Sensodyne

Ár:   1500   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   1500
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehéríti és óvja az érzékeny fogakat.

HeyGirl

2021. június 15.

Sajnos nekem nem jött be. Se az íze, se az érzete. Sőt, mintha érzékenyebb lenne tőle a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Rebeka_R09

2021. június 15.

Jól tisztít, érzékeny fogra és ínyre kiváló termék. Fehérítést nem tapasztaltam, viszont fehér szín fenntartására jó lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 15.

Barabasikincso

2021. április 18.

Szépen tisztít és frissességet ad. Fehérítő hatást eddig nem vettem észre (csak ezért a 4 csillag).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 18.

noricza

2021. február 26.

Fehéríteni fehérít de azért nem olyan drasztikus módon (mondja ezt egy kávéfüggő dohányos). Az érzékeny fogakat rendben tartja de igazából kicsit túlárazottnak érzem. A frissesség hamar elillant fogmosás után, hasonló tudású fogkrém van olcsóbban is. Ettől függetlenül nem mondanám rossznak, hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Honeyhair

2020. november 26.

Nektek is melegszik egy kicsit, amikor elkezdtek vele fogat mosni? Fura, de kellemes. De igazából nem bánom, sőt, mindent megbocsátanék neki, mert a Himalaya Herbals Sparkly White fogkrém által tönkretett és érzékennyé tett fogaimat már néhány fogmosás után teljesen rendbehozta. Amíg csak a Sensodyne reklámokat láttam, nem nagyon hittem abban, hogy egy fogkrém valóban enyhülést tud adni, de a saját tapasztalataimnak már csak kénytelen vagyok hinni! A fehérítő hatása valóban nem túl intenzív, de elég jól szinten tart (nekem főleg a kávé okozta elszíneződések miatt kell). Összességében nagyon jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

kaplaane

2020. szeptember 24.

Az egész család ezt használja. Az érzékeny fogakra nagyon jó, csillapítják a az érzékenységet, illetve a gyengébb fogfájást is. Fehéríteni viszont nem fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Colette221

2020. szeptember 6.

A fogaim (valószínűleg a hideg víz miatt) eléggé érzékenyek lettek. Szkeptikus voltam ezzel a termékkel, de szerencsére pozitív csalódás volt. Pár alkalom után elmúlt a fogérzékenységem, azóta felváltva használom a másik fogkrémemmel, hogy az utóbbi elfogyjon.
Kellemes mentolos íze van, jól habzik, viszont fehéríteni nem fehérít. Ennek ellenére biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Audrey80

2020. augusztus 14.

Szerintem nem fehérít semmit, de jól tisztít, kellemes az íze és az állaga is. Nem lett tőle érzékeny a fogam, szóval átlagos fogkrémnek jó, csodát nem kell tőle várni. Mivel fehérítősnek kellene lennie, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Jelizz

2020. július 28.

Picit eros az ize de olyan basic mentolos iz. Jol habzik, jol tisztit es ved is! Minimalisan feherit , de ettol fuggetlenul nem hiaba reklamozzak. Marad az Elmex a kedvencem, de azert ezt is ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

dodeszka95

2020. június 27.

Kellemes íze van,nem túl mentolos.Nem vérzik tőle a fogínyem,szépen tisztítja a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak