Sephora

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   55 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vjudit10, Módosítva: 2019. december 5.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló krém, természetes kókuszvízzel, amely táplalja a bőrt és segíti visszapótolni az arcbőr hiányzó nedvességtartalmát. Gyorsan a bőrbe szívódik, hatására a bőr puhább, simább, rugalmasabb és üdébb lesz.

Vjudit10

2019. december 1.

Szeptikus voltam a termék megvásárlása előtt, nem is az arcomra vettem..száraz lábamra akartam valamit. Mivel nem kaptam semmi használható lábkrémet, gondoltam egy olcsó arckrémmel mentem a menthetőt. :-)

Viszont otthon adtam egy esélyt ennek krémnek, mivel ha túl kemény a csapvíz, az egész arcom húzódott.

A termék használata után puha és hidratáltá vált a bőröm.

Maga a krém inkább vizes állagú, nagyon könnyen beszívódik, nem ragad, nincs zsíros érzés.

Kellemes az illata is, inkább görögdinnye, mint kókusz.
Összességében kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

A termék használata után puha és hidratáltá vált a bőröm.

Kellemes az illata is, inkább görögdinnye, mint kókusz.
Összességében kiváló termék.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.