Sensodyne

Ár:   1500   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   1500
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehéríti és óvja az érzékeny fogakat.

bidzso

2018. október 11.

Többször vettem újra. Az állagát meg kell szokni, mert kicsit folyósabb, mint a legtöbb fogkrém. A fogérzékenységre nekem nagyon bevált. Jól tisztítja a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

nagynomy

2018. augusztus 10.

Érzékeny fogra is kiváló, a fehérítő hatást még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Érzékeny fogra is kiváló, a fehérítő hatást még nem tapasztaltam.

Airyn08

2018. június 22.

Érzékenységre a páromnak és nekem is tökéletesen bevált, ha fehérebb nem is lett tőle a fogunk. Csak egy borsószemnyi is megfelelő belőle, mert nagyon habzik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

A fehérítésről még nem tudok nyilatkozni mert csak pár napja használom, de már az első használattól érezhető volt, hogy működik. Enyhítette a fogfájásomat, mivel az egyik oldalon nagyon érzékeny, ha hideget iszok, éles fájdalom lesz belőle. Tényleg segít, remélem, hamarosan a fehérítést is észre fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Bellz95

2018. június 12.

10/10, minden igéretét teljesíti. Tényleg fehérít egy kicsit, sajnos nem hosszú távon, ahogy más fogkrémet használtam már sárgábbak voltak a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

bugeyes

2018. május 8.

Én nagyon megszerettem ezt a fogkrémet és be is vált minden téren, amit ígért. Fehérebbek is lettek a fogaim, illetve nem annyira érzékenyek, úgyhogy 5*. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

zsofi207

2018. február 27.

Az érzékenységet valóban megszüntette, de nálam két tubus elhasználását követően se érte el azt a fehérítő hatást mint amit a Parodontax hozott. Összességében kiváló a fogérzékenységre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 27.

naomivonl

2018. február 7.

Nagyon bevált az érzékeny fogaimra, valóban fehérít. Mást nem is fogok használni a későbbiekben sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Maja92

2017. december 25.

Sajnos problémásak a fogaim, hiába ápolom őket alaposan...mióta ezt a fogkrémet használom nem érzékenyek és valóban fehérít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

nkmagda

2017. augusztus 12.

A fogkrémekkel úgy vagyok hogy mindig váltogatom őket. Leginkább azok vannak a listámon amik megfelelően védik ápolják a fogakat. Ez a termék is ezekhez tartozik. Szívesen nyúlok a polcon ezért a fogkrémért, mert az érzékeny fogaimnak jó védelmet szolgál. A fehérítő hatását nem látom magam, de összeségében mióta odafigyelek hogy minőségi fogkrémeket vásároljak javult a fogaim színárnyalata, világosabbnak tűnnek nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak