Sephora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   külföld (Sephora)
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Mentes: paraben, illatanyag, allergénak, olaj, talc

Kétoldalú felvivő szivaccsal: fekete oldal - erős fedéshez, fehér oldal - könnyű fedéshez

Ametiszt

2017. október 7.

Altalaban puderkent hasznalom ecsettel, alapozo fole, de hetvegente onmagaban is a hozza jaro szivaccsal. Mindket modon nagyon bevalt. Tartottam tole, hogy a komedogen osszetevoje kiuti a borom, de szerencsere nem. A fedese a szivaccsal eleg jo, nem is hittem volna, hogy a puderalapozok igy fednek, jobb napjaimon siman eleg, es viszonylag termeszetes az osszhatas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Sosofel

2017. július 6.

Egyszerűen jó. Nem voltak nagy elvárásaim soha púderektől, ezért szakszerű véleményt sem tudok alkotni. De azt látom, hogy tartós és a szép a színe. 1 árnyalattal sötétebbet vettem így nyárra. Jó döntés volt, optikai tuning :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Anna-

2016. október 5.

Hát... Vegyes érzelmeim vannak. A fedése természetes fényben nagyon szép, nem túl sok, viszont lámpánál már nem annyira tetszett, de végülis a fedése az ok. A szaga... na az valami szörnyű. Nem bírnám egész nap ezt a szagot. "Szerencsémre nem lett jó a színe, mivel ajándékba kaptam és nekem túl rózsaszínes. Szóval lepasszoltam anyukámhoz, és neki jó a szín :)
Kicsi sajnálom a jó fedése miatt, de a szaga miatt nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

Kicsi sajnálom a jó fedése miatt, de a szaga miatt nem.

MsKors

2016. január 12.

Éééééletem púdere.
A kevesebb fedés pont jó, pont passzol a bőröm színéhez, minden olyan "pont". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Éééééletem púdere.

Mundow

2015. október 3.

Nagyon szép lesz tőle a bőröm. Szép és egyenletes fedése van. Milánóban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

Nagyon szép lesz tőle a bőröm. Szép és egyenletes fedése van. Milánóban vettem.

Studio880

2014. január 13.

egy barátnőm hozta nekem Párizsból, nagyon jól bevált. igaz, csak nyáron használom, mert akkor passzol a színe a bőröméhez, viszont szépen fed, és a két oldalú szivacs is nagyon hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

blanche-neige

2013. június 29.

Eddigi legjobb púderem. Nem lesz tőle foltos, vörös és pattanásos a bőröm, viszont kicsit szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide