Sensodyne

Ár:   1500   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Xanja, Módosítva: 2012. július 12.

Ár:   1500
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehéríti és óvja az érzékeny fogakat.

PetraRéka

2015. március 23.

Ez egy kiváló fogkrém!Több fogam is érzékeny volt hidegre,melegre.Bár az ára nem kevés,úgy gondoltam egy próbát megér.Fogmosás közben valamiféle melegséget érzel.1 de 2 hét múlva már garantáltan elmúlt az érzékenység.Fehérítő hatását nem vettem észre de az nekem csak egy plusz lett volna;így is tökéletesen meg vagyok vele elégedve..Friss leheletet biztosít.Állaga valóban picit folyékony,a mosás közben de ez nem okozhat gondot.Én a fogmosás végén kb egy percig még ,,bent" tartom és csak ezután öblítek.Garantáltan ajánlom mindenkinek jó szívvel!!!

Továbbra is a legjobb fogkrémnek tartom.Ahogy lecseréltem (kényszerből,mert elfogyott és más volt itthon...) ismét kicsit érzékennyé váltak a fogaim.Nem olcsó de a legjobb!

Jelenleg akciós a dm-ben;duopack 1999Ft! ;)

Pontlevonás azért,mert elvileg kéne,hogy frissítse a leheletet de gyakran azt veszem észre,hogy még kellemetlenebbé teszi..Ti tapasztaltok ilyet?? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 23.

Jelenleg akciós a dm-ben;duopack 1999Ft! ;)

moonlitnight

2014. november 5.

Nem habzik, az egy dolog, de eltűnik a számból, 3x nyomok nem kis mennyiségeket a fogkrémre egy mosás alkalmával és nem tudom hova lesz, fel kell fogadnom Sherlockot, nem tisztít, nem hagy friss leheletet, nem fehérít, bár lehet, hogy érzékenységre jó, de nekem ez a használhatatlan kategória, kínszenvedés a fogmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

melinda25

2014. október 29.

A fogorvosom ajánlotta, érzékeny fogaimra, bevált, valóban nem érzékenyek már, ínyvérzésnek sincs már nyoma, 3 hónapja használom, de örökké ezt fogom. Fehéríteni nem fehérített, nem is fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Bnemrita

2014. július 15.

Én is a Repair and Protect termékcsaládot használom mostanában. Hol a fehérítőset, hol a "simát". Szeretem. Érzékeny fogakra nagyon jó. Nem lesz látványos fehéredés tőle, de a fogorvosom szerint egy fehérítős fogkrém sem képes erre. :) Ez csak a reklám, meg a néphülyítés... Ettől függetlenül ez egy igen jó, de mondjuk nem olcsó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

kismadár

2013. április 10.

Nekem nagyon bevált! Az érzékeny fogaimra tökéletes kis fogkrém!! Tényleg nagyon kíméletes, ugyanakkor megfelelően tisztít. Nem habzik annyira, mint az átlag fogkrémek, így picivel többet kell belőle használni, de ez nem von le az értékéből semmit. Amiért mégis levonok egy csillagot, az az, hogy bár fehérítős fogkrém, én semmilyen fehéredést nem vettem észre, pedig két tubust is elhasználtam belőle egymás után. (Más fehérítős fogkrémeknél már 1 hét után szemmel látható az eredmény, itt semmi.) A másik pedig a magas ár. Én akció keretén belül 1700 ft-ért 2 tubussal vettem a DM-ben, egyébként nem venném meg, mert ha jól tudom 1500 ft 1 tubus normál ára! Tehát az ár és a fehérítés miatt 1 csillag mínusz, de még így is bátran ajánlom érzékeny fogúaknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Natalka

2013. február 14.

Nagyon furcsa a sok negatív vélemény, nekem pont bevált :) Kb. 3 éve használok minden nap Sensodyne-t, a kolléganőm tanácsára, akinek szintén érzékenyek a fogai. Panaszkodtam, h nekem is, aztán elkezdtem használni (akkor még az egyik korábbi verzióját), és abszolút rendbejöttek a fogaim. Amikor megjelent ez a termékük a piacon, akkor elkezdtem ezt használni, és ez vált be a leginkább. Számomra ugyanolyan fogkrémíze van, mint az összes többinek, mentolos és kész :) sűrű állagú, kevés is elég belőle.
Nekem észrevehetően javult a fog-érzékenységem, sokkal jobb, mint 3 éve volt, amikor a hideg széltől is megfájdult, nemhogy bármi jegestől...
Amikor ez van leakciózva, akkor ezt veszem, amikor a sima Sensodyne, akkor azt.
Nyáron elmentem fogorvoshoz, rutinvizsgálatra (nem fájt semmim, de évekkel ezelőtt volt több tömésem, fogszabályzóm, és gyökérkezelésem is). Azt mondta régen látott már ilyen szépen ápolt fogakat, kitűnő a fogmosási-technikám, csak irigykedni tud :) Hát kell ennél jobb dicséret? :)
Én elégedett vagyok vele nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

Amikor ez van leakciózva, akkor ezt veszem, amikor a sima Sensodyne, akkor azt.
Én elégedett vagyok vele nagyon.

huncutka

2013. február 14.

Hát látom a többiek rendesen lepontozták, meg is értem. A fogkefével együtt vettem meg, hogy tökéletes legyen :D
A fogkrém nagyon sűrű az íze nem túl erős szerintem kellemes. A probléma ott van, hogy két dolgot ígér, nem fog fájni a fogam ha pl. hideg joghurtot eszem és fehérít is ennek tetejében, csak sajnos egyik sem sikerül neki pedig nagyon kitartó voltam, viszont nagyon drága és átverés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

redberry.247

2012. július 6.

Fogorvos tanácsára vettem meg, és mivel duopackban volt, rögtön kettőt is..hiba volt. Nekem is az volt a tapasztalatom, hogy folyik, amit már más Sensodyne fogkrémnél is tapasztaltam, de még így is hihetetlenül kimarta az egész számat. Ilyet még az erős fogfehérítőnél sem tapasztaltam. A fogaim azóta hiperérzékenyek. Számomra hatalmas csalódás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Yndre

2012. július 3.

Nem vagyok nagy Sensodyne rajongó, mert ez az egyetlen márkájú fogkrém a világon amire allergiás vagyok. Úgyhogy először féltem, hogy ezzel is úgy járok, mint a klasszikus változatával. De szerencsére semmiféle reakciót nem okozott a számban. Pozitívum, hogy az egyik fogamnál lévő csúnya gyulladást szépen gyógyította. Negatívum, hogy szinte egyáltalán nem habzik, kicsit olyan, mintha vizes homokkal mosnék fogat. Hiába a védelem, de nem kellemes vele a fogmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak