Sentiree

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stella90, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Hajápolók

"Speciális hatóanyagainak köszönhetően elbúcsúzhatunk a zsíros, korpás haj és a hajhullás problémájától. Használata megoldást nyújthat a már kialakult elváltozások megszüntetésére, visszafordítására, de a hajproblémák megelőzésére is kiválóan alkalmas. A Sentiree Hair Master első lépésben visszaállítja a fejbőr egészséges állapotát és semleges ph értékét, amit a környezeti tényezők, stressz és a különféle agresszív samponok, balzsamok kibillentettek. A fejbőr megváltozott ph értéke nagyban felelős a túlzott hajzsírosodásért, korpásodásért és a hajhullásért, ami megfelelő kezelés hiányában tartós hajvesztést eredményezhet. A Sentiree Hair Master hajregeneráló oldat rendszeres, napi használatával már 2-3 hét alatt csökkenthető a haj túlzott zsírosodása, a korpásodás és jelentősen mérsékli a hajhullást is. A seborrhoeát, a fejbőr-irritációt és a viszketést pedig már pár kezelés után orvosolhatja."

Vivi629

2020. október 20.

Hullik a hajam, pár flakont elhasználtam már ebből a termékből. A hajhullásom nem állt meg (ezt nem is vártam tőle), viszont sok babahajam van. Vitamint is szedek mellette, úgyhogy ez együttes hatás, de hiszem, hogy hozzátesz bőven. Ami miatt viszont mégis levonok csillagokat, hogy rettenetesen büdös. Ráadásul tartós és elnyom mindenféle illatos sampont, balzsamot. Én sem szeretem, a párom viszont egyenesen utálja :( Újravettem néhányszor, mert nagyon érzékeny fejbőröm van, nem bírja az alkoholt, márpedig a legtöbb hajspraynek az az alapja. Ez nem irritál, de a szaga miatt mégis használhatatlan már számomra. Nagyon sajnálom, mert egyébként szuper termék lenne még a magas ára ellenére is. De így..gőzerővel keresem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Saccharomyces Lysate Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol