Sensodyne

Ár:   1500   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   1500
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehéríti és óvja az érzékeny fogakat.

gedozs

2019. augusztus 9.

Egyik kedvenc fogkrémem. A fogérzékenység ellen kiváló, jól habzik és frissítő, mégsem túl mentolos. Fehérítő hatását nem tapasztaltam. Kisebb üzletekben érdemes megvenni, mert drogériákban még akciósan is túlárazott (szerintem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Sziszikee58

2019. július 16.

Tegnap használtam először, és eddig nagyon tetszik. Jól habzik, kellemesen mentolos, és valamiért tisztábbnak érzem tőle a fogaimat mint az eddigi fogkrémektől. Bár szerencsére annyira nem érzékenyek a fogaim, de néha előfordul hogy hidegre/melegre (illetve csokira is) érzékenyebbek pár napig. Kíváncsian várom hogy ettől a fogkrémtől is előfog-e ez fordulni.

Az ára engem annyira nem érint, mivel nem drogériában vettem, hanem egy kisboltban, sokkal olcsóbb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Vivus94

2019. június 20.

Nagyon szeretem, pont kellemesen mentolos így nem csípi a szám, jó illatú. Tényleg megszünteti a fogérzékenységet, mióta ezt használom semmi ilyet nem tapasztaltam, illetve valamennyit fehérít is a fogakon (nyilván hosszabb használat mellett, szépen lassan). Biztos, hogy újraveszem, nekem most ez az a fogkrém ami mindent tud amit én elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

bebuska94

2019. április 27.

Egy összecsomagolt változatát fogtam ki elég jó áron, így gondoltam a sima változata után ő is jó lehet + fehérít is. Hát.. A sima változat sokkal jobb. Ennél az elején visszatért a fogérzékenység. Sajnos még van belőle 1 csomag, de már a sima változatot is beszereztem és várom, hogy ez elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

mlexa

2019. március 21.

Ezt is próbáltam, mert egyszer nem volt a sima verzió sehol jó áron. Hát ez nekem alig habzott, és a szemcsék sem jöttek be. A fehérítő hatás meg aztán végleg elmaradt... A sima verzió százszor jobb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

senskin

2019. február 11.

Az Elmex és a Meridol sokkal,de sokkal jobb! Ilyen érzékenységet nem okoz! Nem tudom milyen hatóanyag van benne, ami irritál! ha sensodyne akkor rapid és repair nem nagyon jöhet szóba. Nekem nem lett a kedvencem. Ha töményen érintem a foghoz, akkor fájdalmat is okoz, de ez múló dolog...A szemcséket sem szeretem benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Adribogyi

2019. február 2.

Jó az állaga, tényleg segít a fogérzékenységen, nagyjából habzik is, viszont én semmit nem vettem észre a fehérítő hatásából

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

StSophie

2019. január 24.

Kedvenc fogkrémem. Tényleg enyhíti a fogérzékenységet, amióta ezt használom (2 éve) nem is emlékszem, hogy bármikor érzékeny lett volna a fogam. Előtte pedig rendszeresen. A fogfehérítő hatását én nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

silence

2018. november 20.

A legjobb fogkrém, amit valaha próbáltam, évek óta csak ezt vásároljuk! Hidegre és melegre érzékenyek a fogaim, fogorvosom javaslatára próbáltam ki a Sensodyne fogkrémeket sok évvel ezelőtt. Kísérletezgettem több fajtával is, de leginkább ez a Repair&Protect whitening vált be. Amióta ezt használom, bátran ehetek-ihatok hideget vagy forrót, akkor sem nyillal a fájdalom a fogaimba. Volt már, hogy nem kaptam ezt, és másik fogkrémet vettem helyette, pár nap után újra jelentkezett a fájdalom. Tehát a fogérzékenység megszűnését egyértelműen a Sensodyne termékeknek tudom be. Ez a Whitening Repair&Protect pedig úgy veszem észre jobban véd a szuvasodástól is, mert sokkal ritkábban kell tömni a fogaimat, amióta ezt használom :-) A fehérítő hatását én nem látom, de többen megjegyezték már, hogy milyen szép fehérek a fogaim, úgyhogy lehet, hogy van benne valami...
Számomra csillagos 5-ös, nem is kísérletezgetek tovább!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Számomra csillagos 5-ös, nem is kísérletezgetek tovább!!!

Andy88

2018. november 18.

Kedvelem ezt a fogkrémet, bár mostanában inkább az Elmex sensitive-t használom. Sajnos erősen kopnak a fogaim (fognyakam), és szuvasodik is rendesen, a fogorvosom ezt a márkát javasolta, hogy megállítsa a problémát. Sajnos megállítani nem tudta, de lelassította, és már ennek is örülök. Mindemellett csökkent a fogérzékenységem is, igaz, kerülöm a savas ételeket/italokat. Ja, és a whitening változata szépen fehérít! :) Szóval a fogkrémek közül csak ezt a 2-t ajánlom, mert igazán megérik a (picit magasabb) árukat.
Speciális puha fogkefével ajánlott használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Speciális puha fogkefével ajánlott használni!

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak