Best of Beauty 2019

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Vivi0507

2018. március 11.

Nagyon szeretem az illatát, a hajam is nagyon puha tőle , előszeretettel használom, nagyon sokáig elég :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

6vilag

2018. március 7.

Kb. másfél évig volt elég egy ekkora nagy bödön. Nem minden hajmosás után, de nagyon gyakran ezt használtam, van itthon egyéb más balzsam is, felváltva használgattam őket.
Ennek imádom az illatát, a barátnőm fodrász, az üzletben ő is ezt használja, ott szerettem bele. Adott egy keveset tégelyben, aztán megvettem a nagyot. Puha, gyorsan, könnyen kibontható a hajam mosás után. A doboz vége felé azonban már kicsit untam. Itt a jó alkalom arra, hogy most más újat is kipróbálhassak.
De némi kilengés után mindíg vissza-vissza térek hozzá, még nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 7.

Bonzee

2018. március 3.

Amikor nagyon régen elkezdtem Kallos termékeket használni, a placentás volt az első, amit kipróbáltam. Annak is gyötrelmes szaga volt, ezért amikor először megvettem ezt, nem ért teljesen váratlanul az új szagélmény.
Én nem az illata miatt vettem ezt a hajpakolást, hanem annak ellenére. A hajam szerette, az orrom kevésbé. Miután a nagy doboznyi elkopott, némi kihagyás után kisebb tégellyel vásároltam még néhányszor, mert a hajam tényleg örült neki, de az illatához képtelen voltam hozzáedződni, minden használat felért egy napokig sokkoló orrbaveréssel. Azóta kipróbáltam szinte az összes Kallos hajpakolást, kisebb-nagyobb sikerélményekkel. Most a Pro-tox és a Keratin van itthon, és egy kis tégely placentás is, mert ugyan változatlanul penetráns, de a lattéval ellentétben legalább nem von körém kiszellőztethetetlen, vérciki illatburkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 3.

vicoka08

2018. március 3.

Nagyon jó ez a termék, ajánlom mindenkinek! Én balzsamként használom az egész hajamon, és nagyon jó puha és hidratált érzetű lesz a hajam tőle. Barátnőm ajánlotta, hogy próbáljam ki, mivel száraz, göndör, gubancolódó hajam van, és mellette szilikon mentes balzsamot kerestem. Nyilvánvalóan, mivel szilikon mentes a hajápolásom, ezért a hajvégek durva érzetűnek tűnhetnek, de én ezt szűz kókuszolajjal orvosolom hajszárítás után és mesés a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

Fruy1221

2018. március 2.

Imádom már 2 éve csak ezt használom igaz nem elvékonyodott, festett a hajam, hanem természetes és egyenes és puha alapból is. Az illata megtetszett régebben és még puhább lett a vége a hajamnak nálam balzsamként funkciónál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Bonnie13

2018. február 21.

Pakolásként sosem próbáltam, nálam hajbalzsamként funkcionál már évek óta. Nagyon szeretem, mert könnyen kezelhetővé és rugalmassá varázsolja a hajam. Sokáig elég és az ára is több mint baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Airina

2018. február 21.

Én is beállok a sorba: Imádom ezt a hajpakolást. Isteni illata van és simán ki tudom fésülni utána a hajam, pedig az nálam nagy kihívás. Nem nehezíti el, nem zsírosodik tőle, nagyon sokáig elég, szóval tökéletes, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

coffeegirl

2018. február 21.

Jelen :) én is rajongok ezért a termékért, már jó pár éve :) Mostanában mondjuk az ára emelkedett már, inkább 1200 és 1500 között lehet kapni, de még így is megéri. Sokáig is elég, jó az illata is és még a hajam is szereti. Balzsamként használom én is,pakoláshoz szinte sosincs türelmem. Jó lenne, ha lassan kitalálnának valami pumpás kivitelt neki, sokkal praktikusabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

lucintaa

2018. február 20.

Olyan sokan rajonganak ezért a termékéért, hogy ki akartam próbálni, így megvettem.
Egyelőre csak balzsamként használtam, így arról írnám le a tapasztalatomat:
A mennyiség valóban brutális egyébként, nagyon sokáig elég lesz, lehet, majd elosztom valakivel. :D Illata nekem nagyon bejön, a cappucino-ra emlékeztet, ami minimálisan meg is marad. Tényleg nagyon finom puhává teszi a hajat, és a fésű csak úgy siklik a hajamban. Mintha ápoltabb, fényes, nem töredezett hatást adna a tincseknek. Állaga krémes, és könnyen kenhető.
Nem tartom egy nagy csodaszernek, de jól végzi a dolgát. :) Akinek nagyon száraz, törésre hajlamos tincsei vannak, annak segíthet. :) Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Egyelőre csak balzsamként használtam, így arról írnám le a tapasztalatomat:

Jucsi10

2018. február 16.

Ezt a terméket a fodrászom által ismertem meg, gondoltam, beszerzem.. Főként az illata fogott meg, hihetetlen kellemes, valamint a hatása is elég jó volt.
Egy fodrászkellékesben jutottam hozzá 900 forintért, ami szerintem szuper ár, hisz 1000 ml-t kapok cserébe.
Hajmosás után használom, kb. 5-10 percig hagyom a hajamon, majd leöblítem. A hajam puha, selymes, teljesen sima tőle, az illata pedig egy álom szerintem.:)
Tőlem maximálisan megérdemli az 5 csillagot, hisz ár-arány értékben magasan veri az 5-10 ezer forintos társait.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!