Sergio Tacchini

Ár:   10 500 Ft, 16 100 Ft és 18 350 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: reka0417, az összetevőket feltöltötte: Eria, Módosítva: 2020. június 24.

Ár:   10 500 Ft, 16 100 Ft és 18 350 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatösszetevők: ribizli, alma, bergamott, orgona, jázmin, bors, bazsarózsa, pézsma

Eria

2020. június 20.

Pakolás közben megtaláltam a dobozát és elöntöttek az emlékek.
Fiatalon, az első igazi szerelem idején használtam ezt az illatot, és nagyon szerettem. Különleges, nem mindennapi illat, ami mosolygóssá tette a készülődést a randevúkra.
Az orgona uralkodó jegy benne, de inkább jácintnak sejtettem, míg a leírást el nem olvastam. A jázminnal jó elegyet alkot, magabiztos fiatal nővé varázsolt amikor viseltem.
Nem túl bonyolult, de nőies, nem tucat illat.
Az érzelmi kötődés és a különleges illat miatt sokáig kerestem miután elfogyott, de boltokban nem találtam és évekre feladtam. Most webshopban rátaláltam, még kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Pakolás közben megtaláltam a dobozát és elöntöttek az emlékek.
Nem túl bonyolult, de nőies, nem tucat illat.

varga.stella

2015. január 19.

Nagyon könnyű és szerethető kis illat ez. Üde és friss. Igazán tavaszi. Szinte vágyom a kiskabátra, pedig még hó sem volt idén. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

reka0417

2014. március 28.

Nagyon vidám, gyümölcsös kis illat, imádom viselni! Őt sem lehet összetéveszteni mással, igazán egyedi kompozíció. Furcsállom, hogy elsőként írok ide... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool