Sensodyne

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2015. május 31.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Fog- és szájápolók

• napi 2x-is használattal megszünteti a fogak érzékenységét
  • olyan gyengéd a foghoz, mintha vízzel mosnánk
  • gyengéden, minimális kopással távlítja el a fogakról az elszíneződéseket

senskin

2017. november 10.

Jó fogkrém, tényleg fehérít, de én főleg azért vettem meg , mert nagyon fájdalmas és érzékeny a fogam! Ez bevált. Legjobban működik eddig és egy picifejű, puha Curaprox fogkefével tökéletes. De az elektromos fogkefémmel még jobb! Legjobb Sensodyne! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Redpanda

2016. július 5.

Elhasználtam 2 kéket és egy zöldet. Alapból a repair&protect whiteninget használom egyébként. Ez is kellemes fogkrém, jól tisztít, a fogérzékenységre gyakorolt hatása is rendben volt. Viszont nem vettem észre, hogy különösebben fehérítene, és mivel ez lenne az egyik kiemelt tulajdonsága, valamint (gondolom) emiatt jóval drágább, mint a sima társai, nem adok többet 3 csillagnál. Ha fele ennyibe kerülne, szívesen használgatnám hébe-hóba, de nekem a repair&protect whitening jobban fehérít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

aliz1105

2016. március 26.

Régebben hasznàltam, nem tudom hogy a Zöldet vagy ezt a kèket. De emlèkszem, hogy nagyon szerettem. Nagyon jól tisztìt, ès ez tènyleg fehèrìtette a fogakat, anèlkül, hogy erzèkenyè tette volna. Azóta többször is akartam venni, de vèletlenűl mindíg más sensodyne fogkrèmet veszek meg. Legközelebb figyelek, mert ez tenyleg szuper volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

szeliger

2015. augusztus 9.

Az enyém nem ez a kék dobozos (ld.fent a képen), hanem zöld ruhás és True White extra fresh néven fut. Az összetevő listája szinte ugyanez, csak hiányzik belőle a leírás szerint a cinnamal. A friss, mentolos ígéretért választottam ezt, de nem mondhatnám, hogy igazán friss íze lenne, kicsit csípősebbet is el tudnék képzelni. Az én fogaim viszonylag fehérek, szín szempontjából az egyetlen veszélyt a rendszeres teafogyasztás jelenti számukra, ezért időnként hagyom magam elcsábítani fehérítést ígérő fogkrémeknek. Úgy találtam, hogy valóban fehérít, használata után szép csillogó a fogam, de bármennyire kíméletesnek mondják, nem használom minden nap. Ami még nem tetszik benne, hogy kicsit merev a paszta, a fogmosás kezdetekor a fogkeféről leesve hajlamos kisebb darabokban megbújni a számban, miközben a másik felét a fogkefe jól eloszlatja, habosítja, aztán csak az öblítéskor látom, hogy bizony nem az egész mennyiséggel mostam fogat. Nem hiszem, hogy valaha is újravenném, egyrészt jó sokáig ki fog tartani a heti 2x használat mellett, másrészt a viszonylag jó fehérítő hatása ellenére az egyéb tulajdonságait is figyelembevéve nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Mese89

2015. július 31.

Legjobb!! Annyi felet kiprobaltam mar, de egyik sem volt ennyire latvanyos. Kv, cigi, bor.. Megis feherek maradnak a fogaim sot nem 1x kerdezik voltam-e feherittetni.. :) 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 31.

Veress Nikoletta

2015. június 5.

Pár hete használom de igazán különbséget nem látok, pedig nagy reményeket fűzök hozzá, hisz nekem is túl érzékenyek a fogaim. Elektromos fogkefével használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 5.

Panda

2014. november 12.

Sokat kutattam jó fogfehérítő után és mivel a Rembrandt nem nagyon elérhető MO.on ezért rá esett a választásom (DM - MOM). Egész sok kávét,teát,bort iszom. Lehet placebo volt de 2 nap után láttam a különbséget, biztos számít az is, hogy nagyon jó elektromos fogkefével használom. 2 hét után pedig kijelenthetem, hogy tényleg van változás és látványos.
/Világosak alapból is a fogaim de egy határon nem tudott átlendülni a fehéredés, most feltűnően fehér a képeken is/

Még a Himalaya Herbals Sparkly White-nál sem láttam ilyen hatást, se a Blanx-nál, se a többinél.
Remélem nektek is beválik!

Napi 2x használatnál több nem javasolt. 12 éven aluliaknak nem ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

Remélem nektek is beválik!

Napi 2x használatnál több nem javasolt. 12 éven aluliaknak nem ajánlott.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, PEG-6

Sorbitol h 1 1