás szerintem is lehetne erősebb. A fogérzékenységre jó hatással bírt, bár igaz, nem panaszkodom túlzottan ilyen jellegű problémára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Eedina

2016. szeptember 13.

Évekkel ezelőtt ajánlotta az egyik ismerősöm, amikor egy belülről lyukas fog miatt érzékennyé vált a terület. Segített a fájdalom (nekem az már annak számított) enyhítésében, amíg el nem jutottam orvoshoz.
Eredményes fehérítő hatása miatt is szeretem, azonban egy másik Sensodyne termékkel a Pronamel-el felváltva alkalomszerűen használom a Repair-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

sziszus_

2016. január 18.

Egyszerűen nem értem! Volt egy enyhe fogérzékenységem, amin gondoltam, majd ez segít... tévedtem. Az enyhe mentolos ízét néha én is kevésnek érzem és a habzást is hiányolom. Nem rossz, de ennyi pénzért talán nem is a legjobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

vrozi

2016. január 4.

Barátom ragaszkodik a Sensodyne fogkrémhez (nem fogok kétfélét is venni, szóval beérem én is ezzel), de nekem annyira nem jön be. Visszafogottan friss leheletet ad. Nekem az erősebbel sem lenme problémám. Ezen kívül szeretem, ha megfelelően habzik egy fogkrém (vagyis inkább úgy fogalmaznék: szeretem, ha nagyon habzik!), de ez hihetetlenül enyhe módon habzik fel. Meg hát sokallom az árat. Szóval négy csillag.

Update: teljesen elegem lett abból, hogy nem habzik, plusz alig van utána olyan mentolos leheletem, mint amilyet elvárnék. 2 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Meszti

2015. december 28.

Ő az én kedvencem. Az elmex elbánt a fogaimmal... Sikerült vele megszüntetni a fogérzékenységemet. Szerintem jól habzik és tisztít, mintha a fogaim picit fehérebbek lennének. Számomra nincs erős íze. ( bár az erős mentol nem zavarna, sőt.. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

TheMadHatter

2015. december 28.

Nálunk nagyon bevált ez a fogkrém. Nem ez a legolcsóbb termék, de ez segített nekem legjobban. Tisztábbnak érzem a fogaimat, és már nem érzékenyek annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak