Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

molnarmartii

2021. május 17.

Az illata számomra gyomorforgató, de annyira hogy direkt kevesebbet használom emiatt, de a hatása tényleg jó, és az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 17.

Klaudya10

2021. május 14.

Jó tömény vaníliás puding illata van, végtelen sokáig elég. :D Ár-érték arányban szuper. Puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

bucieli

2021. április 25.

Proteinéhes hajnak megváltója
Árérték arányban szuper
Finom illat
Teszi a dolgát, olcsó..
Remélem soha nem vonják ki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

Proteinéhes hajnak megváltója
Árérték arányban szuper
Finom illat
Teszi a dolgát, olcsó..
Remélem soha nem vonják ki :)

bogyoesbaboca

2021. április 20.

Az illata isteni a hatása is. Hajmosas előtt szoktam rakenyni a hajamra kb 4,5 órával előbb. Nagyon puha hajat varázsol az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Limadunia

2021. március 26.

Ezer éve anno vettem ezt, még gimis voltam és hú de imádtam! Vagy az összetevők vagy a hajam változott, mondjuk nem is túl sok a tápláló összetevő benne, de mindenesre alig lett fényes puha a hajam. Azért nem a legrosszabb és hatalmas mennyiség az árához, meg az illata valami isteni, kár hogy nem marad a hajban, pedig kevés esetben kívánom ezt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Szabe

2021. március 18.

Régebben jó párat el használtam belőle, sokáig elég.
Ár érték arányban a legjobb. Az illata is nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Régebben jó párat el használtam belőle, sokáig elég.
Ár érték arányban a legjobb. Az illata is nagyon jó.

Judit96

2021. március 18.

Festett szőke hajamra használom balzsamként, nagyon finom az illata és puha utána napokig a hajam, az ára nagyon kedvező, szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

varkolyenci

2021. március 14.

A legjobb ár/érték arányú pakolás festett szőke hajra. Sokféle drogériás pakolást próbáltam már de semmitől sem lett ennyire puha és könnyű a hajam mint ettől, hatalmas kiszerelés és kb 1000 Ft a fodrászkellékesbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Yaksha

2021. március 9.

Ezt a terméket nagyon hosszú évek óta használom, felváltva a Kallos Banana hajpakolással. Mindkettőt imádom. Most viszont meg kell erősítenem az egyik hozzászólót, aki szerint a termék megváltozott. Ezt sajnos én is tapasztaltam, ez régebben egy sokkal sűrűbb, gazdagabb hajpakolás volt. Most folyékonyabb is, illetve az illata sem olyan tartós. El fogom használni, mert szerencsére még mindig jót tesz a hajammal, csak már nem olyan mértékben, úgyhogy a Kallos Banana előlépett nálam az első helyre, mint verhetetlen hajpakolás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Benedetta88

2021. január 18.

Olyan 7-8 évvel ezelőtt használtam ezt a hajpakolást és imádtam. Nagyon finom illata van, elég sűrű az állaga és az ára igen baráti a mennyiségéhez képest. Anno 800-1000 Ft-ért vettem a fodrászkellékesnél. Egy héten többször is használtam és legalább félóráig hagytam fent a hajvégeken és hosszon. Selymes és puha fényes haj volt a végeredmény és nem is töredezett. Igaz, akkoriban mellőztem a hajvasalót is. Persze volt, amikor egy idő után hatástalannak éreztem, így cserélgettem más termékkel is, de mindig visszatértem hozzá. Nem kizárt, hogy újra megpróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.