Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ametiszt, Módosítva: 2012. szeptember 17.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A tubusban körömlakklemosóval átitatott szivacs található, amelybe bedugva az ujjakat, pillanatok alatt nyomtalanul eltávolítja a körömlakkot.

Ametiszt

2013. május 13.

Update: Végül egy 20%-os akciónál adtam neki egy esélyt és nem bántam meg, szuperül működött! :) Viszont sajnos kb. 5 hónapig bírta, aceton ugyan még mindig van benne, de párszor mostam le vele vörös lakkot és így most már pirosra színezi az ujjaimat, körmeimet, bármilyen színt mosnék le vele. A tanulságot levontam, ha akciós lesz megint, újraveszem és csak a visszafogottabb színekhez fogom használni. Így viszont sajnos nem érdemel 5 csillagot.
Egyébként úgy tudom, hogy a Maybelline-nek is van már ilyen lemosója, hátha hamarosan bevezetik itthon, és barátibb lesz az ára is.

2012. szept. 29.:
Ma volt szerencsém boltban kipróbálni... Egyszerűen szuper! Megforgattam benne kétszer a sötéttel lakkozott ujjamat és SEMMI nem maradt rajta, a széleken sem és elszíneződés sem volt... 10 köröm lemosását úgy max. 40 másodpercre saccolom ezzel, mindenféle erőlködés, dörzsölés nélkül. Amint elfogy a sima lemosóm, megveszem és írok majd update-et. Viszont az ára borsos, itt majdnem 8 euró. Kérdés, ennyiért mennyi ideig elég. De mivel a hatása valóban csodával határos, egyelőre megkapja az összes csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

2012. szept. 29.:

karacsonyikaktusz

2013. március 9.

Én Prágában vettem és elképesztően jó. Nem tudom, hogy mi lehet benne, de tényleg fél perc alatt lehozza a lakkot, nem kell dörzsölni, nem lesz piros az egész ujjam a lemosáskor, mert csak bedugom az üvegbe és lejön. Az ára elég húzós, és nem tudom, hogy meddig lesz elég, de az biztos, hogy szuperkényelmes. Ja és nincs acentonszaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol