Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

SNLilla

2022. május 22.

Tökéletes, illata is nagyon jó, nagyon puha fényes lesz a hajam utánna, ami hosszú száraz szökített, mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 22.

Gyuris

2022. május 4.

Előnye az ára. Más hajpakolásokkal együtt használom a maximális táplálás eléréséért. A haj kifésülhetőségét támogatja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 4.

nyuszi.pok

2022. március 5.

Én szeretem az illatát és a hatását is. Bár az összetevők közül nem tudom hogy mi az ami táplálja a hajat de könnyen kifésülhető és csillogós lesz hajam. Ára nagyon olcsó.
Ami negatívum hogy picit nehéz kimosni, ragaszkodik a hajhoz eléggé, jó sokáig kell tusolni a hajból 😀

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 5.

little_irish

2022. február 6.

Nem egy nagy varázslat, minden hajmosásnál felteszek egy nagy marékkal, hadd fogyjon. Kellemes az illata, el lehet szépen dolgozni, de nem jobb, mint némelyik másik hajvégápoló balzsam. Előnye, hogy hatalmas mennyiség, az idők végezetéig elég, ezért merek vele ilyen bőkezűen bánni, mert az az érzésem, sosem ürül ki a tégely. Az én hajamnak nem elég, szükséges még egy leave-in és egy kis olaj is, hogy ne maradjon sprőd a vége. Szóval elhasználom és adios baby. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

boglarka.nemeth

2021. november 21.

Mások ajánlására vettem, és a seprű hajvégem teljesen eltüntette. Heti 2-3 alkalommal használom, min.10 percig rajta hagyom. Nekem nagyon bevált, rengeteg ideig elég ez a kiszerelés. Érdemes csak a hajvégekre rakni, és akkor nem zsírosodik be a haj 1 nap után.
A hajam: erősen hullámos(de folyamatosan egyenesítem...), extrán zsírosodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

A hajam: erősen hullámos(de folyamatosan egyenesítem...), extrán zsírosodó.

Alexa1993

2021. szeptember 7.

Imádom. Évek óta használom, még egy fodrász ajánlotta ezt. Én balzsamként szoktam használni minden hajmosás után. A hajlamát könnyű kifésülni, puha és fényes lesz tőle. Egy tubus fél évig elég, mert nem kell belőle sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

bunette

2021. szeptember 3.

Az illata nekem kicsit sok, de a hatása fantasztikus. Nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

jakobs

2021. augusztus 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg .Elhasználtam de nem volt semmi kűlönleges eredmény ,ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

pacsirszkyh

2021. augusztus 29.

talán 7-8 éve elhasználtam egyet, akkor a végére már nagyon elmúlt a szerelem mind illatában, mind hatásában, így nem vettem újra, viszont pár hete ujra eszembe jutott, megvettem és azóta nem is nyúlok más balzsamhoz/pakoláshoz. Az illata nagyon jó még mindig, hatásban azért akadnak nála sokkal jobbak, de mondjuk 2 árkategóriával feljebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

eventually

2021. július 18.

Megváltoztatták benne az arányokat, vagy fogalmam sincs de nem olyan mint régen. Réges-régen amikor kicsi voltam, kb 13-14 éves, akkor használtam, anyum vette és emlékszem hogy morgott, mert hogy annyira jó csak, hogy csúszós lesz tőle a haj de nem igazán táplálnak ezek az olcsó pakolások. De én emlékszem rá, hogy akkoriban tényleg egy testes, sűrű illatos pakolás volt és tényleg csúszós, fényes, egészséges kinézetű lett a hajam tőle, én szerettem. Ha nem is táplált, de ki tudtam tőle fésülni a hajam és ezáltal már kevesebbet roncsolódott. Na most ez egy sokkal vizenyősebb állag, alig engedem rá a vizet a hajamon és máris eltűnik róla, amikor megtörlöm utána meg csupa kóc és nem is siklik benne a ujjam mint a réginél. Ez fel van ütve valamivel. Sajnálom. Gondolom azért, hogy tartani tudják az olcsóságát, pedig én megfizetném érte a több pénzt is, ha érne valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.