Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Pepis

2019. március 18.

Évek óta használóm, imádom. Majd 1 évig elég, és nagyon olcsó. A hajam könnyen kifésülhető és selymes a használata után. Illata nagyon finom.

Pepis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Brigi182

2019. március 16.

Nagyon szeretem az illatát:) vagy 10éve használom:) rengeteg terméket próbálok ki/vásárolok meg... De hozzá mindig visszatérek. Az ára pedig bravúros!!! Sokáig elég:)

Brigi182
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Arrowette

2019. március 16.

Többször újravettem már a terméket, imádom az illatát. Havonta 2-3x használom, a megmosott törölközőszáraz hajam végére teszem fel, betekerem alufóliába és ráteszek egy törölközőt kb 20 percet fél órát hagyom rajta így mielőtt lemosnám. Nagyon puha, selymes lesz tőle a hajam, az illatát is sokáig érezni. Melírozott szőke hajam van, így igényli ezt a plusz pakolást, de nagyon egészségesnek tűnik utána mindig a hajam mintha akkor jöttem volna a fodrásztól.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

bettililiom

2019. március 11.

Festett szőke a hajam. Az illata miatt vettem meg, de hónapok alatt borzalmas tapintatú, kinézetű hajat “varázsolt”.

bettililiom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

flamika

2019. március 4.

Hatalmas kedvencem hosszú évek óta. Csak a hajvégekre használom, a hajtövemre nem teszek belőle. Alkalmanként pakolásként kb. 5 percig hagyom a hajamon, miután iszonyat puha fényes lesz a hajam. Ha nincs idő erre vagy hidegebb van és nincs kedvem vizes hajjal mászkálni, akkor mint egy balzsamot használom, de sosem maradhat el a használata egyetlen hajmosásnál sem! :) Csodaszer, tökéletes árban és kiszerelésben, az illata is fenomenális!

flamika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

tyutyu

2019. február 21.

Szuper, száraz hajra szoktam felkenni jó nagy adagot, rajta hagyom kb. fél órát. Előtte Kallos Multivitamint használtam, szerintem ez jobb! A hajam alapól zsírosodik, de nem mondhatnám hogy ettől még jobban zsíros lesz, Szerintem minden hajtípusra jó. Szuper puncs és vanília fagyi keverék illata van :) nagyon "ízletes" :) Amúgy is a hatás a lényeg, de alapos hajmosás után nem érződik igazán az illata. Kellően puhává teszi a hajat, nem érdemes drágább hajpakolásra költeni :)

tyutyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

zorica85

2019. február 20.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg nagyon kemény 950 forintért az óriási bödönt az Ázsiában. Először pakolásként próbáltam, kábé fél órát hagytam a hajamon, majd kimostam samponnal. Így nem igazán hozott átütő eredményt. Tegnap viszont kipróbáltam balzsamként, na így tökéletes! Beauty planet murumurus samponjával kítűnő párosítás, az illatuk is rendben van együtt. Nekem tetszik ez az édes tejes illat, de nem tartós. Szuper lett a hajam, pedig egész télen szenvedtem a száraz hajvégekkel, meg a lelapulással. Most pedig könnyű, fényes, dús a hajam, imádás van! Hajvégápoló sem kellett a kifésüléshez. Biztosan újravevős lesz!!!

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

zsofiab

2019. február 14.

Természetesen azért vettem meg ezt a terméket, mert ez az egyik legnépszerűbb pakolás a KM-en. Az ára a mennyiséghez képest tényleg verhetetlen, és tényleg szuperül teljesít. Én eddig csak hajmosás után hagytam rajta pár percig, egyelőre nem volt ahhoz türelmem, hogy órákat rajta hagyjam a hajamon. Nekem az illata egyáltalán nem marad meg a hajamban a mosás után, de ez nem zavar különösebben. Megadom az 5 csillagot, de még azért tesztelgetem, hogy újravevős termék-e.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

dorii333

Korcsoport: < 18
2019. február 10.

Már 8x veszem újra! Természetesen nagyon göndör a hajam, és ezzel együtt brutálisan száraz. De ez isteni. A legjobb. Minden hajmosás után a vizes hajamra felrakom hagyom rajta min. 30 percet (de van, hogy órákat) utánna kifésülöm a hajam úgy, hogy ez még rajta van és csak utánna öblítem ki. Nagyon puha, fényes, egészéges hatást kölcsönöz a hajamnak. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

dorii333
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 10.

GlamiKitty

2019. február 5.

Csak pakolásként szoktam használni. Általában hosszabb ideig hagyom rajta, van, hogy éjszakára is. Derékig érő hajam van, de kevés kell belőle és nagyon sokáig elég. Puha és selymes a végeredmény!

GlamiKitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!